Ухвала від 17.10.2014 по справі 760/22415/14-а

Провадження №2-а-881/14

в справі №760/22415/14-а

УХВАЛА

17 жовтня 2014 року Суддя Солом'янського районного суду м. Києва Шереметьєва Л.А., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до ВДАІ Солом'янського РУ ГУ МВС України, інспектора ДПС міліції ВДАІ Солом'янського району м. Києва Венгрівського Віктора Станіславовича про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення, суддя -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду і просить скасувати постанову серії ПС1 № 743770 від 06 жовтня 2014 року.

Адміністративний позов не відповідає вимогам ст.ст. 105-106 КАС України, виходячи з наступного.

Відповідно до ч. 3 ст. 106 КАС України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Ст. 5 Закону України «Про судовий збір» встановлений вичерпний перелік осіб, звільнених від сплати судового збору.

Відповідно до ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» ставка судового збору за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру становить 0,06 розміру мінімальної заробітної плати.

Закон України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 16 січня 2014 року визначає, що з 01 січня 2014 року розмір мінімальної заробітної плати складає 1 218 гривень.

Враховуючи викладене вище, а також те, що позивачем заявлено в одному провадженні кілька однорідних позовних вимог та не надано доказів його належності до кола осіб, звільнених від сплати судового збору, останнім повинно бути сплачено судовий збір в розмірі 68 грн. 82 коп. на р/р №31212206700010, утримувач коштів УДКСУ у Солом'янському районі м. Києва, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 26077951, банк отримувача: ГУДК у м. Києві, код банку отримувача (МФО) 820019, код класифікації доходів бюджету 22030001, призначення платежу: 22030001; 050, «судовий збір» за кожну з вимог немайнового характеру.

Крім того, в розумінні ст.3 суб'єкт владних повноважень - це орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих функцій.

З викладеного вище не зрозуміло, чому вимоги про скасування постанови, яка була ухвалена інспектором ДПС міліції ВДАІ Солом'янського району м. Києва Венгрівським Віктором Станіславовичем, пред'явлені до ВДАІ Солом'янського району РУ ГУ МВС України.

Ст.106 КАС України встановлює вимоги до позовної заяви.

Так, відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначаються, зокрема, ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.

При таких обставинах, керуючись ст.ст.106-108 КАС України, суддя -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до ВДАІ Солом'янського РУ ГУ МВС України, інспектора ДПС міліції ВДАІ Солом'янського району м. Києва Венгрівського Віктора Станіславовича про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення залишити без руху, надавши йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання ухвали.

Ухвала може бути оскаржена до Київського адміністративного апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення чи протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали, постановленої без участі особи, яка її оскаржує.

Суддя: