№ 207/4799/14-п
№ 3/207/1091/14
27 жовтня 2014 року
Суддя Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області Скиба С.А. , розглянувши матеріали , які надійшли від Баглійського РВ Дніпродзержинського МУ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , не працюючої , яка мешкає у АДРЕСА_1 , не має судимості та не притягувалася до адміністративної відповідальності,
за ст. 173 КпАП України ,
15 жовтня 2014 року о 10.00 годині ОСОБА_2 , знаходячись в громадському місці біля будинку № 150 по проспекту Аношкіна у м. Дніпродзержинську , висловлювалася нецензурною лайкою , на зауваження не реагувала .
ОСОБА_2 до суду не з'явилася . Її вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення.
Таким чином , ОСОБА_2 скоїла правопорушення , передбачене ст. 173 КпАП України , тобто дрібне хуліганство .
Керуючись ст. 40-1 , 173 , 276 , 277 КпАП України , суддя
ОСОБА_2 визнати винною в скоєнні адміністративного правопорушення , передбаченого ст. 173 КпАП України , та призначити їй покарання у вигляді штрафу на користь держави в сумі 51 гривня .
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір в сумі 36 гривень 54 копійки .
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Баглійський районний суд в строк 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя С.А. Скиба