Дата документу 06.10.2014
Справа № 334/9499/14-а
Провадження № 2-а/334/293/14
06 жовтня 2014 року суддя Ленінського районного суду м. Запоріжжя Нікітенко Н.П., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Запоріжжя про визнання дій протиправними та вчинення певних дій,
встановив:
02 жовтня 2014 року ОСОБА_1 звернувся до Ленінського районного суду м. Запоріжжя з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Запоріжжя про визнання дій протиправними та вчинення певних дій.
06 жовтня 2014 року зазначена позовна заява надійшла в провадження судді Ленінського районного суду м. Запоріжжя Нікітенко Н.П.
За формою та змістом позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 105, 106 КАС України.
Підстав для залишення позову без руху, його поверненню чи відмові в відкритті провадження по справі, передбачених ст. 108 КАС України, не має.
Керуючись ст. 107 КАС України, суддя
ухвалив:
Відкрити провадження по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Запоріжжя про визнання дій протиправними та вчинення певних дій.
Призначити слухання справи у попередньому судовому засіданні на 14-30 год. 29 жовтня 2014 року, з викликом осіб, які вказані у позові.
Відповідачу надається право надати до суду письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються, до 29.10.2014 р.
Сторонам надіслати копію ухвали про відкриття провадження у справі. Одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі, надіслати відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Суддя: Нікітенко Н. П.