Справа № 761/26459/14-ц
Провадження №2/761/7356/2014
іменем України
23 жовтня 2014 року Шевченківський районний суд м. Києва
у складі:
головуючого судді Осаулова А.А.
при секретарі Вольда М.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м.Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Проектно-монтажна майстерня «Кронос» про стягнення заробітної плати, компенсації втрати частини доходів у зв»язку з порушенням термінів їх виплати та середнього заробітку у зв»язку з затримкою розрахунку при звільненні,, -
встановив:
В провадження судді надійшла цивільна справа розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві в приміщенні суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Проектно-монтажна майстерня «Кронос» про стягнення заробітної плати, компенсації втрати частини доходів у зв»язку з порушенням термінів їх виплати та середнього заробітку у зв»язку з затримкою розрахунку при звільненні.
Ухвалою суду від 11.09.2014 року у цій справі було відкрито провадження та призначено її до судового розгляду на 23.10.2014 року на 14.00 год.
На дату призначеного судового засіданні позивач не з»явилась, але направила до суду заяву про розгляд справи у її відсутність.
Відповідач, будучи повідомлений належним чином в судове засідання також не з»явився і про причини неявки суду не повідомив.
Розглянувши вказану заяву, суд приходить до висновку, що вона підлягає залишенню без розгляду, оскільки у відповідності до п.8 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог ст.118, ст.119 ЦПК України.
Згідно ч.6 ст.119 ЦПК України до позовної заяви, що подається у випадках, визначених ч.3 ст.18 ЦПК України, мають бути додані копії ухвали про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу або ухвали про скасування судового наказу.
В той же час, у відповідності до ч.3 ст.118 ЦПК України позовна заява щодо вимог, визначених у ч.1 ст.96 ЦПК України може бути подана тільки в разі відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу або скасування його судом.
З викладених підстав та враховуючи, що судом у цій справі було помилково відкрито провадження, а позивач не надала копій ухвали про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу або його скасування судом у відповідності до вимог ст.ст.96, 118 ЦПК України, тому наявні підстави для залишення без розгляду позовної заяви ОСОБА_1 до ТОВ «Проектно-монтажна майстерня «Кронос» про стягнення заробітної плати, компенсації втрати частини доходів у зв»язку з порушенням термінів їх виплати та середнього заробітку у зв»язку з затримкою розрахунку при звільненні.
Особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутись до суду повторно.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 96,118, 207, 373 ЦПК України, суд, -
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Проектно-монтажна майстерня «Кронос» про стягнення заробітної плати, компенсації втрати частини доходів у зв»язку з порушенням термінів їх виплати та середнього заробітку у зв»язку з затримкою розрахунку при звільненні, - залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга подаються до Апеляційного суду міста Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення зазначених вище строків, або після перегляду ухвали в апеляційному порядку, якщо її не скасовано.
Суддя: