Ухвала від 16.10.2014 по справі 924/808/14

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

УХВАЛА

"16" жовтня 2014 р.Справа № 924/808/14

Господарський суд Хмельницької області у складі: суддя Радченя Д.І. при секретарі судового засідання Монастирській Н.М розглянувши матеріали

за заявою державної податкової інспекції у м.Хмельницькому Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області

про визнання банкрутом публічного акціонерного товариства „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький

Представники сторін: Від кредитора: Паукова А.П. за дов.від 21.01.2014 року № 891/9/22-25-10;

Від боржника: Мастер П.В. за дов. від 19.06.2014 року;

За участю: Мирутенко М.М. арб. керуючий свідоцтво НОМЕР_1 від 06.02.2013 року

ВСТАНОВИВ:

На адресу господарського суду Хмельницької області 6 червня 2014 року надійшла заява про порушення провадження у справі про банкрутство публічного акціонерного товариства „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький.

Ухвалою господарського суду від 10.06.2014р. (суддя Радченя Д.І.) заяву державної податкової інспекції у м.Хмельницькому головного управління Міндоходів у Хмельницькій області про порушення справи про банкрутство ПАТ „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький повернуто без розгляду.

Повертаючи цю заяву без розгляду суд мотивував тим, що ініціюючим кредитором не подано доказів неспроможності боржника виконати свої грошові зобов'язання перед кредиторами в розмірі, визначеному частиною третьою статті 10 цього Закону, протягом трьох місяців після відкриття виконавчого провадження, якщо інше не передбачено цим Законом, наявності основної обставини для порушення справи про банкрутство, зокрема того, що безспірні вимоги кредитора до боржника із строком сплати, яких перевищує три місяці в сукупності складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати.

При розгляді даної заяви судом встановлено, що матеріали додані до заяви про порушення справи про банкрутство не містять в собі постанови про відкриття виконавчого провадження на виконання судового рішення, яке не виконане понад 3 місяці з моменту відкриття виконавчого провадження.

Крім цього, постанова Хмельницького окружного адміністративного суду по справі №822/719/14 про стягнення податкового боргу в сумі 565297,79 грн. з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків та за рахунок готівки, що йому належить, винесена лише 20.03.2014р.

Відсутність постанови органу ДВС про відкриття виконавчого провадження та невиконання рішення (рішень) суду понад 3 місяці яким (якими) присуджено до стягнення з боржника заборгованості на суму понад триста мінімальних заробітних плат, унеможливлює віднесення зазначених ДПІ у м.Хмельницькому як ініціюючого кредитора зобов'язань до безспірних вимог кредитора.

Не погоджуючись з думкою господарського суду Хмельницької області (головуючий суддя Радченя Д.І.), ДПІ у м.Хмельницькому цю ухвалу оскаржено до Рівненського апеляційного господарського суду. Постановою Рівненського апеляційного господарського суду від 22 липня 20013 року апеляційну скаргу державної податкової інспекції у м. Хмельницькому головного управління Міндоходів у Хмельницькій області задоволено, ухвалу господарського суду Хмельницької області від 10.06.2014 року у справі № 924/808/14 скасовано, а справу № 924/808/14 передано на розгляд до господарського суду Хмельницької області.

Постанова суду апеляційної інстанції мотивована тим, що підтвердженням безспірності вимог кредитора та неплатоспроможності боржника в контексті положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" відносно примусового виконання рішення суду, є встановлений законодавством інший порядок примусового виконання рішення.

Подані заявником докази (видані на виконання судового рішення інкасові доручення) свідчать про здійснення примусового виконання рішення суду щодо стягнення безспірної суми заборгованості та неможливість їх виконання внаслідок відсутності коштів боржника.

Приймаючи зазначену постанову апеляційний суд виходив з того, що Податковим кодексом України встановлено особливий порядок виконання судових рішень про стягнення коштів з платника податків в рахунок погашення податкового боргу. Так, відповідно до пункту 95.3 статті 95 цього Кодексу стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини. Таким чином, суд апеляційної інстанції зазначає, що органами стягнення за такими рішеннями, які здійснюють процедуру їх примусового виконання, є контролюючі органи в розумінні Податкового кодексу України. Механізм виконання судових рішень про стягнення коштів в рахунок погашення податкового боргу передбачений главою 12 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті. Цей механізм передбачає оформлення інкасового доручення для примусового стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу. При цьому судове рішення, на підставі якого з платника податків стягуються кошти, відповідно до пункту 12.4 зазначеної Інструкції, до банку не подається. Натомість реквізити відповідного судового рішення зазначаються в самому інкасовому дорученні.

Отже, на думку апеляційного суду, чинне законодавство передбачає окремий порядок примусового виконання судових рішень про стягнення коштів в рахунок погашення податкового боргу. При цьому органи державної виконавчої служби до цієї процедури не залучаються. Відповідно немає підстав для відкриття виконавчого провадження в порядку, передбаченому Законом України "Про виконавче провадження".

Виходячи з того, що примусове виконання рішення як завершальна стадія судового провадження - це сукупність дій органів і посадових осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), які провадяться на підставах, в межах повноважень та у спосіб, визначених Законом України "Про виконавче провадження" та іншими нормативно-правовими актами, колегія суду апеляційної інстанції зазначила, що визначений податковим законодавством порядок примусового виконання рішення суду діє на рівні із порядком виконання рішень згідно Закону України "Про виконавче провадження".

Ця постанова оскаржувалася до Вищого Господарського суду України, який в задоволенні скарги відмовив, оскільки постанова суду апеляційної інстанції, прийнята за результатами перегляду ухвали місцевого суду про повернення без розгляду заяви про порушення справи про банкрутство, яка не підлягає оскарженню в касаційному порядку.

Матеріали справи №924/808/14 надійшли до господарського суду Хмельницької області 02.10.23014р.

Розпорядженням керівника апарату суду за погодженням голови господарського суду області №499/14 від 03.10.2014р. відповідно до пункту 3.9 Положення про автоматизовану систему документообігу суду справу №924/808/14 передано на розгляд судді Радчені Д.І.

В зв'язку з скасуванням судом апеляційної інстанції ухвали місцевого суду про повернення заяви про порушення справи про банкрутство ПАТ „Хмельницький цукровий завод" заявником ДПІ у м.Хмельницькому відповідно до супровідного листа вх.№05-22/9830/14 від 07.10.2014р. надано заяву про порушення провадження у справі про банкрутство ПАТ "Хмельницький цукровий завод", для доручення до матеріалів цієї справи.

В поданій заяві кредитор зазначив, що заборгованість боржника перед ДПІ у м.Хмельницькому ( основний платіж разом з пенею) загалом складає 1 094 114,65 грн. грн., а саме: - по земельному податку з юридичних осіб (основний платіж) в сумі 1093896,84грн., яка підтверджується податковими деклараціями з плати за землю за 2012рік від 20.02.2012р. та за 2013рік від 19.02.2013; та 217,81грн. пеня.

Відповідно до приписів ст. 95 Податкового кодексу України заявником - ДПІ у м.Хмельницькому заявлено вимоги про стягнення з ПАТ „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький податкового боргу в сумі 1 098 114,32 грн. За наслідками розгляду судових справ Хмельницьким окружним адміністративним судом позовні вимоги ДПІ у м.Хмельницькому про стягнення з ПАТ „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький податкового боргу в сумі 1098114,32 грн. задоволено в повному обсязі про, що свідчать копії рішень суду по справі №822/719/14 та №822/2888/13-а, які долучені до матеріалів заяви.

На виконання судового рішення по справі № 822/2888/13-а 25.07.2013р. видано виконавчий лист, який Першим міським відділом ДВС Хмельницького міськрайонного управління юстиції постановою від 13.12.2013 року повернуто стягувачу. Дана постанова мотивована тим, що у відповідності до п.95.1 ст.95 податкового кодексу України, передбачено окремий порядок примусового виконання судових рішень про стягнення податкового боргу, при цьому органи державної виконавчої служби до цієї процедури не залучаються. Такої ж думки дотримується і Рівненський апеляційний господарський суд.

ДПІ у м. Хмельницькому оформлені інкасові доручення до банків: ХФ ПАТ КБ "Приватбанк", АТ "Райффайзен банк Аваль" для примусового стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу в сумі 565297 грн. 79 коп. а саме: від 22.04.2014 року № 313, від 22.04.2014р. № 314, від 22.04.2014р. № 316, від 22.04.2014р. № 320.

Відповідно до листа Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів управління земельних ресурсів та земельної реформи від 07.07.2013 року № 1374/02-01-11 земельна ділянка площею 34,11 га по вул. Заводська,59 надана в постійне користування ПАТ "Хмельницький цукровий завод".

Відповідно до листа № 5/7092 від 17.01.2012 р. УДАІ УМВС України в Хмельницькій області згідно бази даних "Автомобіль" та Національної автоматизованої інформаційної системи "НАІС" виявлено транспортні засоби за ПАТ "Хмельницький цукровий завод".

Відповідно до листа від 12.06.2013р. № 12605/9/19-0 ДПІ у м. Хмельницькому Державною інспекцією сільського господарства надано інформацію про зареєстровану на правах власності сільськогосподарську техніку за ПАТ "Хмельницький цукровий завод".

Згідно інформаційної довідки з Реєстру прав власності на нерухоме майно від 26.03.2013р. за ПАТ "Хмельницький цукровий завод" наявне нерухоме майно.

Відповідно до інформаційної довідки з Державного реєстру іпотек від 26.03.2013р. зареєстровані приватні обтяження нерухомого майна ПАТ "Хмельницький цукровий завод".

Згідно Витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна від 25.05.2014р. міститься інформація про заставу рухомого майна боржника ПАТ "Хмельницький цукровий завод".

Безспірні вимоги кредиторів - грошові вимоги кредиторів, підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, і постановою про відкриття виконавчого провадження, згідно з яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.

ДПІ у м.Хмельницькому стверджує, що наведені факти свідчать про безспірність вимог податкового органу, як кредитора та про відсутність господарської діяльності ПАТ "Хмельницький цукровий завод", а сума вимог кредитора до боржника складає 1094114,65 грн., що перевищує триста мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником понад трьох місяців після встановленого для їх погашення строку.

Таким чином кредитор - ДПІ у м.Хмельницькому, вважає, що боржник не в змозі самостійно ліквідувати борг не інакше як через проходження процедур відновлення платоспроможності або визнання його банкрутом згідно Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Повноважний представник ініціюючого кредитора в підготовчому судовому засіданні підтримує подану заяву, просить суд порушити провадження у справі про банкрутство боржника ПАТ „Хмельницький цукровий завод" та визнати майнові вимоги відповідно до заявленої суми.

Повноважний представник боржника в підготовчому судовому засіданні та письмовому відзиві заперечує проти порушення справи про банкрутство ПАТ „Хмельницький цукровий завод", вважає що ініціюючим кредитором не наведено правових підстав для порушення справи про банкрутство боржника за правилами Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції Закону яка набрала чинності з 18.01.2013 року. Зазначає, що заява про порушення провадження у справі про банкрутство згідно ст.11 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" повинна містити зокрема відповідну постанову органу державної виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження з виконання вимог кредитора. Посилається на те, що заява ДПІ у м.Хмельницькому про порушення провадження у справі про банкрутство ПАТ „Хмельницький цукровий завод" не містить доказів без спірності вимог до боржника, а саме заявником не долучено постанов про відкриття виконавчих проваджень за наданими до заяви рішеннями суду , а також заявник-кредитор не підтверджує неспроможність боржника виконати рішення суду щодо стягнення податкового боргу у сумі 565297,79 грн. протягом трьох місяців. Більш детальні обґрунтування своєї позиції викладені у письмовому відзиві на позов з додаванням матеріалів судової практики по аналогічним справам.

Присутній арбітражний керуючий Мирутенко М.М., який визначений автоматизованою системою, подав письмову згоду на його призначення розпорядником майна боржника у разі порушення провадження у справі про банкрутство боржника ПАТ „Хмельницький цукровий завод" та одночасно повідомив суд, що не являється зацікавленою особою у даній справі, за час провадження діяльності арбітражного керуючого порушення термінів подання інформації, передбаченої Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до державного органу з питань банкрутства, а також порушення строків, визначених ухвалами господарських судів, порушень законодавства та діяльності арбітражного керуючого не допускав, судимості за вчинення корисливих злочинів та заборони суду займатися діяльністю арбітражного керуючого не має, управління боржником раніше не здійснював.

Вирішуючи питання про порушення провадження у справі про банкрутство ПАТ „Хмельницький цукровий завод", враховуючи приписи суду апеляційної інстанції до уваги приймається таке:

Відповідно до частини 2 статті 4-1 Господарського процесуального кодексу України, господарські суди розглядають справи про банкрутство в порядку провадження, передбаченого цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", що мають пріоритет у застосуванні, як спеціальні норми права, перед загальними нормами Господарського процесуального кодексу України.

Згідно статті 2 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (надалі Закону) провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

В силу частини 2 ст. 10 Закону право на звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство мають боржник, кредитор. Справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно становлять не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом.

За ст.2 Закону провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України. Цей Закон має пріоритет перед іншими законодавчими актами України у регулюванні відносин, пов'язаних з банкрутством суб'єктів підприємницької діяльності, за винятком випадків, передбачених цим Законом.

Справи про банкрутство юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців розглядаються господарським судом за правилами, передбаченими Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, визначених цим Законом. (ст. 9 Закону).

Господарський суд приходить до висновку, що кредитор правомірно скористався наданим йому правом звернення до господарського суду з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство публічного акціонерного товариства „Хмельницький цукровий завод" м. Хмельницький.

Боржником доказів сплати боргу на дату проведення підготовчого судового засідання не надано.

Відповідно до ч. 3 ст. 10 Закону справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно становлять не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом.

Безспірні вимоги кредиторів - це грошові вимоги кредиторів, підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, і постановою про відкриття виконавчого провадження, згідно з яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника. До складу цих вимог, у тому числі щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції.

Загальна сума сукупних безспірних вимог державної податкової інспекції у м. Хмельницькому складають понад триста мінімальних розмірів заробітної плати і не сплачені боржником у встановлений строк, що є достатньою підставою для порушення провадження у справі про банкрутство.

Частинами 6, 9 статті 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлено, що за наслідками розгляду заяви про порушення справи про банкрутство та відзиву боржника господарський суд виносить ухвалу про порушення провадження у справі про банкрутство, де зазначається про: порушення провадження у справі про банкрутство; визнання вимог кредитора та їх розмір; введення мораторію на задоволення вимог кредиторів; введення процедури розпорядження майном; призначення розпорядника майна, встановлення розміру оплати його послуг та джерела її сплати; вжиття заходів щодо забезпечення вимог кредиторів шляхом заборони боржнику та власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави; строк подання розпорядником майна до господарського суду відомостей про результати розгляду вимог кредиторів, який не може перевищувати місяця та двадцяти днів після дати проведення підготовчого засідання суду; дату складення розпорядником майна реєстру вимог кредиторів та подання його на затвердження до господарського суду, яка не може бути пізніше місяця та двадцяти днів після дати проведення підготовчого засідання суду; дату попереднього засідання суду, яке має відбутися не пізніше двох місяців та десяти днів, а в разі великої кількості кредиторів - не пізніше трьох місяців після дати проведення підготовчого засідання суду; строк проведення розпорядником майна інвентаризації майна боржника, який не може перевищувати двох місяців, а в разі значного обсягу майна - трьох місяців після дати проведення підготовчого засідання суду.

Згідно положень ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" під розпорядженням майном розуміється система заходів щодо нагляду та контролю за управлінням і розпорядженням майном боржника з метою забезпечення збереження, ефективного використання майнових активів боржника, проведення аналізу його фінансового становища, а також визначення наступної оптимальної процедури (санації, мирової угоди чи ліквідації) для задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів.

Відповідно до ст. 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" кандидатура арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) для виконання повноважень розпорядника майна визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

З огляду на визначення автоматизованою системою кандидатури арбітражного керуючого на призначення розпорядником майна боржника ПАТ „Хмельницький цукровий завод" отриману від арбітражного керуючого заяву та відсутність заперечень учасників процесу, суд вважає за належне призначити розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Мирутенка Миколу Миколайовича (АДРЕСА_1), свідоцтво арбітражного керуючого НОМЕР_1 від 06.02.2013р.).

Зважаючи на викладене, за наслідками розгляду у підготовчому засіданні заяви державної податкової інспекції у м.Хмельницькому головного управління міндоходів у Хмельницькій області про порушення справи про банкрутство, суд вважає за належне її задовольнити, порушити провадження у справі про банкрутство ПАТ „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельниций, ввести процедуру розпорядження майном боржника, ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів, призначити розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Мирутенка М.І. визначити безспірні вимоги кредитора - Державної податкової інспекції у м.Хмельницькому Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області в сумі 532816,53 грн. Вимоги кредитора в сумі 565297,79 грн. відповідно до постанови Хмельницького окружного адміністративного суду від 20 березня 2014 року судом до уваги не беруться як такі що заявлені достроково.

Відповідно до ч. 10 ст. 16 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" з метою виявлення кредиторів та осіб, які мають бажання взяти участь в санації боржника, здійснюється офіційне оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.

Оголошення про порушення провадження у справі має містити: найменування та інші реквізити боржника, найменування господарського суду, в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство; дату прийняття господарським судом ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство; відомості про розпорядника майна боржника.

Так, відповідно до п.6 „Прикінцевих положень", „Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство", затверджене Постановою Пленуму Вищого господарського суду України" від 17.12.2013 року № 16 набрало чинності з 19 січня 2014 року.

Пунктом 3.1. „Положення про порядок офіційного оприлюднення відомостей про справу про банкрутство" передбачено, що офіційне оприлюднення оголошень здійснюється на підставі судового рішення. З цією метою резолютивна частина судового рішення повинна містити припис щодо оприлюднення на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України оголошення (повідомлення) про порушення справи про банкрутство боржника.

Суддя, який прийняв судове рішення, що містить припис про офіційне оприлюднення, не пізніше дванадцятої години наступного робочого дня формує в автоматизованій системі "Діловодство спеціалізованого суду" в електронній формі оголошення, яке підлягає офіційному оприлюдненню.

Відлік строку на вчинення передбачених Законом процесуальних дій починається з дня офіційного оприлюднення оголошення на офіційному веб - сайті Вищого господарського суду України. Першим днем перебігу відповідного строку є день, наступний за днем офіційного оприлюднення такого оголошення.

Відповідно до ст. 23 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" кредитори мають право заявити свої вимоги до боржника, протягом тридцяти днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство на офіційному веб - сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.

Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.

Керуючись ст.ст. 2, 9, 10, 11, 13, 16, 19, 22, 23, 97, 98, 114, 115 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 4-1, 64, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі про банкрутство публічного акціонерного товариства „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький, вул.Заводська, 59, код ЄДРПОУ 00373400.

2. Визнати вимоги ініціюючого кредитора - Державної податкової інспекції у м.Хмельницькому Головного управління Мін доходів у Хмельницькій області до боржника - публічного акціонерного товариства „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький, вул.Заводська, 59, код ЄДРПОУ 00373400 в сумі 532816,53 (П'ятсот тридцять дві тисячі вісімсот шістнадцять гривень 53 коп.)

3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника - публічного акціонерного товариства „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький, вул.Заводська, 59, код ЄДРПОУ 00373400.

4. Ввести процедуру розпорядження майном боржника - публічного акціонерного товариства „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький, вул.Заводська, 59, код ЄДРПОУ 00373400 на строк 115 календарних днів, тобто до 11 лютого 2015 року.

5.Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України оголошення (повідомлення) про порушення провадження у справі про банкрутство боржника - публічного акціонерного товариства „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький, вул.Заводська, 59, код ЄДРПОУ 00373400 .

6. Призначити розпорядником майна боржника - публічного акціонерного товариства „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький, вул.Заводська, 59, код ЄДРПОУ 00373400 арбітражного керуючого Мирутенка Миколу Миколайовича (АДРЕСА_1), свідоцтво арбітражного керуючого НОМЕР_1 від 06.02.2013р.).

7. Встановити арбітражному керуючому Мирутенко М.М. оплату послуг (грошову винагороду) за виконання повноважень розпорядника майна в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень, за рахунок наявних у боржника коштів, одержаних у результаті господарської діяльності боржника, або коштів, одержаних від продажу майна (майнових прав) боржника.

8. Вжити заходів щодо забезпечення вимог кредиторів шляхом заборони боржнику та власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави публічного акціонерного товариства „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький, вул.Заводська, 59, код ЄДРПОУ 00373400 .

9. Покласти на боржника - публічне акціонерне товариство „Хмельницький цукровий завод" м.Хмельницький, вул.Заводська, 59, код ЄДРПОУ 00373400 - 6090,00грн. (шість тисяч дев'яносто гривень 00 коп.) судового збору за подання заяви про порушення справи про банкрутство.

10. Зобов'язати розпорядника майна - арбітражного керуючого Мирутенко М.М.:

- не пізніше 01.12.2014 року подати до господарського суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів;

- не пізніше 01.12.2014 року скласти реєстр вимог кредиторів та подати його на затвердження до господарського суду;

- разом з боржником організувати та забезпечити проведення інвентаризації майна боржника та визначити його вартість, провести інвентаризацію майна боржника не пізніше 01.12.2014 року.

- вчинити увесь комплекс дій визначених Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в тому числі проаналізувати фінансово-господарську діяльність боржника та вчинити дії спрямовані на виявлення (за наявності) ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства або приховування стійкої фінансової неплатоспроможності останнього.

11. Попереднє засідання суду призначити на 11:00 год. "08" грудня 2014 р.., яке відбудеться в приміщенні господарського суду Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1, каб.312.

Явка ініціюючого кредитора, розпорядника майна - арбітражного керуючого Мирутенко М.М. та представника боржника у попереднє засідання суду є обов'язковою.

Ухвала набирає чинності з моменту її винесення і може бути оскаржена в апеляційному та касаційному порядку.

Примірники ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство надіслати простою кореспонденцією): ініціюючому кредитору, боржнику - м.Хмельницький, вул.Заводська, 59, відділу примусового виконання рішень управління державної служби Головного управління юстиції у Хмельницькій області, ВДВС Хмельницького міськрайуправління юстиції, Головному управлінню статистики у Хмельницькій області, державному органу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Хмельницькій області, Реєстраційній службі Хмельницького міськрайонного управління юстиції, Хмельницькому міськрайонному суду, ВДАІ Хмельницького МВ УМВСУ в Хмельницькій області, арбітражному керуючому Мирутенко М.М., АДРЕСА_1, Хмельницькій державній нотаріальній конторі.

Суддя Радченя Д.І.

Віддрук. 12 прим.

1 -ініціюючому кредитору,

2-боржнику - м.Хмельницький, вул.Заводська, 59,

3-відділу примусового виконання рішень управління державної служби Головного управління юстиції у Хмельницькій області,

4-ВДВС Хмельницького міськрайуправління юстиції,

5-Головному управлінню статистики у Хмельницькій області,

6-державному органу з питань банкрутства Головного управління юстиції у Хмельницькій області,

7-Реєстраційній службі Хмельницького міськрайонного управління юстиції,

8-Хмельницькому міськрайонному суду,

9-ВДАІ Хмельницького МВ УМВСУ в Хмельницькій області,

10-арбітражному керуючому Мирутенко М.М., АДРЕСА_1,

11-Хмельницькій державній нотаріальній конторі.

12-до справи