16.10.14р. Справа № 904/7076/14
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛ-УКРАЇНА", м. Київ
до Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЕНТА. ЛТД", м. Дніпропетровськ
про стягнення заборгованості за поставку товару в розмірі 218 457,38 грн.
Суддя Ліпинський О.В.
Представники:
від позивача: не з'явився
від відповідача: Доценко Л.М., дов. від 19.08.2014 року б/н
Позивач звернувся до господарського суду Дніпропетровської області з позовною заявою про стягнення з Відповідача заборгованості за поставку товару в розмірі 218 457,38 грн., з яких: 200 301 грн. 41 коп. - сума основного боргу, 2 299 грн. 40 коп. - інфляційні нарахування, 1 865 грн. 41 коп. - 3% річних, 13 991 грн. 05 коп. - пеня. Позовні вимоги, мотивовані порушенням з боку Відповідача господарського зобов'язання встановленого умовами договору № 5 від 02.01.2012 року.
Позивач явку уповноваженого представника у судове засідання не забезпечив.
09.10.2014 року Позивач подав заяву про відмову від позову, в якій просить прийняти відмову від позову, припинити провадження у справі. Крім того, Позивач повідомляє, що йому відомі наслідки відповідних процесуальних дій згідно з чинним законодавством.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 80 ГПК України, господарський суд припиняє провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову. У разі припинення провадження у справі повторне звернення до господарського суду зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет із тих же підстав не допускається.
Таким чином, провадження у справі підлягає припиненню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 78, 80, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
Прийняти відмову від позову.
Припинити провадження у справі.
Суддя О.В. Ліпинський