Справа№751/10909/14
Провадження №2-а/751/286/14
10 жовтня 2014 року м. Чернігів
Суддя Новозаводського районного суду міста Чернігова
Гордійко Ю. Г.
розглянувши адміністративний позов ОСОБА_2 до Деснянського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції про визнання незаконними та скасування постанов -
Позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або ж відмови у відкритті провадження у даній справі - відсутні.
При підготовці справи до судового розгляду були проведені наступні підготовчі дії: вивчено матеріали справи та нормативно правові документи, прийнято рішення про недоцільність проведення попереднього судового засідання.
На підставі даної позовної заяви, поданої особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність та відповідаючою вимогам ст. 106 КАС України,
Керуючись ст. 107, 110 КАС України -
Відкрити провадження у адміністративній справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Деснянського відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції про визнання незаконними та скасування постанов, призначити до слухання у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду на 27 жовтня 2014 року на 10 год. 20 хв.
В судове засідання викликати сторони.
Витребувати з Деснянського ВДВС Чернігівського МУЮ вказані в позові копію постанови від 27.02.2013 р. про відновлення виконавчого провадження і копію постанови від 28.05.2013 р. про закінчення виконавчого провадження.
Запропонувати відповідачу надати до початку судового засідання письмові заперечення проти позову та докази, які у нього є.
Справа розглядатиметься під головуванням судді Ю.Г.Гордійко.
Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала не оскаржується.
Суддя Ю.Г. Гордійко