Ухвала від 07.07.2014 по справі 826/6866/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 826/6866/14

Суддя доповідач Земляна Г.В.

УХВАЛА

07 липня 2014 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Земляна Г.В. перевіривши апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «Київміськоголовпостач» на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 12 червня 2014 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Київміськоголовпостач» до управління Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва про визнання протиправним та скасування рішень,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 12 червня 2014 року в задоволенні пзову відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням позивач подав апеляційну скаргу.

Перевіривши апеляційну скаргу вважаю, що вона не може бути прийнята до провадження та підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам пунктам ч.6 ст. 187 КАС України з наступних підстав:

В порушення вимог частини 6 ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства апелянтом не сплачено судовий збір в повному обсязі.

В зв'язку з набранням чинності Закону України від 08.07.2011, № 3674-VI "Про судовий збір", з урахуванням змін та доповнень від 19.09.2013 року розмір ставки за подання до адміністративного суду позову майнового характеру встановлена сума 2 відсотки розміру майнових вимог, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 4 розмірів мінімальної заробітної плати

Відповідно до підпункту 2 пункту 3 частини 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" за подання до адміністративного суду апеляційної скарги на рішення суду має бути сплачено судовий збір в сумі 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, таким чином судовий збір за подання апеляційної скарги має бути сплачений апелянтом в сумі 913,50 грн.

З матеріалів справи вбачається, що апелянт сплатив судовий збір в розмірі 36,54 грн.

Оскільки, судовий збір не сплачено та не надано документи на підтвердження тих обставин, що апелянт звільнений від сплати судового збору, то апелянтом при подачі апеляційної скарги не виконані вимоги вище вказаних норм процесуального законодавства, тому апелянту необхідно сплатити судовий збір у розмірі 876 гривен 96 копійок.

Оскільки зазначена обставина перешкоджає прийняттю апеляційної скарги до провадження суду апеляційної інстанції, тому відповідно до вимог статтей 108 та 189 КАС України, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, а апелянту встановити строк для усунення зазначених недоліків апеляційної скарги.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 108, 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «Київміськоголовпостач» на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 12 червня 2014 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Київміськоголовпостач» до управління Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва про визнання протиправним та скасування рішень - залишити без руху та надати апелянту строк для усунення недоліків протягом тридцяти днів з моменту отримання копії ухвали.

В разі невиконання вимог суду до строку встановленого судом апеляційна скарга буде визнана неподаною та повернута апелянту.

Ухвала суду може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядку та строки, встановленні статтею 212 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя

Київського апеляційного адміністративного суду Г.В.Земляна