Ухвала від 03.10.2014 по справі 389/4261/14-ц

03.10.2014

ЄУН 389/4261/14-ц

Справа № 2-н/389/512/14

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 жовтня 2014 року суддя Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області Український В.В., розглянувши в приміщенні суду в місті Знам'янка Кіровоградської області заяву публічного акціонерного товариства «Кіровоградобленерго», від імені якого діє Знам'янський РЕМ, про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості по оплаті спожитої електричної енергії в сумі 608,30 грн., -

ВСТАНОВИВ:

ПАТ «Кіровоградобленерго» , від імені якого діє Знам'янський РЕМ, звернулося до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості по оплаті спожитої електричної енергії, оскільки останнім не виконані належним чином умови погашення заборгованості за вказані послуги.

Із отриманої судом довідки про місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, яка надана Знам'янським РС Управління ДМС України в Кіровоградській області відповідно до ч.6 ст. 100 ЦПК України, вбачається, що боржник ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, помер (актовий запис №290 від 19 вересня 2012 року).

Відповідно до п.2 ч. 3 ст. 100 ЦПК України, суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, у разі якщо із заяви і поданих документів вбачається спір про право.

Враховуючи викладене вище, суд вважає за доцільне відмовити у прийняті заяви про видачу судового наказу, оскільки вбачається спір про право щодо встановлення спадкоємців померлого боржника та пред'явлення до них відповідних вимог про стягнення заборгованості за надані послуги.

Керуючись ст.ст. 96, 99,100,101 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у прийнятті заяви публічного акціонерного товариства «Кіровоградобленерго», від імені якого діє Знам'янський РЕМ, про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості по оплаті спожитої електричної енергії в сумі 608,30 грн.

Відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Кіровоградської області, через суд першої інстанції, протягом п'яти днів з дня її проголошення шляхом подання апеляційної скарги. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка їх оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Знам'янського міськрайонного суду

Кіровоградської області Український В.В.

Попередній документ
40755993
Наступний документ
40755995
Інформація про рішення:
№ рішення: 40755994
№ справи: 389/4261/14-ц
Дата рішення: 03.10.2014
Дата публікації: 09.10.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Наказне провадження; Розгляд прийнятих заяв про видачу судового наказу; на вимогу, яка ґрунтується на правочині, вчиненому у письмовій формі