Ухвала від 29.09.2014 по справі 908/3672/14

номер провадження справи 4/104/14

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про порушення провадження у справі

29.09.2014 Справа №908/3672/14

Суддя Зінченко Н.Г., розглянувши матеріали

за позовом Публічного акціонерного товариства "Укртелеком" в особі Запорізької філії Публічного акціонерного товариства "Укртелеком" (69005, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 133)

до відповідача Запорізької районної державної адміністрації Запорізької області, (69006, м. Запоріжжя, вул. Істоміна, 8)

про стягнення 11 663,40 грн. основного боргу за надані послуги електрозв'язку за договором про надання послуг електрозв'язку № 2581 від 12.07.1996 р., 230,77грн. три відсотки річних та 1162,95 грн. інфляційного нарахування

визнав надані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст., ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі № 908/3672/14.

Присвоїти справі № 908/3672/14 номер провадження 4/104/14.

2. Призначити справу № 908/3672/14 до розгляду на 03.11.2014 р. об 12_год. 20_хвил., яке відбудеться в приміщенні господарського суду за адресою: 69001, м. Запоріжжя, вул. С.Тюленіна, 21 / вул. Шаумяна, 4; корпус № 1; кабінет № 305.

3. У порядку попередньої підготовки справи до розгляду зобов'язати сторони надати:

Позивача -документи, які посвідчують правовий статус (Статут, положення, свідоцтво про державну реєстрацію, довідку про включення до Єдиного державного реєстру); довідку про повні банківські реквізити підприємства; оригінал довідки (або витягу) з Єдиного державного реєстру станом на час проведення судового засідання про включення відповідача до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців України (з обов'язковим зазначенням місця реєстрації); нормативне обґрунтування заявлених вимог із документальним підтвердженням обставин, викладених у позові; визначити нормативні підстави для стягнення заявленої суми боргу; договір про надання послуг електрозв'язку № 2581 від 12.07.1996 р. з додатками, змінами та доповненнями; документи щодо строку дії договору № 2581 від 12.07.1996 р. станом на час проведення судового засідання; докази належного виконання сторонами умов договору № 2581 від 12.07.1996 р. (документи у підтвердження фактичного надання відповідачу послуг за спірний період згідно умов договору /належним чином оформлені та підписані сторонами акти приймання-передачі послуг за спірний період/, докази виставлення відповідачу рахунків на оплату наданих послуг за спірний період згідно умов договору, докази щодо повної/частково оплати відповідачем отриманих послуг згідно умов договору); повний нормативно і документально обґрунтований розрахунок суми заявленої до стягнення, окремо по основному боргу, річним відсоткам та інфляційному нарахуванню (копію розрахунку направити відповідачу); провести звірку взаємних розрахунків з відповідачем за своєю ініціативою на день розгляду справи в суді (у акті звірки вказати первинні бухгалтерські документи, що підтверджують суму заборгованості), двосторонній акт звірки надати у судове засідання; листування між сторонами у справі по суті спору (з доказами направлення або вручення кореспонденції); належним чином оформлене доручення на представника; належним чином засвідчені копії доданих до позову та витребуваних документів -у справу (оригінали -суду для огляду).

Відповідача -документи, які посвідчують правовий статус (Статут, довідку про включення до Єдиного державного реєстру, свідоцтво про державну реєстрацію); довідку про повні банківські реквізити підприємства; відзив на позовну заяву (копію відзиву суд пропонує відповідачу до дня судового засідання направити на адресу позивача і докази направлення надати у судове засідання); нормативне і документальне обґрунтування заперечень на позов; договір про надання послуг електрозв'язку № 2581 від 12.07.1996 р. з додатками, змінами та доповненнями; документи щодо строку дії договору № 2581 від 12.07.1996 р. станом на час проведення судового засідання; докази належного виконання сторонами умов договору № 2581 від 12.07.1996 р. (докази отримання від позивача послуг згідно умов договору /належним чином оформлені та підписані сторонами акти приймання-передачі послуг за спірний період/, докази отримання рахунків на оплату послуг за спірний період згідно умов договору, докази щодо оплати отриманих послуг в порядку та строки, визначені договором); у разі наявності заперечень на розрахунок позивача -нормативно і документально обґрунтований контррозрахунок суми заявленої до стягнення (копію контррозрахунку суд пропонує відповідачу направити позивачу); провести звірку взаємних розрахунків з позивачем на день розгляду справи в суді (у акті звірки вказати первинні бухгалтерські документи, що підтверджують суму заборгованості), двосторонній акт звірки надати у судове засідання; листування між сторонами у справі по суті спору (з доказами направлення або вручення кореспонденції); належним чином оформлене доручення на представника; належним чином засвідчені копії витребуваних документів -у справу (оригінали -суду для огляду).

4. Явку в судове засідання представників сторін визнати обов'язковою. Забезпечити явку уповноважених представників сторін.

5. Копію даної ухвали направити сторонам у справі.

Суддя Н.Г.Зінченко

Попередити сторони про відповідальність передбачену ст. 83 ГПК України.

Витяг із ст. 83 ГПК України: Суд має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1 700,00 грн.) за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.

Попередній документ
40720436
Наступний документ
40720438
Інформація про рішення:
№ рішення: 40720437
№ справи: 908/3672/14
Дата рішення: 29.09.2014
Дата публікації: 06.10.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Запорізької області
Категорія справи: