Ухвала від 01.10.2014 по справі 810/5676/14

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

01 жовтня 2014 року м. Київ № 810/5676/14

Суддя Київського окружного адміністративного суду Панова Г.В., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фастів Будсервіс» до Фастівського відділення Васильківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області, Головного управління Міндоходів у Київській області, Державної фіскальної служби України про визнання протиправними і скасування рішень за результатами розгляду скарг, а також податкового повідомлення-рішення

ВСТАНОВИВ:

До Київського окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю «Фастів Будсервіс» з позовом до Фастівського відділення Васильківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області, Головного управління Міндоходів у Київській області, Державної фіскальної служби України про визнання протиправними і скасування рішень за результатами розгляду скарг, а також податкового повідомлення-рішення.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.

Згідно з частиною третьою статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Як вбачається із позовної заяви і доданих до неї документів, позивачем не подано документ, який підтверджує сплату судового збору.

Вказана обставина також підтверджується даними Акта Київського окружного адміністративного суду від 30.09.2014.

Відповідно до частини другої статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

Проте, на підтвердження обставин, якими обґрунтовані позовні вимоги не додано відповідних доказів. Зокрема, позивач у позові посилається на Акт позапланової виїзної перевірки від 04.12.2013 № 945/22052-37184444, водночас, належним чином засвідчена копія цього Акта позивачем до позовної заяви не додана.

Згідно з частиною п'ятою статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України якщо позовна заява подається представником, то одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Як вбачається із позовної заяви, вона підписана директором ТОВ «Фастів Будсервіс» ОСОБА_2, проте, позивачем не подано доказів на підтвердження повноважень ОСОБА_2 як директора ТОВ "Фастів Будсервіс".

За таких обставин, позовна заява не відповідає вимогам, встановленим статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до частини першої статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Недоліки позовної заяви можуть бути усунуті шляхом подання до суду документу про сплату судового збору виходячи із заявлених позовних вимог (з урахуванням їх майнового і немайнового характеру) у розмірах, визначених статтею 4 Закону України від 08.07.2011 № 3674-VI «Про судовий збір» із зазначенням належних реквізитів; надання належним чином засвідченої копії Акта позапланової виїзної перевірки від 04.12.2013 № 945/22052-37184444; документа, який підтверджує повноваження ОСОБА_2 як директора ТОВ "Фастів Будсервіс".

Повідомити позивачу, що у разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатись неподаною і буде повернута заявникові.

Керуючись статтею 106, частиною першою статті 108, статтями 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фастів Будсервіс» до Фастівського відділення Васильківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області, Головного управління Міндоходів у Київській області, Державної фіскальної служби України про визнання протиправними і скасування рішень за результатами розгляду скарг, а також податкового повідомлення-рішення, - залишити без руху.

2. Встановити строк для усунення вказаних недоліків позовної заяви до 31 жовтня 2014 року.

3. Копію ухвали про залишення позовної заяви без руху надіслати позивачу.

Ухвала набирає законної сили в порядку, встановленому статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Київського апеляційного адміністративного суду через Київський окружний адміністративний суд.

Згідно з частиною третьою статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Панова Г. В.