Ухвала від 01.02.2007 по справі 45/373пд

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

УХВАЛА
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

01.02.07 р. Справа № 45/373пд

за позовом: Прокурора Волноваського району м. Волноваха в інтересах держави в особі Волноваської районної державної адміністрації Донецької області, м. Волноваха

до відповідача: Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Донецька птахофабрика», с. Рівнопіль

про визнання недійсним та розірвання попереднього договору оренди земельної ділянки у майбутньому від 14.07.2006р.

Представники сторін:

Від відповідача: Іовчев К.К. - завід.юр.сект.

Від відповідача: Гординський П.А. - гол. агроном.

В засіданні суду брали участь

Прокурор Кілійчук Т.В. - посвідчення № 2373

Прокурор Тимошенко О.В. - посвідчення № 2565

Прокурор Волноваського району м. Волноваха в інтересах держави в особі Волноваської районної державної адміністрації Донецької області, м. Волноваха, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Донецька птахофабрика», с. Рівнопіль, про визнання недійсним та розірвання попереднього договору оренди земельної ділянки у майбутньому від 14.07.2006р.

Прокурором та відповідачем не виконана у повному обсязі ухвала суду від 17.01.2007р.

В засіданні суду прокурор звернувся із уточненнями до позовних вимог.

Крім цього, у судовому засіданні виникла необхідність витребування додаткових документів.

З урахуванням викладеного, керуючись п.п. 2, 3 ст.77 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи на 10:15 год. 12.02.07 року.

Прокурору надати додаткові письмові пояснення щодо збитків, які понесла держава в зв'язку з укладенням спірного договору, докази використання землі відповідачем, а також надати додаткові письмові пояснення, щодо правових підстав визнання недійсним договору.

Відповідачу надати документи щодо плати за користування землею з розшифровкою сплачених сум, письмові пояснення підстав встановлення розміру плати та дані, в якій якості сплачуються ці суми.

Крім цього, відповідачу надати додатковий відзив з урахуванням уточнень прокурора.

Сторонам та прокурору надати всі документи в обґрунтування своїх доводів.

Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом.

Явка представників сторін та прокурора у засідання суду обов'язкова.

Попередити сторони, що за ненадання у встановлений строк витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної особи стягується штраф у розмірі до 1700,00 грн. (п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України).

Суддя Плотніцький Б.Д.

Попередній документ
406912
Наступний документ
406914
Інформація про рішення:
№ рішення: 406913
№ справи: 45/373пд
Дата рішення: 01.02.2007
Дата публікації: 22.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Донецької області
Категорія справи: