Постанова від 22.09.2014 по справі 813/5722/14

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 вересня 2014 року м. Львів № 813/5722/14

Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Сподарик Н.І., за участі секретаря судового засідання Думич Х.М., представника позивача Кіт М.С., представника відповідача Компій І.А., представника третьої особи Бондар Т.М. розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Публічного акціонерного товариства «Львівський завод радіоелектронної медичної апаратури» до Управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі м. Львова, третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Управління Пенсійного фонду України у Шевченківському районі м. Львова про встановлення повноважень і зобов'язання вчинити дії,-

встановив:

Публічне акціонерне товариство "Львівський завод радіоелектронної медичної апаратури" звернулося до Львівського окружного адміністративного суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі м. Львова, третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Управління Пенсійного фонду України у Шевченківському районі м. Львова про встановлення відсутності повноважень для нарахування відшкодувань фактичних витрат та виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до вимог частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до п.п. «а» «б»-«з» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та визнання протиправними, скасування Розрахунків в частині включення сум за попередній 2013 рік та в місячному розмірі на 2014 рік за період з січня по квітень 2014 року по собам ОСОБА_4 та ОСОБА_5

Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідач включив до Розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пільгової пенсії суми за попередній період з причин, які не передбачені вимогами Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та положеннями Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування від 19.12.2003р. № 21-1. Самі ж Розрахунки відповідачем до відшкодування виставлено з порушенням строку встановленого законодавством. Представник позивача позовні вимоги підтримала повністю. просила їх задовольнити у повному обсязі.

Представник відповідач, щодо заявленого позову заперечив повністю з підстав викладених у письмових заперечення долучених до матеріалів справи в судовому засіданні 09.09.2014 року, зазначивши, що згідно Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», до заяви про призначення пенсій додається довідка про підтвердження наявного трудового стажу для призначення пільгової пенсії по віку за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній. Такі довідки були видані при призначені пільгових пенсій ПАТ "Львівський завод радіоелектронної медичної апаратури" в підтвердження спеціального трудового стажу, а оскільки такі довідки надають право на пенсію за віком на пільгових умовах, то позивач повинен відшкодувати Управлінню пенсійного фонду 100% фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій до досягнення працівниками пенсійного віку, передбаченого статтею 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». Той факт, що розрахунки були сформовані та направлені позивачу лише 28 квітня 2014 року відповідач обгрунтував тим, що не сформування та не направлення таких розрахунків пенсійним фондом було виявлено лише після проведеної інвентаризації. Окрім того, відповідач покликався на те, що затверджений бланк розрахунків передбачає відшкодування за попередній період, зокрема графи 14 та 16 "фактичні витрати на виплату та доставку пенсій за попередній рік". За наведених обставин відповідач просив суд в задоволені позовних вимог ПАТ "Львівського заводу радіоелектронної медичної апаратури" відмовити повністю.

В судовому засіданні 09.09.2014 року протокольною ухвалою Суд задовольнив клопотання відповідача про залучення до розгляду справи третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Управління Пенсійного фонду у Шевченківському районі м. Львова. Представник третьої особи на розгляді справи 22.09.2014 року підтримала позицію відповідача, просила відмовити у задоволенні позову.

Суд, розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача та представника відповідача, дослідивши долучені до матеріалів справи докази, оцінивши їх в сукупності та встановив наступні фактичні обставини справи:

28 квітня 2014 року Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м. Львова скерувало на адресу Публічного акціонерного товариства «Львівський завод радіоелектронної медичної апаратури» Розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до пунктів «а», «б» - «з» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» для відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за попередній період та 2014 рік по працівникам товариства ОСОБА_4 та ОСОБА_5.

По пенсіонеру ОСОБА_4 сформовано Розрахунок фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до пункту «а» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» (крім працівників, безпосередньо зайнятих повний робочий день на підземних роботах з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників). Зокрема, по вказаному пенсіонеру відповідно до пункту «а» ст. 13 Закону призначена пенсія по віку на пільгових умовах відповідно з 28.01.2009 року по 22.01.2015 рік. Згідно Розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до пункту «а» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» вказано, що за підприємством числиться заборгованість за попередній рік в розмірі 17 205,37 грн. Вказана сума включена до графи 16 «Сума плати даного підприємства Пенсійному фонду України за попередній рік». Крім того, у даному Розрахунку визначено місячний розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсії у 2014 р. в розмірі 1 427,66 грн.

Пенсіонеру ОСОБА_5 призначена пенсія по віку на пільгових умовах відповідно з 11.03.2008 року по 10.09.2014 рік. Згідно Розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до пунктів «б-з» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення», органом пенсійного фонду вказано, що за підприємством числиться заборгованість за попередній рік в розмірі 9105,18 грн. Дана сума включена до графи 14 «Сума плати даного підприємства Пенсійному фонду України за попередній рік». Крім того, у даному Розрахунку визначено місячний розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсії у 2014 р. в розмірі - 914,36 грн.

Таким чином, згідно надісланих 28 квітня 2014 року Пенсійним фондом Розрахунків за Публічним акціонерним товариством «Львівський завод радіоелектронної медичної апаратури» числиться заборгованість по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгової пенсії за попередній рік в розмірі 17 205,37 грн. та в розмірі 9 105,18 грн. у розрізі пенсіонерів, зокрема: ОСОБА_4 та ОСОБА_5

Не погоджуючись із вказаними розрахунками позивача звернувся з позовом до суду щодо визнання таких протиправними та скасування.

Оцінюючи встановлені обставини та доводи сторін, суд керується наступними положеннями чинного законодавства:

За змістом пункту 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, роботах з особливо шкідливими й важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, мали право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди.

Згідно п. 1 ст. 1 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є: суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, їх об'єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об'єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників. Відповідно до абзацу четвертого пункту першого статті другої цього Закону для платників збору, визначених пунктами 1 та 2 статті 1 цього Закону, крім тих, які є платниками фіксованого сільськогосподарського податку, об'єктом оподаткування є фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів «б-з» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» до досягнення працівниками пенсійного віку, передбаченого статтею 12 Закону України «Про пенсійне забезпечення».

У відповідності до ст. З Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» збір на обов'язкове державне пенсійне страхування платники збору сплачують до Пенсійного фонду у порядку, визначеному законодавством України.

Абзацом другим п. 1 ст. 4 цього Закону встановлена ставка збору на обов'язкове державне пенсійне страхування в розмірі 100 відсотків від об'єкта оподаткування, визначеного абзацом четвертим пункту 1 статті 2 цього Закону.

За правилами абзацу четвертого п.п. 1 п. 2 Прикінцевих положень Закону підприємства та організації з коштів, призначених на оплату праці, вносять до ПФУ плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими й важкими умовами праці за списком № 1, крім тих, що були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників, за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України, починаючи з дня набрання чинності цим Законом, у розмірі 20 відсотків з наступним збільшенням її щороку на 10 відсотків до 100-відсоткового розміру відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону.

Законодавчі норми, які встановлюють порядок пенсійного забезпечення, не регулюють спірні правовідносини, що виникли з приводу порушення позивачем порядку відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.

Даний порядок регулюється Інструкцією про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України.

Згідно з п. 6 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування від 19.12.22003р. № 21-1 (далі по тексу Інструкція № 21-1), зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 січня 2004 року за № 64/8663, відшкодуванню підлягають витрати Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

За приписами пункту 6.4 вказаної Інструкції розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається відділами доходів органів Пенсійного фонду України щорічно у повідомленнях про розрахунок сум фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», які надсилаються підприємствами до 20-го січня поточного року та протягом 10 днів з новопризначених пенсій.

Пунктом 6.5 Інструкції передбачено, що розрахунки складаються на підставі відомостей відділів з призначення пенсій органів Пенсійного фонду України, які подаються до 1 січня поточного року та протягом 10 днів з дня прийняття рішення про призначення нової пенсії.

У відповідності до пункту 6.8 Інструкції підприємства щомісяця до 25-го числа вносять до Пенсійного фонду зазначену в повідомленні місячну суму фактичних витрат па виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

Аналіз наведених правових норм дає підстави для висновку про те, що відповідно до положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, які регулюють спірні правовідносини з питань пенсійного забезпечення не передбачено права Управління Пенсійного фонду здійснювати відшкодування витрат по пільговим пенсіям за попередні періоди.

Аналогічна правова позиція викладена в постанові Вищого адміністративного суду України від 14.03.2013 року у справі № К/9991/32264/11.

Враховуючи наведене, відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та Інструкції 21-1, які регулюють спірні правовідносини, не передбачено права Управління Пенсійного фонду здійснювати відшкодування витрат по пільговим пенсіям за попередній період, а отже відсутня правова підстава виставлення Розрахунку з включенням у нього сум відшкодування пільгової пенсії за попередній період.

В судовому засіданні представник відповідача зазначила, що дані пенсіонери підприємству до відшкодування не виставлялись і під час інвентаризації справ виявлено дану помилку Пенсійним фондом, тому, лише 28 квітня 2014 року по них виставлено Розрахунки.

Відповідно до абзацу другого пункту 6.8. Інструкції зазначено, що у разі зміни розміру пенсії або настання обставин, які впливають на суму відшкодування (смерть пенсіонера, зміна місця проживання та ін.), органи пенсійного фонду повідомляють про це підприємство в місячний термін з моменту виникнення цих обставин.

Таким чином, з даного положення випливає, що тільки у випадку зміни розміру пенсії або настання обставин, які безпосередньо впливають на суму відшкодування, органи пенсійного фонду мають право для донарахування додаткової суми відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгової пенсії за попередні періоди.

Суд, звертає увагу на те, що помилка у формуванні та виставленні Розрахунків фактичних витрат та доставку пенсій по вказаних пенсіонерах допущена з вини відповідача, вказана обставина проведеної інвентаризації, не охоплюються приписами Інструкції № 21-1, зокрема п. 6.8.

Крім того, в судовому засіданні представником відповідача неодноразово наголошувалось, що оскільки Пенсійним фондом проведено виплату пільгової пенсії, а видавши довідку пенсіонерам, що дає право на пільгову пенсію позивач взяв на себе обов'язок по її відшкодуванні. Зокрема, відшкодування пільгової пенсії за попередній період підприємством передбачено у затвердженому бланку Розрахунків, в якому міститься графа 14 та 16 "фактичні витрати на виплату та доставку пенсій за попередній рік".

З даного приводу слід зазначити, що законодавцем згідно п. 6.4 розділу 6 Інструкції складено додатки 6 та 7, якими передбачено лише дві підстави для донарахування підприємству додаткових витрат понад місячний розмір фактичних витрат на доставку пенсій, зокрема:

1) за результатом звірки за попередній період (стягується недоплачена сума);

2)за новопризначеними пенсіями (за період з дати призначень пенсії до дати складання розрахунку.

Як вбачається із розрахунків, зокрема:

- по пенсіонеру ОСОБА_4 у графі 16 з позначкою «**» за підприємством числиться заборгованість за попередній рік у розмірі 17205,37 грн.

- по пенсіонеру ОСОБА_5 у графі 14 з позначкою «**» за підприємством числиться заборгованість за попередній рік у розмірі 9105,18 грн.

Позивач зазначає, що органом пенсійного фонду протиправно включено такі суми у вказаних графах, оскільки, позначки «**» дають чітку розшифровку, за яких обставин відбувається їх заповнення, а відтак і відшкодування по них, а саме: зазначена сума передбачена для звірки із сумою, сплаченою страхувальником за попередній рік (недоплачену суму за попередній рік необхідно сплатити одночасно із сплатою фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за перший поточний місяць).

Таким чином, можливим є відшкодування такої суми лише у разі, якщо таку було недоплачено за попередній рік, яку виявлено за результатом звірки і яка сплачується одноразово лише у першому поточному місяці року, тобто разом із сплатою фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за січень поточного року.

В судовому засіданні судом встановлено, що у позивача по вказаних пенсіонерах відсутня будь - яка недоплачена сума за результатом звірки, оскільки такі у 2013 році не виставлялись органом пенсійного фонду до відшкодування, по вказаних пенсіонерах не проводились жодної звірки щодо їх пенсій, що виключає можливість внесення даних сум у графи 14 та 16 з позначкою «**», вказаний факт відповідач не заперечував.

З огляду на зазначене, суд зазначає про те, що дана обставина не породжує для підприємства обов'язку для відшкодування сум включених Пенсійним фондом в зазначених вище графах.

Друга підстава для стягнення донарахувань за попередні періоди передбачена ч.3 п.6.8 Інструкції, згідно якої, суми фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за період з дати призначення пенсії до дати складання розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій сплачуються одночасно з оплатою фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за перший поточний місяць.

Додатками 6 та 7 Інструкції передбачено визначення цих витрат у графах 15, 17 розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій в частині пенсій, призначених відповідно до пунктів «а», «б-з» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення». У примітках з позначкою «***» до розрахунків вказано, що зазначена сума сплачується одночасно із сплатою фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за перший поточний місяць.

Отже, вищевказаною Інструкцією передбачено стягнення витрат за попередній період лише відносно осіб, яким призначені пенсії напередодні періоду стягнення (за період з дати призначення пенсій до дати складання розрахунку), тобто за новопризначеними пенсіями.

Інших підстав для стягнення донарахувань за попередній період, у тому числі для стягнення суми недоплати за попередній місяць, законодавством не встановлено.

Згідно з п. 6.5 Інструкції передбачено, що розрахунки складаються на підставі відомостей відділів з призначення пенсій органів Пенсійного фонду України, які подаються до 1 січня поточного року та протягом 10 днів з дня прийняття рішення про призначення нової пенсії.

Однак, всупереч вимогам Інструкції відповідач включив до розрахунків на 2014 р. по Списку № 1 та Списку № 2 донарахування за попередній рік щодо пенсіонерів, які отримують пенсію вже тривалий період, що вбачається з графи 3 розрахунків, зокрема: ОСОБА_4 - 28.01.2009 року, ОСОБА_5 - 11.03.2008 року.

З аналізу положень Інструкції вбачається, що Пенсійний фонд вправі здійснити донарахування підприємству додаткових витрат понад місячний розмір фактичних витрат на виплату та доставку пенсії лише з двох підстав, які не охоплюють дані правовідносини.

Тому, обов'язок щодо відшкодування суми фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за попередній період не може покладатися на позивача у спосіб, не передбачений законодавством.

Судом встановлено, що у надісланих Публічному акціонерному товариству «Львівський завод радіоелектронної медичної апаратури» Розрахунках по зазначених вище пенсіонерах зазначено суми місячного розміру фактичних витрат на виплату та доставку пенсії у 2014 році.

З даного приводу слід відзначити ту обставину, що Розрахунки на 2014 р. по спірних пенсіонерах підприємству скеровано лише 28 квітня 2014 року.

Підставою для відшкодування підприємством органам Пенсійного фонду витрат на виплату та доставку пільгових пенсій є Розрахунки фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій за відповідний період.

Законодавець прописав щомісячне стягнення витрат на виплату та доставку пільгової пенсії за поточний місяць саме на підставі розрахунків, а враховуючи, що по спірних пенсіонерах у 2014 році Рахунки виставлено лише 28 квітня та 2014 року, то відшкодування пільгової пенсії починаючи з січня по квітень 2014 р., дату формування Розрахунків, є необґрунтованим.

Згідно ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

У відповідності до вимог ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Згідно п. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Тому, враховуючи наведене вище, Суд дійшов висновку, що органи пенсійного фонду не мають права для донарахування додаткової суми відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгової пенсії за попередні періоди, оскільки така можливість передбачена лише на поточний рік, а відтак зважаючи пояснення сторін та наявні матеріали справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими та такими, що підлягають до задоволення.

На підставі ст. 94 КАС України із урахуванням того, що рішення ухвалене на користь позивача, який не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені ним документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України.

Керуючись ст.ст. 17-19, 94, 160-163,167 КАС України, суд -

постановив:

Адміністративний позов задовольнити повністю.

Визнати відсутність повноважень Управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі м. Львова для нарахування ПАТ «Львівський завод радіоелектронної медичної апаратури» сум відшкодувань витратна виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до пункту «а» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» (крім працівників, безпосередньо зайнятих повний робочий день на підземних роботах з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників) з 2014 р. по пенсіонеру ОСОБА_4 за попередній 2013 рік в розмірі 17205,37 грн. та в місячному розрізі на 2014 р. по вказаному пенсіонеру у розмірі 1427,66 грн. за період з січня по квітень 2014 року.

Визнати протиправним та скасувати Розрахунок фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до пункту «а» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» (крім працівників, безпосередньо зайнятих повний робочий день на підземних роботах з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників) з 2014 р. в частині визначення суми витрат на виплату та доставку пільгової пенсії до відшкодування з боку ПАТ «Львівський завод радіоелектронної медичної апаратури» по пенсіонеру ОСОБА_4 за попередній 2013 рік в розмірі 17205,37 грн. та в місячному розрізі на 2014 р. по вказаному пенсіонеру у розмірі 1427,66 грн. за період з січня по квітень 2014 року.

Визнати відсутність повноважень Управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі м. Львова для нарахування ПАТ «Львівський завод радіоелектронної медичної апаратури » сум відшкодувань витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до пунктів «б-з» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» з 2014 р. по пенсіонеру ОСОБА_5 за попередній 2013 рік в розмірі 9105,18 грн. та в місячному розрізі на 2014 р. по вказаному пенсіонеру у розмірі 914,36 грн. за період з січня по квітень 2014 року.

Визнати протиправним та скасувати Розрахунок фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до пунктів «б-з» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» з 2014 р. в частині визначення суми витрат на виплату та доставку пільгової пенсії до відшкодування з боку ПАТ «Львівський завод радіоелектронної медичної апаратури» по пенсіонеру ОСОБА_5 за попередній 2013 рік в розмірі 9105,18 грн. та в місячному розрізі на 2014 р. по вказаному пенсіонеру у розмірі 914,36 грн. за період з січня по квітень 2014 року.

Стягнути з державного бюджету України на користь Публічного акціонерного товариства «Львівський завод радіоелектронної медичної апаратури» (79019, м. Львів-19, вул. Заводська, 31;ЄДРПОУ 14308428) судовий збір в розмірі 1 717(одна тисяча сімсот сімнадцять) грн. 38 коп.

Апеляційну скаргу на постанову суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня отримання копії постанови, виготовленої в повному обсязі. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови складено 29 вересня 2014 року

Суддя Сподарик Н.І.