Ухвала від 22.09.2014 по справі 804/12680/14

УХВАЛА

22 вересня 2014 р. Справа №804/12680/14

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - А.Ю. Рищенко,

розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Приватного підприємства «Транс Квінс» до Лівобережної об'єднаної державної податкової інспекції м. Дніпропетровська Головного управління Міндоход у Дніпропетровській області про визнання дій протиправними, незаконними та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

19.08.2014 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду звернулось Приватне підприємство «Транс Квінс» з позовом до Лівобережної об'єднаної державної податкової інспекції м. Дніпропетровська Головного управління Міндоход у Дніпропетровській області про визнання дій протиправними, незаконними та зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвалою суду від 21.08.2014 року було відкрито провадження у справі та призначено справу до судового розгляду.

Від представника позивача надійшло клопотання про зупинення провадження у справі для надання додаткових доказів до терміну, встановленого судом на підставі п.4 ч.2 ст.156 КАС України.

У судове засідання сторони не з'явились, належним чином були повідомлені про час, дату та місце розгляду справи.

У відповідності до положень ч.6 ст. 128 КАС України суд ухвалив рішення про розгляд справи в порядку письмового провадження.

Суд, вивчивши матеріали справи, проаналізувавши норми чинного законодавства України, прийшов до таких висновків.

Згідно з п.4 ч.2 ст.156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі в разі, зокрема, наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Так, під час судового засідання судом була встановлена необхідність надання додаткових доказів для повного та всебічного з'ясування обставин справи.

З урахуванням вищевикладеного, суд приходить до висновку, що подальший розгляд адміністративної справи можливий лише за умови надання додаткових доказів, у зв'язку із чим суд вважає за необхідне зупинити провадження у справі терміном до 10:00 години 15.10.2014 року.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.156, 165 КАС України суд, -

УХВАЛИВ:

Зупинити провадження в адміністративній справі за позовом Приватного підприємства «Транс Квінс» до Лівобережної об'єднаної державної податкової інспекції м. Дніпропетровська Головного управління Міндоход у Дніпропетровській області про визнання дій протиправними, незаконними та зобов'язання вчинити певні дії терміном до 10:00 години 15.10.2014 року.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Суддя А.Ю. Рищенко