Ухвала від 29.04.2013 по справі 823/975/13-а

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про закриття провадження в адміністративній справі

м. Черкаси

29 квітня 2013 року Справа № 823/975/13-а

Черкаський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого-судді Чубар Т.М.,

при секретарі - Нестеренко В.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси адміністративну справу за позовом Черкаського міського центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення коштів, виплачених як допомога по безробіттю,

ВСТАНОВИВ:

До Черкаського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом звернувся Черкаський міський центр зайнятості, в якому просить стягнути з ОСОБА_1 кошти, виплачені як допомога по безробіттю в розмірі 224 грн. 26 коп.

Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідачем в порушення вимог Закону України «Про зайнятість населення» під час перебування на обліку в Черкаському міському центрі зайнятості приховано факт перебування в трудових відносинах з товариством з обмеженою відповідальністю науково-виробничою компанією «Гірничі машини», що є підставою для стягнення з відповідача в судовому порядку незаконно отриманих коштів, виплачених як допомога по безробіттю.

23 квітня 2013 року на адресу Черкаського окружного адміністративного суду надійшло клопотання Черкаського міського центру зайнятості про відмову від позову та закриття провадження у справі, мотивоване тим, що відповідачем повністю сплачено кошти, виплачені як допомога по безробіттю в розмірі 224 грн. 26 коп., що підтверджується квитанцією № 3618800-1 від 15.04.2013р.

Відповідач до суду не з'явився, хоча належним чином повідомлений про дату, час та місце розгляду справи.

Вирішуючи питання про можливість задоволення клопотання позивача про закриття провадження у справі, суд враховує, що відповідно до статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України кожна особа, яка звернулася за судовим захистом, розпоряджається своїми вимогами на свій розсуд, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Суд також бере до уваги, що частина перша статті 51 Кодексу адміністративного судочинства України закріплює право позивача відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду.

При цьому, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом, відповідно до п.2 ч.1 статті 157 Кодексу адміністративного судочинства України, провадження у справі підлягає закриттю.

Дослідивши подане Черкаським міським центром зайнятості клопотання та матеріали справи, суд вважає, що відмову позивача від адміністративного позову необхідно прийняти, оскільки його дії не суперечать закону, не порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси, а провадження у справі закрити.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 112, 136, п. 2 ч. 1 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання Черкаського міського центру зайнятості про відмову від позову та закриття провадження в адміністративній справі № 823/975/13-а за позовом Черкаського міського центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення коштів, виплачених як допомога по безробіттю задовольнити.

Закрити провадження в адміністративній справі № 823/975/13-а за позовом Черкаського міського центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення коштів, виплачених як допомога по безробіттю.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, яка може бути подана до Київського апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Т.М. Чубар