Тарутинський районний суд Одеської області
Справа № 514/1461/14-п
Провадження по справі № 3/514/624/14
18 вересня 2014 року суддя Тарутинського районного суду Одеської області Горбань Ю. О. розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли від Тарутинського РВ ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки с. Старосілля Тарутинського району Одеської області, мешканки АДРЕСА_1, громадянки України, освіта неповна середня, заміжньої, на утриманні двоє неповнолітніх дітей, не працюючої, раніше не судимої
за ст. 173 КУпАП ,
05 вересня 2014 року біля 09 години 30 хвилин ОСОБА_1 знаходячись на території Ганнівської ЗОШ, розташованої в с. Ганнівка Височанської сільської ради Тарутинського району Одеської області висловлювалася нецензурною лайкою на адресу вчителя даної школи громадянки ОСОБА_2, чим порушила громадський порядок та спокій громадян.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнала частково.
Крім того, вина правопорушника підтверджується доказами зібраними в матеріалах справи.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення відповідальність за яке передбачена згідно ст. 173 КУпАП, а саме: дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок та спокій громадян.
При накладенні адміністративного стягнення, враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушниці, ступінь її вини, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
На підставі викладеного, керуючись ст. 173, ст.ст. 283- 284 КУпАП , -
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 51 гривні в дохід держави.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 36 гривень 54 копійки.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів до апеляційного суду Одеської області з дня її проголошення.
Суддя: Ю. О. Горбань