Ухвала від 08.08.2014 по справі 9101/175111/2012

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 серпня 2014 рокусправа № 2а-9942/11

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді: Малиш Н.І.

суддів: Щербака А.А. Баранник Н.П.

розглянувши у письмовому провадженні заяву Управління Пенсійного фонду України в Саксаганському районі м.Кривого Рогу Дніпропетровсьокї області про виправлення описки в ухвалі Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 12 серпня 2013 року за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Саксаганському районі м.Кривого Рогу Дніпропетровсьокї області на постанову Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу від 09 грудня 2011 року по справі № 2а-9942/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Саксаганському районі м.Кривого Рогу Дніпропетровсьокї області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії ,-

ВСТАНОВИВ:

При прийнятті ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 12 серпня 2013 року у вступній, описовій та резолютивній частинах суд помилково зазначив "постанову Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу від 26 червня 2012 року по справі № 2а-9942/11" коли правильно було вказати "постанову Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу від 09 грудня 2011 року по справі № 2а-9942/11 ".

Відповідно до частини 1 статті 169 КАС України суд з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи може виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

За таких обставин суд вважає за необхідне виправити описки в ухвалі Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 12 серпня 2013 року у справі № 2а-9942/11.

Керуючись ст.169 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Виправити описки в ухвалі Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 12 серпня 2013 року, виклавши вступну, описову та резолютивну частини в наступній редакції: „постанову Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу від 09 грудня 2011 року по справі № 2а-9942/11 „ .

Ухвала набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі, та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів після набрання ухвалою законної сили шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Головуючий: Н.І. Малиш

Суддя: А.А. Щербак

Суддя: Н.П. Баранник

Попередній документ
40498982
Наступний документ
40498985
Інформація про рішення:
№ рішення: 40498984
№ справи: 9101/175111/2012
Дата рішення: 08.08.2014
Дата публікації: 19.09.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; соціального захисту; соціального захисту та зайнятості інвалідів; соціальних послуг, у тому числі: