Вирок від 29.08.2014 по справі 452/2043/14-к

Справа № 452/2043/14-к

Номер провадження 1-кп/452/128/2014

ВИРОК

іменем України

29 серпня 2014 року м.Самбір

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

у складі: головуючого - судді ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 ,

з участю прокурора ОСОБА_3 ,

захисника-адвоката ОСОБА_4 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в місті Самборі Львівської області кримінальне провадження по обвинуваченню:

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Самбора, Львівської області, зареєстровано за адресою АДРЕСА_1 , проживаючого у АДРЕСА_2 , українця, громадянина України, із середньо - спеціальною освітою, не працюючого, раніше неодноразово судимого, останній раз 03.08.2010 року Самбірським міськрайонний судом Львівської області за ч. 2 ст.185, ч. 3 ст. 185, ч. 1, 4 ст. 70 КК України на строк 3 роки 6 місяців позбавлення волі,

- у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_5 12.05.2014 р. в період часу з 18 год. 10 хв. до 18 год. 41 хв., повторно, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, зайшов у магазин «Мандарин», що знаходиться по АДРЕСА_3 , таємно викрав продукти харчування, а саме: банани вагою 2,960 кг. вартістю 52 грн. 63 коп., напій «Біола» 2 л. в кількості 24 шт. вартістю 173 грн. 04 коп., напій «Кока-Кола» 2 л. в кількості 18 шт. вартістю 180 грн. 36 коп., піца (власна випічка) в кількості 3 шт. вартістю 9 грн. 69 коп., багет «Мандарин» (власна випічка) в кількості 1 шт. вартістю 1 грн. 44 коп., які належать ФОП ОСОБА_6 , спричинивши матеріальну шкоду на загальну суму 417 грн. 16 коп.

В судовому засіданні ОСОБА_5 свою вину у вчиненні злочину визнав повністю та показав, що 12.05.2014 року приблизно у післяобідній час він мав намір їхати додому і прийшов на вокзал. По дорозі зайшов у магазин «Мандарин» і в цей момент не розуміє що з ним сталось, він взяв бутилки з водою ніхто його при цьому не зупиняв, повернувся, і ще раз узяв, потім був затриманий. Підтверджує викрадення всіх перелічених у обвинувальному акті речей. Щиро кається у вчиненому.

Крім повного визнання обвинуваченим ОСОБА_5 своєї вини, його винуватість у інкримінованому злочині доведена також сукупністю доказів зібраних у ході досудового розслідування. Дослідження цих доказів відповідно до вимог ч. 3 ст. 349 КПК України, суд визнає недоцільним оскільки проти цього сторони не заперечують, і вони ніким не оспорюються.

Суд приходить до висновку, що органами досудового розслідування дії ОСОБА_5 вірно кваліфіковано за ч.2 ст. 185 КК України, оскільки він вчинив таємне викрадення чужого майна (крадіжку), вчинене повторно.

Призначаючи обвинуваченому покарання суд враховує тяжкість вчиненого злочину, особу обвинуваченого, а також що це рецидив злочину.

Суд також враховує обставини, які пом'якшують покарання обвинуваченому - щире каяття, позитивна характеристика по місцю реєстрації та проживання, на його утриманні знаходиться двоє неповнолітніх дітей.

Враховуючи вищенаведене суд приходить до переконання, що обвинуваченому ОСОБА_5 слід призначити покарання у виді обмеження волі із застосуванням ст. 75 КК України.

Керуючись ст. ст. 370, 373, 374 КПК України, суд

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_5 визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України і призначити йому покарання у виді 1 (одного) року обмеження волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_5 від відбування покарання з випробуванням на іспитовий строк 1 (один) рік.

Речові докази - DVD диск на якому містяться записи моменту вчинення крадіжки продуктів харчування 12.05.2014 р. ОСОБА_5 із магазину « ІНФОРМАЦІЯ_2 », розташованого у АДРЕСА_3 -залишити при матеріалах кримінального провадження.

На вирок суду може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області через місцевий суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Суддя - підпис -

Згідно з оригіналом

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
40288790
Наступний документ
40288792
Інформація про рішення:
№ рішення: 40288791
№ справи: 452/2043/14-к
Дата рішення: 29.08.2014
Дата публікації: 09.01.2023
Форма документу: Вирок
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Самбірський міськрайонний суд Львівської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини проти власності; Крадіжка