Ухвала від 15.05.2014 по справі 810/2413/14

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про зупинення провадження в адміністративній справі

15 травня 2014 року 810/2413/14

Суддя Київського окружного адміністративного суду Басай О.В.,

при секретарі судового засідання Короташ О.Б.,

за участю:

представника позивача - Куля В.С.,

представника позивача - Мірошниченка І.Д.,

представника відповідача - Ядвіжиної Д.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Пролісок ЛТД" до Переяслав-Хмельницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

До Київського окружного адміністративного суду звернулось товариство з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Пролісок ЛТД" з позовом до Переяслав-Хмельницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області в якому просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення №0003122201 від 04.03.2014.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 16 квітня 2014 року відкрито провадження в даній адміністративній справі та призначено справу до судового розгляду.

15 травня 2014 року в судовому засіданні представником відповідача заявлено клопотання про зупинення провадження у справі для подання додаткових доказів, а саме, наказу №68 від 30.01.2014 про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки, що витребував суд та ознайомлення з матеріалами справи.

Представники позивача проти зазначеного клопотання не заперечили.

Пункт 4 частини другої статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України зазначає, що суд має право зупинити провадження у справі у разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Враховуючи наведене, суд вважає, що клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі належить задовольнити.

Керуючись статтями 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Зобов'язати представника відповідача подати суду наказ №68 від 30.01.2014 про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки.

Провадження в адміністративній справі №810/2413/14 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Пролісок ЛТД" до Переяслав-Хмельницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0003122201 від 04.03.2014 зупинити до отримання зазначеного вище наказу.

Призначити наступне судове засідання на 22 травня 2014 року.

Ухвала набирає законної сили в порядку, встановленому статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Київського апеляційного адміністративного суду через Київський окружний адміністративний суд.

Згідно з частиною третьою статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Басай О.В.