________ Справа 514/1177/14-п
Провадження по справі № 3/514/510/14
19 серпня 2014 року с.м.т. Тарутине
Суддя Тарутинського районного суду Горбань Ю. О. , розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли від Територіальної державної інспекції праці в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку та мешканку АДРЕСА_1, громадянку України, освіта вища, заміжню, працюючу директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області, раніше не судиму ,
за ч. 2 ст. 188-1 КпАП України,
22 липня 2014 року відносно ОСОБА_1 було складено протокол про адміністративне правопорушення, згідно якого вона будучи директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тарутинської РДА Одеської області не виконала норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину не визнала та пояснила, що центром дотримуються нормативи робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі 4 %, що підтверджується щомісячним наданням до Тарутинського районного центру зайнятості звітів щодо інформації про попит на робочу силу (вакансії) та складеним про це наказом.
Вислухавши пояснення ОСОБА_1 та дослідивши матеріали справи, вважаю, що в діях ОСОБА_1 відсутня подія і склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 188-1 КУпАП і провадження у справі підлягає закриттю, виходячи з наступних підстав.
Так, в судовому засіданні не підтверджено факт невиконання посадовою особою нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тарутинської РДА Одеської області ОСОБА_1, обставини, викладені у протоколі про вчинення нею адміністративного правопорушення не підтверджені допустимими та належними доказами.
Крім того, згідно щомісячних звітів, які надаються центром до Тарутинського районного центру зайнятості видно, що центром був виконаний норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів, що також підтверджується наказом від 23.07.2014 року №57.
В зв'язку з цим, можливо зробити висновок, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 188-1 КУпАП, що відповідно до п.1 ч. 1 ст. 247 КУпАП є обставиною, яка виключає провадження у справі про адміністративне правопорушення, а тому провадження у справі підлягає закриттю.
Згідно п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі відсутності події і складу адміністративного правопорушення;
На підставі викладеного, керуючись п. 1 ч. 1 ст. 247, ст.ст. 283 - 284 КУпАП,-
Провадження по адміністративній справі відносно ОСОБА_1 закрити за відсутністю в її діях події і складу адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Одеської області.
Суддя: Ю. О. Горбань