Справа № 346/4527/14-ц
19 серпня 2014 року м. Коломия
Суддя Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області Васильковський В.В. розглянувши заяву Комунального підприємства «Коломияводоканал» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу, -
18.08.2014 р. заявник звернувся до суду із заявою до ОСОБА_1 про видачу судового наказу, про стягнення з останньої заборгованості у сумі 1259,85 гривень.
При вивчені заяви про видачу судового наказу та матеріалів, доданих до неї, виявлено, що із заяви і поданих документів вбачається спір про право, а саме- заявлено вимоги про стягнення боргу за період з грудня 2011 року по серпень 2014 року, однак з доданих довідок розрахункового відділу вбачається нарахування заборгованості з 2004 року.
Відповідно до ч. 3 ст. 100 ЦПК України, суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, у разі якщо:із заяви і поданих документів вбачається спір про право;
На підставі викладеного необхідно відмовити у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
Керуючись наведеним та згідно ст. ст. 100, 121, 209 ЦПК України,-
Відмовити в прийнятті заяви Комунального підприємства «Коломияводоканал» до ОСОБА_1 про видачу судового наказу.
Копію ухвали направити Комунальному підприємству «Коломияводоканал», для відома.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана на протязі п'яти днів.
По набранню ухвалою чинності, матеріали заяви про видачу судового наказу направити Комунальному підприємству «Коломияводоканал».
Суддя Васильковський В. В.