233 Справа № 233/8523/13-ц
18 серпня 2014 року Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області в складі: головуючого судді Янюк Ю. Б.
при секретарі Круговій Ю.С.
за участю
позивача -
відповідача -
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Костянтинівка справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини, з якою проживає дитина, -
26 листопада 2013 року ОСОБА_1 звернулась в суд з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини, з якою проживає дитина.
Ухвалою суду від 29 січня 2014 року провадження по цій справі було зупинено на підставі п.4ч.1ст.201 ЦПК України.
У теперішній час обставини, що викликали зупинення провадження у справі, відпали, оскільки позивачка ОСОБА_1 подала в суд заяву про залишення позову про стягнення аліментів на утримання дружини, з якою проживає дитина, без розгляду.
Суд вважає, що за вказаних підстав провадження у справі слід відновити та залишити її без розгляду.
Керуючись ч.1ст.204, п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, -
Відновити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини, з якою проживає дитина, та залишити цей позов без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Донецької області шляхом подачі апеляційної скарги до Костянтинівського міськрайонного суду протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Суддя