Ухвала від 12.08.2014 по справі 823/1281/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

12 серпня 2014 року м. Київ К/800/43680/14

Суддя Вищого адміністративного суду України Кошіль В.В.,

розглянувши касаційну скаргу Смілянської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області

на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 10.07.2014

та постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 27.05.2014

у справі № 823/1281/14

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Смілянський цукровий завод»

до Смілянської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Смілянський цукровий завод» звернулось до суду з позовом про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення Смілянської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області від 10.07.2014 № 0002822250 та повернення статусу підприємства, що має право на автоматичне бюджетне відшкодування, та повернення від'ємного значення між сумою податкового зобов'язання та сумою податкового кредиту податку на додану вартість за червень 2013 року в сумі 329 879 грн.

Постановою Черкаського окружного адміністративного суду від 27.05.2014, позовні вимоги задоволено визнано протиправним та скасовано спірне податкове повідомлення-рішення.

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 10.07.2014, рішення суду змінено: в задоволенні позову в частині позовних вимог про повернення статусу підприємства, що має право на автоматичне бюджетне відшкодування, та повернення від'ємного значення між сумою податкового зобов'язання та сумою податкового кредиту податку на додану вартість за червень 2013 року в сумі 329 879 грн. відмовлено, в решті рішення залишено без змін.

Смілянська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Черкаській області подала касаційну скаргу, в якій, посилаючись на допущені судами першої та апеляційної інстанцій порушення норм матеріального права, просить скасувати ухвалені судові рішення та прийняти нове, про відмову в задоволенні позовних вимог.

Відповідно до положень пункту 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове та/або неправильне застосування судами норм матеріального права при вирішенні справи та/або порушення судами норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті - пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи).

Виходячи із змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки скаржник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суди неправильно застосували норми матеріального права.

Керуючись статтями 211, 213, пунктом 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Смілянської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 10.07.2014 та постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 27.05.2014.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.В. Кошіль