Ухвала від 07.07.2014 по справі 2а-9320/11

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 2а-9320/11 Суддя доповідач Грищенко Т.М.

УХВАЛА

07 липня 2014 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Грищенко Т.М., перевіривши матеріали апеляційної скарги Управління Пенсійного фонду України в Бородянському р-н Київської області на ухвалу Бородянського районного суду Київської області від 26 травня 2014 р. у справі за заявою відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Київській області про зміну способу виконання рішення суду за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Бородянському р-н Київської області про зобов'язання здійснити перерахунок пенсії, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Бородянського районного суду Київської області від 26 травня 2014 року заяву відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Київській області про зміну способу виконання рішення суду задоволено.

Перевіривши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Бородянському р-н Київської області, вважаю, що вона не може бути прийнята до апеляційного провадження та підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам статті 187 КАС України.

Так, відповідно до ч. 3 ст. 186 КАС України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом ч. 3 ст. 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Як вбачається з матеріалів справи, оскаржуване рішення прийнято судом першої інстанції 26.05.2014 року, відповідачем отримано рішення 17.06.2014, однак апеляційна скарга подана до суду 25.06.2014 року, тобто з пропуском встановленого КАС України процесуального строку.

Так, відповідно до ч. 4 ст. 189 КАС України, апеляційна скарга залишається без руху у випадках, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними.

Враховуючи викладене, прихожу до висновку про необхідність залишення апеляційної скарги без руху.

При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку. Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження (ч. 4 ст. 189 КАС України).

Керуючись ст.ст. 186, 189 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Бородянському р-н Київської області - залишити без руху.

Роз'яснити позивачу, що протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

У разі невиконання вказаного у вищезазначений строк, у відкритті апеляційного провадження буде відмовлено.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя: Т.М. Грищенко