Ухвала від 17.07.2014 по справі 209/3849/14-к

Справа №209/3849/14-к

Провадження №1-в/209/130/14

УХВАЛА

17 липня 2014 року м. Дніпродзержинськ

Дніпровський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області в складі:

головуючого судді ОСОБА_1

при секретарі ОСОБА_2

за участю прокурора ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпродзержинську клопотання кримінально-виконавчої інспекції Дніпровського міжрайонного відділу м. Дніпродзержинська управління державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області про звільнення від призначеного судом покарання по закінченню строку випробування відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Дніпродзержинська, українця, громадянина України, освіта повна загальна середня, не працюючого, в силу ст. 89 КК України раніше не судимого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 -

ВСТАНОВИВ:

Вироком Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська від 23.05.2012 року ОСОБА_4 засуджений за ч. 1 ст. 185 КК України з призначенням покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 (два) роки, на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з випробувальним строком на 2 (два) роки.

Кримінально-виконавча інспекція Дніпровського міжрайонного відділу м. Дніпродзержинська управління державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області звернулася до суду з клопотанням про звільнення ОСОБА_4 від призначеного судом покарання по закінченню строку випробування.

У судовому засіданні встановлено.

ОСОБА_4 за період строку випробування зарекомендував себе задовільно, не працює, за позитивно характеризується за місцем проживання, за період строку випробування 18.10.2012 року був притягнутий до адміністративної відповідальності, до кримінальної відповідальності не притягувався, обов'язки покладені на нього судом виконував на належному рівні.

Прокурор в судовому засіданні не заперечував проти задоволення клопотання, вважає за можливе звільнити засудженого від призначеного судом покарання по закінченню строку випробування.

Підстав, що перешкоджають звільненню підсудного від покарання по закінченню строку випробування в судовому засіданні не встановлено.

Вивчивши матеріали особової справи засудженого, клопотання кримінально - виконавчої інспекції Дніпровського міжрайонного відділу м. Дніпродзержинська управління державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області, вислухавши думку прокурора, суд вважає клопотання таким, що підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 537, 539 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання кримінально-виконавчої інспекції Дніпровського міжрайонного відділу м. Дніпродзержинська управління державного департаменту України з питань виконання покарань в Дніпропетровській області про звільнення від призначеного судом покарання по закінченню строку випробування у відношенні до ОСОБА_4 - задовольнити.

ОСОБА_4 від покарання, призначеного вироком Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська від 23.05.2012 року - звільнити.

Ухвала може бути оскаржена через Дніпровський районний суд м. Дніпродзержинська до Апеляційного суду Дніпропетровської області протягом семи днів з дня її оголошення або з дня отримання копії судового рішення.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
40034159
Наступний документ
40034161
Інформація про рішення:
№ рішення: 40034160
№ справи: 209/3849/14-к
Дата рішення: 17.07.2014
Дата публікації: 11.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Дніпровський районний суд міста Кам’янського
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Справи про звільнення осіб від кримінальної відповідальності