24 червня 2014 рокусправа № 2а-1937/10
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді: Чепурнова Д.В.
суддів: Поплавського В.Ю. Сафронової С.В.
за участю секретаря судового засідання: Надточія В.О.
розглянувши питання щодо виправлення описки в ухвалі Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 28 січня 2014 року у справі заявою Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Запоріжжя про роз'яснення ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 05 жовтня 2011 року у справі за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Запоріжжя на постанову Заводського районного суду м. Запоріжжя від 22 листопада 2010 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Запоріжжя про визнання дій протиправними та зобов'язання зробити перерахунок щомісячної соціальної надбавки до пенсії,-
Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 28 січня 2014 року Заяву Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Запоріжжя про роз'яснення ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 05 жовтня 2011 року - задоволено.
19 травня 2014 року до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду надійшла заява Управління Пенсійного фонд України в Заводському районі м. Запоріжжя про виправлення описки в ухвалі Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 28 січня 2014 року по справі № 804/2803/13-а, а саме: в резолютивній частині ухвали не вірно вказано найменування відповідача - замість Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Запоріжжя, помилково зазначено Управління Пенсійного фонду України в м. Марганець Дніпропетровської області. Також помилково зазначено позивача, замість «ОСОБА_1», помилково зазначено «ОСОБА_2»
В судове засідання апеляційної інстанції сторони не з'явились, про час та місце слухання справи повідомлялися належним чином, а тому відповідно до ст. 41 КАС України фіксування судового засідання не здійснюється.
Відповідно до ч. 1 ст. 169 КАС України суд з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
З урахуванням вищенаведеного, колегія суддів вважає за необхідне внести відповідні виправлення в ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 28 січня 2014 року.
Керуючись ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Виправити описку в резолютивній частині ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 28 січня 2014 року, зазначивши вірно: «Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Запоріжжя» та «ОСОБА_1»
Ухвала Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з моменту проголошення.
Головуючий: Д.В. Чепурнов
Суддя: В.Ю. Поплавський
Суддя: С.В. Сафронова