Ухвала від 15.04.2013 по справі 9101/193681/2012

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"15" квітня 2013 р.справа № 2а-9059/11

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі: головуючого судді: Ясенової Т.І.

суддів: Головко О.В. Чепурнова Д.В.

розглянувши в порядку письмового провадження в місті Дніпропетровську апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-міської районної у місті Кривому Розі ради на постанову Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу від 01 листопада 2011 року по справі за позовом ОСОБА_2 до Управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-міської районної у місті Кривому Розі ради про зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

В серпні 2011 року ОСОБА_2 звернувся до суду з адміністративним позовом до Управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-міської районної у місті Кривому Розі ради (далі - відповідач), в якому просив зобов'язати відповідача нарахувати та сплатити грошову щорічну допомогу на оздоровлення за 2011 рік.

Відповідач позов не визнав та просив в задоволенні позову відмовити.

Постановою Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу від 01 листопада 2011 року визнано дії відповідача щодо не нарахування щорічної одноразової допомоги на оздоровлення позивачу у розмірі чотирьох мінімальних заробітних плат за 2011 рік неправомірними. Зобов'язано відповідача здійснити перерахунок щорічної допомоги на оздоровлення за 2011 рік, у відповідності до статті 48 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", з урахуванням виплаченої суми.

Не погодившись з постановою суду першої інстанції відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову.

Перевіривши законність і обгрунтованість постанови суду, дослідивши матеріали справи, суд апеляційної інстанції вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, з наступних підстав.

ОСОБА_2 є учасником ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи 1 категорії. (а.с. 4)

Згідно статті 48 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" позивачу передбачена щорічна допомога на оздоровлення в розмірі чотирьох мінімальних заробітних плат.

При цьому, згідно абзацу 7 частини 4 статті 48 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", розмір мінімальної заробітної плати визначається на момент виплати.

Оскільки Верховною Радою України дія статті 48 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» не призупинялась, відповідачем безпідставно проводилась виплата щорічної допомоги на оздоровлення в розмірах менших ніж передбачено ч.4 ст.48 даного Закону.

Таким чином, висновки суду першої інстанції щодо задоволення позовних вимог є обґрунтованими.

Суд апеляційної інстанції вважає за необхідне апеляційну скаргу залишити без задоволення, постанову суду першої інстанції - без змін.

Керуючись п.1 ч.1 ст.198,ст.200, ст.205,206 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення виконкому Центрально-міської районної у місті Кривому Розі ради - залишити без задоволення.

Постанову Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу від 01 листопада 2011 року - залишити без змін.

Ухвала Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі. Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку.

Головуючий: Т.І. Ясенова

Суддя: О.В. Головко

Суддя: Д.В. Чепурнов