10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-602, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua
Головуючий у 1-й інстанції: Гурін Д.М.
Суддя-доповідач:Капустинський М.М.
іменем України
"22" липня 2014 р. Справа № 806/2185/14
Житомирський апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді Капустинського М.М.
суддів: Мацького Є.М.
Шидловського В.Б.,
при секретарі Рожко М.М. ,
за участю представників сторін, розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Житомирської митниці Міністерства доходів і зборів України на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від "02" червня 2014 р. у справі за позовом Приватного підприємства "Фармацевтична фабрика "Науково-виробниче об'єднання "Ельфа" до Житомирської митниці Міністерства доходів і зборів України третя особа Головне управління Державної казначейської служби України у Житомирській області про визнання протиправним та скасування картки відмови та рішення,стягнення коштів ,
12 травня 2014 року до Житомирського окружного адміністративного суду звернулось Приватне підприємство «Фармацевтична фабрика «Науково-виробниче об'єднання «Ельфа» із позовом до Житомирської митниці Міністерства доходів і зборів України, Головного управління Державної казначейської служби України в Житомирській області про визнання протиправними та скасування картки відмови від 12 лютого 2014 року №101030000/2014/00017 та рішення про коригування митної вартості товарів від 12 лютого 2014 року №101030000/2014/300001/1, стягнення надмірно сплачених митних платежів у сумі 28032 грн. 54 коп..
Постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 02.06.2014 року позов задоволено.
Визнано протиправною та скасовано картку відмови Житомирської митниці Міністерства доходів і зборів України в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення №101030000/2014/00017 від 12 лютого 2014 року.
Визнано протиправним та скасовано рішення Житомирської митниці Міністерства доходів і зборів України про коригування митної вартості товарів №101030000/2014/300001/1 від 12 лютого 2014 року.
Стягнуто з Державного бюджету України на користь Приватного підприємства "Фармацевтична фабрика "Науково-виробниче об'єднання "Ельфа" 28032 грн 54 коп. надміру сплачених митних платежів.
Стягнуто з Державного бюджету України на користь Приватного підприємства "Фармацевтична фабрика "Науково-виробниче об'єднання "Ельфа" 255 грн. 78 коп. на відшкодування витрат зі сплати судового збору.
Не погоджуючись з вищезазначеною постановою, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції як таку, що постановлена з порушенням норм матеріального та процесуального права та ухвалити нову постанову, якою відмовити в задоволенні позовних вимог.
Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи, доводи апеляційної скарги, колегія суддів приходить до висновку, що апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню.
Так, задовольняючи позовні вимоги, суд першої інстанції посилався на те, що ПП «Фармацевтична фабрика «Науково-виробниче об'єднання «Ельфа» здійснила митне оформлення товару згідно митної декларації від 13 лютого 2014 року №101030000/2014/002034 відповідно до якої митну вартість товару визначено з урахуванням рішення митного органу про коригування митної вартості товарів із розрахунку 1,5188 Євро за один кілограм. ПП «Фармацевтична фабрика «Науково-виробниче об'єднання «Ельфа» було сплачено як гарантії митні платежі в загальному розмірі 28032 грн. 54 коп., в тому числі податок на додану вартість в сумі 25529 грн. 63 коп. та ввізне мито у сумі 2502 грн. 91 коп..
Судом встановлено, що 1 листопада 2013 року між БАСФ СЕ (Німеччина) (Продавець) та ПП «Фармацевтична фабрика «Науково-виробниче об'єднання «Ельфа» (Покупець) укладено договір купівлі-продажу №0115/SE-EMBEMO/2013, за яким продавець зобов'язувався поставити, а покупець зобов'язувався прийняти та оплатити товар на умовах визначених цим договором (а.с.19-27).
Відповідно до пункту 1.1 договору найменування та кількість поставки кожної партії товару вказуються у рахунках до вищевказаного договору (а.с.19).
Згідно з пунктом 1.3 договору ціна товару вказується у рахунках продавця (а.с.19).
Доставка товару здійснюється відповідно до пунктів 1.5 та 1.6 договору на умовах СІР (Інкотермс 2010), адреса поставки: м.Коростень, вул.Залізнична, 2 (а.с.19).
За умовами пункту 1.9 договору покупець здійснює оплату 100% вартості замовленої партії товару не пізніше 60 (шістдесяти) календарних днів від дати отримання рахунку. Якщо дата рахунку відрізняється від дати відвантаження, то термін оплати відраховується від дати відвантаження. Усі митні збори, банківські комісії оплачуються покупцем. (а.с.20).
12 лютого 2014 року ПП «Фармацевтична фабрика «Науково-виробниче об'єднання «Ельфа» заявлено до митного оформлення товар отриманий від БАСФ СЕ (Німеччина): продукт TEXAPON №70 - в кількості 22060 кг, загальною вартістю 22721,80 Євро із розрахунку 1,03 Євро за один кілограм.
Щодо підтвердження заявленої у декларації митної вартості товарів позивачем подано митному органу наступні документи: договір купівлі-продажу №0115/SE-EMB ЕМО/2013 від 1 листопада 2013 року (а.с.19-27), облікову картку суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності ПП «Фармацевтична фабрика «Науково-виробниче об'єднання «Ельфа» №101/2012/0000298 від 29 липня 2013 року, міжнародну автомобільну накладну (CMR) №0000760 від 7 лютого 2014 року (а.с.37), книжку МДП (Carnet TIR) - XN 76442954 від 7 лютого 2014 року (а.с.38), прайс-лист виробника товару - БАСФ СЕ від 1 листопада 2013 року (а.с.34-35), рахунок-фактуру (інвойс) №2001159964 від 6 лютого 2014 року (а.с.39), доповнення №1 до зовнішньоекономічного договору №0115/SE-EMB ЕМО/2013 від 1 листопада 2013 року (а.с.28-33), сертифікат відповідності товару №17- 32/142 від 11 лютого 2014 року, сертифікат про походження товару загальної форми, виданий в країні виробника - А №725831 (а.с.40), експертний висновок ДП «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» №11/136 від 11 лютого 2014 року (а.с.41), копія митної декларації країни відправлення - MRN 13DE260791647549E4 від 6 лютого 2014 року (а.с.42-43).
Митна вартість товарів декларантом позивача визначена із застосуванням основного методу - за ціною договору (контракту) щодо товарів, які імпортуються.
Згідно з частинами 1, 2 статті 53 Митного кодексу України у випадках, передбачених цим Кодексом, одночасно з митною декларацією декларант подає митному органу документи, що підтверджують заявлену митну вартість товарів і обраний метод її визначення. Документами, які підтверджують митну вартість товарів, є: 1) декларація митної вартості, що подається у випадках, визначених у частинах п'ятій і шостій статті 52 цього Кодексу, та документи, що підтверджують числові значення складових митної вартості, на підставі яких проводився розрахунок митної вартості; 2) зовнішньоекономічний договір (контракт) або документ, який його замінює, та додатки до нього у разі їх наявності; 3) рахунок-фактура (інвойс) або рахунок-проформа (якщо товар не є об'єктом купівлі-продажу); 4) якщо рахунок сплачено, - банківські платіжні документи, що стосуються оцінюваного товару; 5) за наявності - інші платіжні та/або бухгалтерські документи, що підтверджують вартість товару та містять реквізити, необхідні для ідентифікації ввезеного товару; 6) транспортні (перевізні) документи, якщо за умовами поставки витрати на транспортування не включені у вартість товару, а також документи, що містять відомості про вартість перевезення оцінюваних товарів; 7) копія імпортної ліцензії, якщо імпорт товару підлягає ліцензуванню; 8) якщо здійснювалося страхування, - страхові документи, а також документи, що містять відомості про вартість страхування.
За результатами розгляду поданих ПП «Фармацевтична фабрика «Науково-виробниче об'єднання «Ельфа» документів, 12 лютого 2014 року відповідачем прийнято рішення про коригування митної вартості товарів №101030000/2014/300001/1.
Проведено процедуру консультацій між митним органом та декларантом з метою обґрунтованого вибору другорядних методів визначення митної вартості товарів відповідно до вимог статей 59-64 Митного кодексу України. Митну вартість визначено за методом 2а на підставі наявної у митного органу інформації митної декларації №101030000/2014/001542 від 4 лютого 2014 року.
12 лютого 2014 року відповідачем виготовлено картку відмови №101030000/2014/00017 у прийнятті митної декларації, оскільки декларантом заявлена митна вартість товарів не може бути визначена за ціною договору (контракту) щодо товарів, які імпортуються.
Відносини, пов'язані із справлянням митних платежів, регулюються Митним кодексом України від 13 березня 2012 року №4495-VI, у редакції, що діяла на момент виникнення спірних правовідносин.
Порядок декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, подання декларантом відомостей для її підтвердження визначено у статтях 52 та 53 Митного кодексу.
Відповідно до статті 49 Митного кодексу України встановлено, що митною вартістю товарів, які переміщуються через митний кордон України, є вартість товарів, що використовується для митних цілей, яка базується на ціні, що фактично сплачена або підлягає сплаті за ці товари.
Частинами 1, 2 статті 52 Митного кодексу України встановлено, що заявлення митної вартості товарів здійснюється декларантом або уповноваженою ним особою під час декларування товарів у порядку, встановленому розділом VIII цього Кодексу та цією главою. Декларант або уповноважена ним особа, які заявляють митну вартість товару, зобов'язані: 1) заявляти митну вартість, визначену ними самостійно, у тому числі за результатами консультацій з митним органом; заявляти митну вартість, визначену ними самостійно, у тому числі за результатами консультацій з митним органом, або скориговану за результатами контролю, здійсненого митним органом; 2) подавати митному органу достовірні відомості про визначення митної вартості, які повинні базуватися на об'єктивних, документально підтверджених даних, що піддаються обчисленню; 3) нести всі додаткові витрати, пов'язані з коригуванням митної вартості або наданням митному органу додаткової інформації.
Відповідно до частини 3 статті 53 Митного кодексу України у разі якщо документи, зазначені у частині другій цієї статті, містять розбіжності, наявні ознаки підробки або не містять всіх відомостей, що підтверджують числові значення складових митної вартості товарів, чи відомостей щодо ціни, що була фактично сплачена або підлягає сплаті за ці товари даних відповідно до обраного декларантом методу визначення митної вартості, декларант або уповноважена ним особа на письмову вимогу митного органу зобов'язані протягом 10 календарних днів надати (за наявності) такі додаткові документи: 1) договір (угоду, контракт) із третіми особами, пов'язаний з договором (угодою, контрактом) про поставку товарів, митна вартість яких визначається; 2) рахунки про здійснення платежів третім особам на користь продавця, якщо такі платежі здійснюються за умовами, визначеними договором (угодою, контрактом); 3) рахунки про сплату комісійних, посередницьких послуг, пов'язаних із виконанням умов договору (угоди, контракту); 4) виписку з бухгалтерської документації; 5) ліцензійний чи авторський договір покупця, що стосується оцінюваних товарів та є умовою продажу оцінюваних товарів; 6) каталоги, специфікації, прейскуранти (прайс-листи) виробника товару; 7) копію митної декларації країни відправлення; 8) висновки про якісні та вартісні характеристики товарів, підготовлені спеціалізованими експертними організаціями, та/або інформація біржових організацій про вартість товару або сировини.
Судом встановлено, що перелік товару, його кількість - 22060 кг та загальна ціна, що становить 22721,80 Євро із розрахунку 1,03 Євро за один кілограм погоджена сторонами відповідно до рахунку-фактури (інвойсу) №2001159964 від 6 лютого 2014 року. (а.с.39).
Позивач надав до суду також документ про оплату товару, а саме: платіжне доручення в іноземній валюті №199 від 18 квітня 2014 року, відповідно до якого позивачем оплачено 22721,80 Євро за поставлений товар.
Отже, митна вартість товарів позивачем визначена обґрунтовано й у відповідності із вимогами договору та згідно з нормами закону.
Відносини, з приводу митного контролю та митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України, справлянням митних платежів, регулюються положеннями Митного кодексу України від 13.03.2012 №4495-VI, який набув чинності з 01.06.2012 року, а також положеннями Податкового кодексу України та інших законів України з питань оподаткування.
Суд першої інстанції вірно підкреслив, що доводи відповідача, про відсутність у прайс-листі реквізитів виробника та строку дій цін на товар, є помилковими, та вірно зазначив, що на першому аркуші прайс-листа у другій колонці міститься назва виробника «ВАSF» та ідентифікаційні номери товарних позицій, за якими БАСФ СЕ веде облік продукції власного виробництва, другий аркуш прайс-листа містить печатку «ВАSF SЕ» та підпис уповноваженої на це особи, а також про те що у прас-листі зазначено дату 1 листопада 2013 року, також дата проставлена напроти ціни кожного продукту.
Пунктом 24 частини 1 статті 4 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року №4495-VI визначено поняття митного контролю, митний контроль - сукупність заходів, що здійснюються з метою забезпечення додержання норм цього Кодексу, законів та інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи, міжнародних договорів України, укладених у встановленому законом порядку.
Декларування здійснюється шляхом заявлення за встановленою формою (письмовою, усною, шляхом вчинення дій) точних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення, зокрема: код товару згідно з УКТ ЗЕД; фактурна вартість товарів; митна вартість товарів та метод її визначення; суми митних платежів; спосіб забезпечення сплати митних платежів (у разі застосування заходів гарантування їх сплати) (ст.257 МК України).
Відповідно до ст.ст.57-58 Митного кодексу України, основним методом визначення митної вартості товарів є метод за ціною угоди щодо товарів, які імпортуються.
Частинами четвертою та п'ятою ст.58 Митного кодексу України також передбачено, що митною вартістю товарів, які ввозяться на митну територію України відповідно до митного режиму імпорту, є ціна, що була фактично сплачена або підлягає сплаті за товари, якщо вони продаються на експорт в Україну, скоригована в разі потреби з урахуванням положень частини десятої цієї статті. При цьому, ціна, що була фактично сплачена або підлягає сплаті, - це загальна сума всіх платежів, які були здійснені або повинні бути здійснені покупцем оцінюваних товарів продавцю або на користь продавця через третіх осіб та/або на пов'язаних із продавцем осіб для виконання зобов'язань продавця.
Згідно із ст.51 Митного кодексу України, митна вартість товарів, що переміщуються через митний кордон України, визначається декларантом відповідно до норм цього Кодексу.
Заявлення митної вартості товарів здійснюється декларантом. При цьому, декларант зобов'язаний: заявляти митну вартість, визначену ними самостійно, у тому числі за результатами консультацій з органом доходів і зборів; подавати органу доходів і зборів достовірні відомості про визначення митної вартості, які повинні базуватися на об'єктивних, документально підтверджених даних, що піддаються обчисленню; нести всі додаткові витрати, пов'язані з коригуванням митної вартості або наданням органу доходів і зборів додаткової інформації (ст.52 Митного кодексу України).
Аналіз положень частини 3 ст.53, частин 1, 2 та 5 ст.54, ст.58 Митного кодексу України надає підстави для висновку, що митний орган при здійсненні контролю за правильністю визначення митної вартості зобов'язаний виключно перевірити складові числового значення митної вартості, правильність розрахунку, здійсненого декларантом, упевнитись в достовірності та точності заяв, документів чи розрахунків, поданих декларантом, а також відсутності обмежень для визначення митної вартості за ціною договору, наведених у ст.58 Митного кодексу України.
Відповідно до ч.1 ст.55 Митного кодексу України, рішення про коригування заявленої митної вартості товарів, які ввозяться на митну територію України з поміщенням у митний режим імпорту, приймається митним органом у письмовій формі під час здійснення контролю правильності визначення митної вартості цих товарів як до, так і після їх випуску, якщо митним органом у випадках, передбачених частиною 6 ст.54 цього Кодексу, виявлено, що заявлено неповні та/або недостовірні відомості про митну вартість товарів, у тому числі невірно визначено митну вартість товарів.
Згідно частини 7, 8 статті 55 Митного кодексу України, у випадку незгоди декларанта або уповноваженої ним особи з рішенням митного органу про коригування заявленої митної вартості товарів митний орган за зверненням декларанта або уповноваженої ним особи випускає товари, що декларуються, у вільний обіг за умови сплати митних платежів згідно з митною вартістю цих товарів, визначеною декларантом або уповноваженою ним особою, та забезпечення сплати різниці між сумою митних платежів, обчисленою згідно з митною вартістю товарів, визначеною декларантом або уповноваженою ним особою, та сумою митних платежів, обчисленою згідно з митною вартістю товарів, визначеною митним органом, шляхом надання гарантій відповідно до розділу X цього Кодексу. Строк дії таких гарантій не може перевищувати 90 календарних днів з дня випуску товарів, чим позивач і скористався.
Отже, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції, що митниця має повноваження витребовувати додаткові документи для перевірки правильності визначення митної вартості товару, однак зазначає, що такі повноваження мають бути реалізовані лише за наявності обґрунтованих підстав для сумніву в правильності митної оцінки товару, що переміщується через митний кордон України. Позивачем же надані до суду копії документів, що подавалися митному органу, якими підтверджується митна вартість товару.
Встановлено, що прийняття оскаржуваних рішень призвело до безпідставного збільшення митної вартості товару, в результаті чого товариство змушене було розмитнити товар під гарантійні зобов'язання, що призвело до надмірної сплати позивачем при розмитненні товару податку на додану вартість.
Вирішуючи спір в частині стягнення з Державного бюджету надмірно сплачених митних платежів, суд першої інстанції дійшов висновку, що в наслідок необґрунтованості і протиправності рішень апелянта про коригування митної вартості товару, вказані надміру сплачені декларантом при митному оформленні товару кошти підлягають поверненню.
Однак з таким висновком суду першої інстанції не погоджується колегія суддів з огляду на наступне.
Відповідно до частини шостої статті 264 МК у разі якщо після сплати декларантом податків і зборів (обов'язкових платежів) згідно з митною вартістю товарів, визначеною митним органом, буде прийнято рішення про застосування митної вартості, заявленої декларантом, сума надміру сплачених податків і зборів (обов'язкових платежів) повертається декларанту у місячний термін з дня прийняття рішення, у порядку, передбаченому законодавством.
Так, саме Порядок повернення визначає процедуру повернення платникам податків коштів, що обліковуються на відповідних рахунках митного органу як передоплата, і митних та інших платежів, помилково та/або надмірно сплачених до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється митними органами, у тому числі у випадках, зазначених у статті 264 МК.
Відповідно до абзаців першого, другого пункту 1, пунктів 2, 3, 4 розділу III Порядку повернення для повернення з Державного бюджету України митних та інших платежів, помилково та/або надмірно сплачених до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється митними органами, платником податків до загального відділу митного органу, яким здійснювалось оформлення митної декларації, подається заява довільної форми, яка підписується керівником і головним бухгалтером суб'єкта господарської діяльності або фізичною особою.
Заява може бути подана не пізніше 1095-го дня, наступного за днем зарахування коштів до Державного бюджету України.
Заява, зареєстрована в загальному відділі, після розгляду керівником (заступником керівника) митного органу разом з пакетом документів передається до відділу митних платежів митного органу (далі - Відділ) для перевірки обґрунтованості повернення заявлених сум.
Відділ перевіряє факт перерахування митних та інших платежів з відповідного рахунку до Державного бюджету України та наявність переплати.
Для підготовки висновку про повернення з Державного бюджету України помилково та/або надмірно зарахованих до бюджету митних та інших платежів, контроль за справлянням яких покладається на митні органи (далі - Висновок про повернення), форма якого наведена в додатку 1 до Порядку взаємодії, керівництвом Відділу за потреби ініціюється проведення перевірки в митному органі щодо правильності митного оформлення із залученням відповідних підрозділів митного органу. Порядок і форма складання документа, у якому відображатимуться результати перевірки, визначаються наказом Державної митної служби України.
Разом з тим взаємовідносини митних органів та органів Державного казначейства України в процесі повернення помилкових та/або надмірно зарахованих до бюджету митних та інших платежів, контроль за справлянням яких покладається на митні органи, регламентувалися Порядком взаємодії.
Відповідно до пункту 2 вказаного Порядку повернення помилково та/або надмірно зарахованих до бюджету митних та інших платежів здійснюється на підставі висновку митного органу, що здійснював оформлення митної декларації. Зазначений висновок оформляється відповідно до заяви платника, яка подається до митного органу, що здійснював оформлення митної декларації.
Згідно з пунктом 7 Порядку взаємодії на підставі отриманого Висновку про повернення відповідний орган Державного казначейства України готує платіжні документи на перерахування коштів з рахунку з обліку доходів державного бюджету на. рахунок, зазначений у Висновку про повернення, та протягом п'яти робочих днів від дати отримання Висновку про повернення здійснює повернення коштів з бюджету.
Таким чином, за Порядком взаємодії основною умовою повернення коштів є обов'язкова їх сплата та зарахування на рахунки відповідного бюджету.
Законодавством відповідно до частини шостої статті 264 МК визначено механізм повернення платникам податків коштів, що обліковуються на відповідних рахунках митного органу чи помилково та/або надмірно сплачених до бюджету, а тому на підставі аналізу наведених вище норм права колегія суддів дійшла такого правового висновку.
У разі якщо після сплати декларантом податків і зборів (обов'язкових платежів) згідно з
митною вартістю товарів, визначеною митним органом, буде прийнято рішення про
застосування митної вартості, заявленої декларантом, сума надміру сплачених податків і
зборів (обов'язкових платежів) повертається декларанту у порядку, передбаченому Порядком
повернення та Порядком взаємодії, на підставі його заяви та у місячний термін з дня
прийняття висновку митного органу, що здійснював оформлення митної декларації, про
повернення з Державного бюджету України помилково та/або надмірно зарахованих до
бюджету митних та інших платежів, контроль за справлянням яких покладається на митні
органи.
Крім того, у постанові від 7 вересня 2012 року (справа № 21-242а12) Верховний Суд України висловив таку правову позицію: аналіз статті 266 МК, а також положень Порядку здійснення контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 року № 339, та Порядку декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, та подання відомостей для її підтвердження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2006 року № 1766, дає підстави вважати, що митні органи мають виключну компетенцію в питаннях перевірки, контролю правильності обчислення декларантом та визначення митної вартості. З урахуванням наведеного суд, постановляючи рішення про стягнення надмірно сплачених митних платежів, фактично визначає митну вартість ввезеного товару, чим підміняє митний орган.
Враховуючи викладене, колегія суддів вважає, що висновок суду першої інстанції у справі, що розглядається, про стягнення з державного бюджету надмірно сплачених митних платежів не ґрунтується на правильному застосуванні ним норм матеріального права, а тому його судове рішення в цієї частині підлягає скасуванню з постановленням нової про відмову в задоволенні позовної вимоги про повернення надмірно сплачених позивачем при розмитнені товару митних платежів на загальну суму 28032 грн. 54 коп..
Керуючись ст.ст. 195, 196, 198, 202, 205, 207, 212, 254, Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Апеляційну скаргу Житомирської митниці Міністерства доходів і зборів України задовольнити частково, постанову Житомирського окружного адміністративного суду від "02" червня 2014 р. в частині стягнення на користь Приватного підприємства "Фармацевтична фабрика "Науково-виробниче об'єднання "Ельфа" з державного бюджету України через Головне управління державної казначейської служби України в Житомирській області надмірно сплачені суми митних платежів - скасувати та в цій частині прийняти нову постанову, якою, відмовити Приватному підприємству "Фармацевтична фабрика "Науково-виробниче об'єднання "Ельфа" в задоволенні зазначеної позовної вимоги.
В іншій частині постанову залишити без змін.
Постанова набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня складання її в повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Головуючий суддя М.М. Капустинський
судді: Є.М. Мацький
В.Б. Шидловський
З оригіналом згідно: суддя ________________________________ М.М. Капустинський
Повний текст cудового рішення виготовлено "25" липня 2014 р.
Роздруковано та надіслано: (рек. з пов. про вруч.)
1- в справу:
2 - позивачу Приватне підприємство "Фармацевтична фабрика "Науково-виробниче об'єднання "Ельфа" вул.Залізнична,2,м.Коростень,Коростенський район, Житомирська область,11500
3- відповідачу Житомирська митниця Міністерства доходів і зборів України вул.Перемоги,25,м.Житомир,10000
4-третій особі: Головне управління Державної казначейської служби України у Житомирській області - вул. 1-го Травня,24,м.Житомир,10003,