Комінтернівський районий суд м.Харкова
Номер провадження № 1-кп/641/343/2014 Справа № 641/6542/14-к
Ухвала
про призначення справи до судового розгляду
11 липня 2014 року
Комінтернівський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
за участі прокурора ОСОБА_3
обвинуваченого ОСОБА_4
розглянувши матеріали кримінального провадження щодо ОСОБА_4 , що звинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.185 КК України,
24.06.2014 р. з прокуратури Комінтернівського району м. Харкова надійшов обвинувальний акт за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 .ч.1 ст.185 КК України щодо ОСОБА_4 . До обвинуваченого запобіжний захід не застосовувався.
Ухвалою Комінтернівського районного суду м. Харкова від 26.06.2014 р. у кримінальному провадженні призначено підготовче судове засідання.
У підготовче судове засідання з'явились прокурор, обвинувачений.
У підготовчому судовому засіданні підстав для прийняття рішення, передбаченого п.п. 1-4 ч.2 ст. 314 КПК України, а також обрання обвинуваченому запобіжного заходу, не встановлено.
Клопотань від учасників судового провадження не надійшло.
Учасники судового провадження вважали за можливе призначити судовий розгляд у вказаному кримінальному провадженні у відкритому судовому засіданні.
Керуючись ст. 316 КПК України, суд
Призначити судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо ОСОБА_4 , що звинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.185 на 11 год. 30 хв. 16 липня 2014 року в приміщенні Комінтернівського районного суду м. Харкова, зал № 10.
Судовий розгляд кримінального провадження провести суддею одноособово у відкритому судовому засіданні.
У судове засідання викликати учасників судового провадження - прокурора, представника потерпілого, обвинуваченого.
Копію ухвали про призначення судового розгляду надіслати учасникам процесу.
Суддя -ОСОБА_1