Ухвала від 02.07.2014 по справі 916/2620/13

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про затвердження звіту ліквідатора

та припинення провадження у справі

"02" липня 2014 р. Справа № 916/2620/13

За заявою кредитора: Білгород-Дністровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Одеській області (67701, м.Білгород-Дністровський, вул. Московська, 18а; код ЄДРПОУ 38436601);

до боржника: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1; ідентифікаційний номер НОМЕР_1);

про визнання банкрутом,

Господарський суд Одеської області у складі:

судді Антощук С.І.

при секретарі судового засідання Андрущенку С.В.

Представники сторін:

ліквідатор: арбітражний керуючий Поярков В.О.;

від кредитора: не з'явилися.

Суть спору: про визнання банкрутом

26.09.2013р. Білгород-Дністровська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів в Одеській області звернулась до господарського суду Одеської області із заявою вих.№9453/10 від 20.09.2013р. (вх.№4033/13) про порушення справи про банкрутство Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 за скороченою процедурою, передбаченою ст. 90 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", оскільки боржник нездатний задовольнити вимоги кредитора за грошовим зобов'язанням (т.1 а.с.3-6).

Ухвалою господарського суду Одеської області від 01.10.2013р. прийнято до розгляду заяву Білгород-Дністровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Одеській області; призначено заяву до розгляду у підготовчому засіданні суду; накладено арешт на усе рухоме та нерухоме майно боржника, за винятком майна, на яке згідно із законодавством України не може бути звернено стягнення, та майна, що перебуває в заставі з підстав, не пов'язаних із здійсненням такою особою підприємницької діяльності (т.1 а.с.1-2).

Ухвалою підготовчого засідання суду від 25.10.2013р. порушено провадження у справі за заявою Білгород-Дністровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Одеській області про визнання банкрутом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2; визнано грошові вимоги Білгород-Дністровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Одеській області до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 у сумі 491 195,25грн.; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів (т.1 а.с.98-104).

27.11.2013р. господарським судом Одеської області прийнято постанову про визнання Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Захарченко Ірину Вікторівну (т.1 а.с.124-132).

15.01.2014р. у газеті „Голос України" №6 (5756), на виконання п.6 резолютивної частини постанови про визнання банкрутом від 27.11.2013р., опубліковано відповідне оголошення (т.1 а.с.189).

Ухвалою господарського суду Одеської області від 15.01.2014р. припинено повноваження ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Захарченко Ірини Вікторівни у зв'язку з невиконанням покладених на неї обов'язків у справі №916/2620/13 (т.1 а.с.162-166).

Ухвалою господарського суду Одеської області від 27.01.2014р. призначено ліквідатором Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 арбітражного керуючого Пояркова Володимира Олександровича (т.1 а.с.198-201).

04.06.2014р. ліквідатором банкрута надано до господарського суду Одеської області звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 з додатками про виконану роботу вих.№01-20/338 від 03.06.2014р. (вх.№14515/14 від 04.06.2014р.).

04.06.2014р. ліквідатором банкрута надано клопотання про затвердження загального розміру оплати винагороди арбітражного керуючого вих.№01-20/339 від 03.06.2014р. (вх.№3-834/14 від 04.06.2014р.).

23.06.2014р. від кредитора Білгород-Дністровської ОДПІ Головного управління Міндоходів в Одеській області надійшли заперечення вих.№14050/10 від 20.06.2014р. (вх.№16142/14 від 23.06.2014р.) на клопотання про затвердження розміру загальної суми оплати винагороди арбітражного керуючого.

Представник Білгород-Дністровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Одеській області у судове засідання, призначене на 02.07.2014р. не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, хоча про дату, місце та час слухання справи був повідомлений належним чином, а саме у попередньому засіданні суду 25.06.2014р. (ухвала суду не направлялась в силу положень ст. 87 ГПК України).

Таким чином, відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України справу розглянуто за наявними в ній матеріалами.

Розглянувши звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, заслухавши пояснення ліквідатора банкрута, суд встановив:

З дня офіційного опублікування повідомлення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури на адресу суду та ліквідатора кредиторські вимоги не надходили.

На виконання вимог ухвали суду та ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатор звернувся із листами вих.№01-20/222 від 10.02.2014р. (т.1 а.с.216-217) та вих.№01-20/271 від 03.04.2014р. (т.1 а.с.248-249) до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 з проханням передати ліквідатору банкрута усю бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, а також інші матеріальні цінності. Направлена кореспонденція боржником не була отримана та була повернута відділенням поштового зв'язку у зв'язку із закінченням строку зберігання поштових відправлень (т.2 а.с.50). Як зазначено у звіті ліквідатора, ліквідатор банкрута особисто виїжджав на місце реєстрації боржника та місце його проживання, але боржника на місці не було; повідомлення про необхідність надання відповідних документів було залишено ліквідатором банкрута у поштовій скриньці, відповіді чи телефонних дзвінків від боржника не надходило.

Під час проведення ліквідаційних заходів ліквідатором Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 було встановлено відсутність активів банкрута, про що свідчать наступні наявні у матеріалах справи довідки:

- довідка від 17.09.2013р. Відділу обліку платників податків та обработки податкової звітності управління інформатизації та обліку платників податків Білгород-Дністровської ОДПІ Головного управління Міндоходів в Одеській області, в якій вказано, що по боржнику не має даних щодо розрахункових рахунків, зареєстрованих в Білгород-Дністровській ОДПІ ГУ Міндоходів в Одеській області (т.1 а.с.32);

- довідки вих.№7/4-1298 від 18.09.2013р. та вих.№714-534 від 17.04.2014р. Центру надання послуг пов'язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування м.Білгород-Дністровський та Білгород-Дністровського району підпорядкованого УДАІ ГУМВС України в Одеській області з яких вбачається, що згідно бази даних комп'ютерного обліку Центра надання послуг пов'язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування м.Білгород-Дністровський та Білгород-Дністровського району підпорядкованого УДАІ ГУМВС України в Одеській обасті за боржником зареєстрованих транспортних засобів не значиться (т.1 а.с.51, т.2 а.с.12);

- рішення Реєстраційної служби Білгород-Дністровського МУЮ Одеської області №6033088 від 19.09.2013р. та Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, щодо суб'єкта №9661520 від 19.09.2013р. за даними яких за ФОП ОСОБА_2 у реєстрі відсутні записи про право власності на нерухоме майно (т.1 а.с.49-50);

- довідка вих.№01-09/1606 від 08.04.2014р. Відділу Держземагентства у м.Білгороді-Дністровському Одеської області Головного управління Держземагентства в Одеській області в якій вказано, що згідно наявних у відділі Книг реєстрації державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою та других примірників державних актів станом на 31.12.2012р. відсутня інформація щодо реєстрації правовстановлюючих документів, що посвідчують право власності або користування землею за ФОП ОСОБА_2 на території міста Білгород-Дністровський Одеської області (т.2 а.с.13).

Згідно акту перевірки Білгород-Дністровської ОДПІ Головного управління Міндоходів в Одеській області №4154/17-01/НОМЕР_1 від 11.11.2011р. у боржника не було найманих працівників, дебіторська заборгованість відсутня, зареєстроване за боржником майно відсутнє (т.2 а.с.30).

Як зазначено у звіті ліквідатора, інвентаризація майна банкрута не проводилась у зв'язку з відсутністю майна, відчуження майна з моменту виникнення заборгованості перед кредитором не було виявлено, реєстр вимог кредиторів не було затверджено, оскільки окрім ініціюючого кредитора відсутні інші грошові вимоги до боржника.

Також, ліквідатором банкрута повідомлено, що станом на момент складання звіту первинна бухгалтерська документація, печатки та штампи банкрута так і не були передані у зв'язку з чим відсутні підстави для отримання будь-яких довідок з архівної установи.

За результатами проведеної роботи, ліквідатором банкрута складено ліквідаційний баланс Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2, згідно даних якого у боржника відсутні будь-які активи (рядок 250) та рахуються поточні зобов'язання за розрахунками з бюджетом у розмірі 491 195грн. (рядок 550).

Крім того, у звіті ліквідатора банкрута зазначено, що у зв'язку із відсутністю майна боржника слід визнати погашеними незадоволені кредиторські вимоги та припинити провадження у справі.

Враховуючи викладене, суд вважає, що ліквідатором у повній мірі проведено ліквідаційні заходи, передбачені ст.ст. 41-45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", що відображено у звіті ліквідатора та ліквідаційному балансі банкрута.

Скарг на дії ліквідатора за час його роботи до господарського суду не надходило.

Відповідно до ч.ч.1, 2, 4 ст. 2 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України. Цей Закон має пріоритет перед іншими законодавчими актами України у регулюванні відносин, пов'язаних з банкрутством суб'єктів підприємницької діяльності, за винятком випадків, передбачених цим Законом. Провадження у справах про банкрутство окремих категорій суб'єктів підприємницької діяльності регулюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Законом.

Відповідно до ч.1 ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" звіт ліквідатора має бути схвалений комітетом кредиторів, власником майна (органом, уповноваженим управляти майном) боржника (для державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків). Про час і місце судового засідання, у якому має розглядатися звіт і ліквідаційний баланс, господарський суд повідомляє ліквідатора та членів комітету кредиторів. Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

У судовому засіданні 25.06.2014р., на якому судом розглядався наданий ліквідатором звіт та ліквідаційний баланс, представник Білгород-Дністровської ОДПІ Головного управління Міндоходів в Одеській області заперечень або зауважень до звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу не мала, проти їх затвердження не заперечувала. Будь-яких заперечень або зауважень до звіту та балансу на адресу суду або ліквідатора не надходило. Крім того, у вказаному судовому засіданні представник органу доходів і зборів просила суд не зобов'язувати представника кредитора явкою на наступне судове засідання у зв'язку із дефіцитом бюджетного фінансування Білгород-Дністровської ОДПІ Головного управління Міндоходів в Одеській області.

У відповідності з ч.5 ст.45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Відповідно до ч.2 ст.46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута.

Згідно ч.3 ст.46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" якщо ліквідатор не виявив майнових активів, що підлягають включенню до складу ліквідаційної маси, він зобов'язаний подати господарському суду ліквідаційний баланс, який засвідчує відсутність у банкрута майна.

У ч. 5 ст.46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" зазначено, що господарський суд може винести ухвалу про ліквідацію юридичної особи, що звільнилася від боргів, лише у разі, якщо залишок її майнових активів менший, ніж вимагається для продовження нею господарської діяльності згідно із законодавством.

У частині 7 ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" зазначено, що ліквідатор виконує свої повноваження до внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи - банкрута.

Відповідно до ч.6 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджений звіт ліквідатора в порядку, передбаченому цим законом.

Згідно ч.4 ст. 83 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у випадках, передбачених пунктами 4-7 частини першої цієї статті, господарський суд в ухвалі про припинення провадження у справі зазначає, що вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Законом строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

За таких обставин, суд затверджує звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, припиняє підприємницьку діяльність Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 відповідно до ст.ст.46, 50 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців" №755-1У від 15.05.03р., припиняє повноваження ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Пояркова Володимира Олександровича з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи - банкрута у порядку ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом", припиняє провадження у справі №916/2620/13.

Щодо клопотання ліквідатора банкрута про затвердження загального розміру оплати винагороди арбітражного керуючого, суд зазначає наступне.

Згідно ч.1 ст.115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) виконує повноваження за грошову винагороду.

У частині 3 ст.115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вказано, що грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора складається з основної та додаткової грошових винагород. Основна грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора визначається в розмірі двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до введення господарським судом процедури санації боржника або відкриття процедури ліквідації банкрута за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень керуючого санацією або ліквідатора. Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень. Додаткова грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією визначається в розмірі 5 відсотків від обсягу стягнутих на користь боржника активів (повернення грошових коштів майна, майнових прав), які на день порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третіх осіб, а також 3 відсотків від обсягу погашених вимог конкурсних кредиторів. Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень керуючого санацією, ліквідатора. Право вимоги арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) на додаткову грошову винагороду виникає з дня фактичного надходження до боржника стягнутих на його користь активів чи їх частини, які на день порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третіх осіб, або з дня фактичного повного або часткового погашення вимог конкурсних кредиторів пропорційно до їх обсягу.

Частинами 5, 6 ст. 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" передбачено, що сплата грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого у зв'язку з виконанням ним повноважень у справі про банкрутство здійснюються за рахунок наявних у боржника коштів, одержаних у результаті господарської діяльності боржника, або коштів, одержаних від продажу майна (майнових прав) боржника. Кредитори можуть створювати фонд для авансування грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого. Формування фонду та порядок використання його коштів визначаються рішенням комітету кредиторів та затверджуються ухвалою господарського суду. Господарський суд має право зменшити розмір оплати послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у разі якщо середньомісячна заробітна плата керівника боржника є надмірно високою порівняно з мінімальним розміром заробітної плати.

Відповідно до абз. 2, 3 ч.7 ст. 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат доводиться кредиторам до відома та повинен бути схвалений або погоджений комітетом кредиторів. Звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації подається арбітражним керуючим до господарського суду за п'ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.

Вищезазначеними нормами Закону встановлено підставу, джерела, порядок та розмір нарахування та виплати грошової винагороди арбітражному керуючому. Так, підставою для нарахування грошової винагороди арбітражному керуючому є виконання функцій ліквідатора у справі про банкрутство; джерелом сплати арбітражному керуючому грошової винагороди за виконання повноважень ліквідатора банкрута у справі є наявні у боржника кошти, одержані у результаті господарської діяльності боржника, або кошти, одержані від продажу майна (майнових прав) боржника; визначення розміру винагороди здійснюється ліквідатором особисто з урахуванням граничної межі, що встановлена Законом. Інший порядок-розгляд розміру винагороди судом - передбачено лише у разі встановлення надмірно високої заробітної плати керівника боржника порівняно із мінімальною заробітною платою. Виплата грошової винагороди ліквідатору здійснюється ним особисто у кінці кожного календарного місяця виконаних ним повноважень. Судом розглядається та затверджується лише звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, складений за результатами процедури.

З врахуванням зазначеного, суд вважає законодавчо необґрунтованою вимогу ліквідатора щодо затвердження грошової винагороди арбітражного керуючого, а також не приймає до уваги посилання ліквідатора на положення ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у редакції, яка діяла до 19.01.2013р., оскільки дана справа була порушена та розглядається за положеннями Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у редакції Закону №4212-VI від 22.12.2011р.

За даних обставин, суд відмовляє у задоволенні клопотання ліквідатора банкрута про затвердження загального розміру оплати винагороди арбітражного керуючого.

Крім того, суд зазначає, що згідно абз. 3 ч.3 ст.92 Закону України "Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом" вимоги кредиторів щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, вимоги щодо стягнення аліментів, а також інші вимоги особистого характеру, які не були задоволені в порядку виконання постанови господарського суду про визнання фізичної особи-підприємця банкрутом або які погашені частково чи не заявлені після визнання фізичної особи-підприємця банкрутом, можуть бути заявлені після закінчення провадження у справі про банкрутство фізичної особи-підприємця відповідно в повному обсязі або в незадоволеній їх частині в порядку, встановленому цивільним законодавством.

Також, суд зазначає, що згідно абз. 1 ч.7 ст. 92, ч.8 ст. 92 Закону України "Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом" протягом п'яти років після визнання фізичної особи-підприємця банкрутом не може бути порушено провадження у справі про банкрутство за його заявою. Протягом трьох років після визнання фізичної особи-підприємця банкрутом ця особа не може бути зареєстрована як фізична особа-підприємець, придбавати майно або грошові кошти у кредит, укладати договір поруки, передавати майно у заставу.

Керуючись ст.ст. 40, 41, 45, 46, п.6 ст.83, ст.ст.90-92, ст. 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом", ст. ст. 85, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1.У задоволенні клопотання ліквідатора банкрута про затвердження загального розміру оплати винагороди арбітражного керуючого вих.№01-20/339 від 03.06.2014р. (вх.№3-834/14 від 04.06.2014р.) - відмовити.

2.Затвердити звіт ліквідатора Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1; ідентифікаційний номер НОМЕР_1).

3.Затвердити ліквідаційний баланс Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1; ідентифікаційний номер НОМЕР_1).

4.Вимоги, не задоволені за відсутності майна банкрута, вважати погашеними.

5.Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Законом строк або відхилені господарським судом, вважати погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнати такими, що не підлягають виконанню.

6.Вимоги кредиторів щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, вимоги щодо стягнення аліментів, а також інші вимоги особистого характеру, які не були задоволені в порядку виконання постанови господарського суду про визнання фізичної особи - підприємця банкрутом або які погашені частково чи не заявлені після визнання фізичної особи - підприємця банкрутом, можуть бути заявлені після закінчення провадження у справі про банкрутство фізичної особи -підприємця відповідно в повному обсязі або в незадоволеній їх частині в порядку, встановленому цивільним законодавством.

7.Застосувати до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1; ідентифікаційний номер НОМЕР_1) наступні наслідки:

- протягом п'яти років після визнання фізичної особи - підприємця банкрутом не може бути порушено провадження у справі про банкрутство за його заявою;

- протягом трьох років після визнання фізичної особи - підприємця банкрутом ця особа не може бути зареєстрована як фізична особа - підприємець, придбавати майно або грошові кошти у кредит, укладати договір поруки, передавати майно у заставу.

8.Припинити підприємницьку діяльність Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1; ідентифікаційний номер НОМЕР_1).

9.Припинити повноваження ліквідатора Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1; ідентифікаційний номер НОМЕР_1) арбітражного керуючого Пояркова Володимира Олександровича (свідоцтво НОМЕР_3 від 21.05.2013р.; ідентифікаційний номер НОМЕР_2; місце проживання: АДРЕСА_2) з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи - банкрута у порядку ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності божника або визнання його банкрутом".

10.Припинити провадження у справі №916/2620/13.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття. Ухвалу може бути оскаржено у встановленому порядку згідно ст.ст. 91, 93, 106 ГПК України та ст. 8 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Повну ухвалу складено 07.07.2014р.

Копію ухвали надіслати: кредитору Білгород-Дністровській ОДПІ ГУ Міндоходів в Одеській області (67701, м.Білгород-Дністровський, вул.Московська, 18а), банкруту ФОП ОСОБА_2 (АДРЕСА_1), Відділу державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та легалізації громадських об'єднань Реєстраційної службі Білгород-Дністровського міськрайонного управління юстиції Одеської області (67700, м.Білгород-Дністровський, вул. Кірова, 21), ВДВС Білгород-Дністровського міськрайонного управління юстиції Одеської області (67700, м.Білгород-Дністровський, вул. Дзержинського, 30).

Суддя Антощук С.І.