Справа № 430/1376/14-ц
Провадження № 2-н/430/62/14
про відмову у прийнятті
заяви про видачу судового наказу
"26" червня 2014 р. смт.Станиця Луганська Луганської області
Суддя Станично-Луганського районного суду Луганської області Соболєв Є.О. перевіривши заяву обласного комунального підприємства «Компанія «Луганськвода» в особі відокремленого підрозділу «Південне управління ОКП «Компанія «Луганськвода» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з водопостачання,
Заявник звернувся з цією заявою до боржниці, вказавши у заяві адресу останньої: Луганська область, Станично-Луганський район, смт. Станиця Луганська, вул. Радянська,87/32.
При перевірці в порядку ст. 100 Цивільного процесуального кодексу України даних про зареєстроване місце проживання ОСОБА_1 було встановлено, що отримана інформація не дає можливості встановити місце проживання боржниці, оскільки за вказаною заявником адресою згідно адресної довідки боржниця не значиться.
Відповідно до ч. 6 ст. 100 Цивільного процесуального кодексу України у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
На підставі наведено, ст.ст. 100, 209, 210 ЦПК України,
Відмовити обласному комунальному підприємству «Компанія «Луганськвода» в особі відокремленого підрозділу «Південне управління ОКП «Компанія «Луганськвода» у прийнятті заяви про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з водопостачання.
Заяву з доданими до неї документами повернути заявникові.
Роз'яснити заявникові, що відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Луганської області протягом п'яти днів після її отримання заявником.
Суддя Є.О. Соболєв