Справа № 496/1951/14-ц
про відкриття наказного провадження
"11" червня 2014 р. м. Біляївка
Суддя Біляївського районного суду Одеської області Горяєв І.М., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Іфокс» в особі філії «Інфоксводоканал» про видачу судового наказу, -
12.05.2014 року заявник звернувся до суду з вказаною заявою та просив винести судовий наказ, яким стягнути з ОСОБА_1 заборгованість за оплату житлового-комунальних послуг в сумі 2169,57 грн. та витрати на судовий збір у розмірі 121,80 грн.
Однак, у зв'язку із тим, що заява не відповідала вимогам ст. 98 ЦПК України, ухвалою суду від 13.05.2014 року заяву було залишено без руху та заявнику було надано час для усунення вказаних недоліків.
27.05.2014 року заявник усунув недоліки.
Дослідивши заяву про видачу судового наказу, вважаю, що заява відповідає вимогам ст.ст. 98, 99 ЦПК України. Підстави для відмови у прийнятті заяви чи її повернення відсутні.
Керуючись ч. 7 ст. 100 ЦПК України, суд -
Відкрити наказне провадження за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Іфокс» в особі філії «Інфоксводоканал» про видачу судового наказу.
Ухвала може бути оскаржена лише у частині щодо недотримання правил підсудності протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Біляївського районного суду
Одеської області /підпис/ ОСОБА_2