Ухвала від 20.06.2014 по справі 2а-1007/07

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

20 червня 2014 р. справа № 2а-1007/07

Суддя-доповідач Донецького апеляційного адміністративного суду Ястребова Л.В. , розглянувши апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "ДТЕК Шахта "Комсомолець Донбасу" на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 06 травня 2014 р. у справі № 2а-1007/07 (головуючий І інстанції Стиран В.В. ) за позовом Донецьке обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Відкритого акціонерного товариства "Шахта "Комсомолець Донбасу" про стягнення адміністративно-господарських санкцій за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів у 2006 році у розмірі 2 699 848,80 грн та пені у розмірі 54 266,65 грн ,-

ВСТАНОВИВ:

До Донецького апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа № 2а-1007/07 з апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "ДТЕК Шахта "Комсомолець Донбасу" на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 06 травня 2014 року по адміністративній справі № 2а-1007/07.

Відповідно до частини 3 статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

З матеріалів справи вбачається, що копію оскаржуваного рішення отримано апелянтом 04.06.2014 року, а апеляційна скарга подана 11.06.2014 року, тобто з пропуском строку звернення до суду з апеляційною скаргою.

За частиною 4 статті 189 КАС України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

З урахуванням викладеного, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення вказаних недоліків.

Враховуючи вищенаведене та керуючись статтями 108, 186, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "ДТЕК Шахта "Комсомолець Донбасу" на ухвалу Донецького окружного адміністративного суду від 06 травня 2014 року - залишити без руху.

Встановити Публічному акціонерному товариству "ДТЕК Шахта "Комсомолець Донбасу" тридцятиденний строк з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для усунення недоліків апеляційної скарги шляхом направлення на адресу Донецького апеляційного адміністративного суду доказів поважності пропуску строку звернення до суду з апеляційною скаргою. .

Після усунення недоліків апеляційної скарги у строк, встановлений судом, вона вважатиметься поданою у день первинного її подання до суду.

Роз'яснити скаржнику, що при невиконанні вимог даної ухвали, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження, що позбавляє апелянта права повторного звернення до апеляційного суду з цього питання.

Ухвала про залишення апеляційної скарги без руху може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядку та строки, визначені статтею 212 Кодексу адміністративного судочинства України після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції.

Суддя-доповідач Ястребова Л.В.