Ухвала від 19.06.2014 по справі 807/1692/14

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про зупинення провадження у адміністративній справі

19 червня 2014 рокум. Ужгород№ 807/1692/14

Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Гебеш С. А.

при секретарі судових засідань - Приходько Т.В.

та представників сторін, що беруть участь у справі:

представник позивача - не з'явився;

представника відповідача - Павлюк А.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовною заявою Всеукраїнської громадської організації "Комітет конституційно-правового контролю України" до Ректора Закарпатського художнього інституту Небесник І.І. про визнання дій протиправними, -

ВСТАНОВИВ:

Всеукраїнська громадська організація "Комітет конституційно-правового контролю України" звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Ректора Закарпатського художнього інституту Небесник І.І. про визнання дій протиправними.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, однак надіслав на адресу суду клопотання, яким просить суд зупинити провадження в даній адміністративній справі в силу вимог п.2 ч.2 ст. 156 КАС України до 29 червня 2014 року у зв'язку із відрядженням.

Представник відповідача проти задоволення даного клопотання про зупинення провадження у справі не заперечував, та залишив його розгляд на розсуд суду.

Розглянувши подані документи та матеріали справи, а також клопотання про зупинення провадження у справі, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, суд приходить до наступних висновків.

Як передбачено приписами п.2 ч.2 ст. 156 КАС України Суд має право зупинити провадження у справі в разі знаходження особи, яка бере участь у справі, у відрядженні, якщо її особиста участь буде визнана судом обов'язковою, - до повернення з відрядження.

Враховуючи те, що Всеукраїнська громадська організація "Комітет конституційно-правового контролю України", тобто позивач по даній адміністративній справі є стороною у справі і явка її представника є обов'язковою, оскільки саме свої інтереси позивач захищає в судовому порядку, і розгляд справи за його відсутності є неможливим і саме з метою недопущення порушень строків розгляду даної адміністративної справи, суд приходить до переконання про зупинення провадження в даній адміністративній справі.

Враховуючи викладені обставини та керуючись положенням п.2 ч.2 ст. 156 КАС України, суд приходить до переконання, що слід зупинити провадження по даній адміністративній справі - до повернення з відрядження представника позивача.

На підставі наведеного та керуючись п.2 ч.2 ст. 156 КАС України, суд , -

УХВАЛИВ:

Зупинити провадження у справі №807/1692/14 за позовом Всеукраїнської громадської організації "Комітет конституційно-правового контролю України" до Ректора Закарпатського художнього інституту Небесник І.І. про визнання дій протиправними до 29 червня 2014 року.

Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Закарпатський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з ч.3 ст. 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала суду набирає законної сили у порядку та строки, визначені ст. 254 КАС України

Суддя Гебеш С. А.