справа № 2-212/2011
30 травня 2014 року місто Львів
Суддя Залізничного районного суду міста Львова Ліуш А.І. розглянувши подання державного виконавця Залізничного відділу ДВС ЛМУЮ про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України ОСОБА_1, -
ухвалою від 24 лютого 2014 року залишено без руху подання головного державного виконавця Залізничного відділу ДВС ЛМУЮ Заразка Є.І. про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України ОСОБА_1 і надано термін для усунення недоліків.
Однак, у визначений судом термін недоліки подання не усунуті а саме: як вбачається з матеріалів справи, суду не надано та в матеріалах справи відсутні докази того, що боржник має можливість та намір виїхати за кордон. Крім цього, покликаючись на те, що боржнику надавався строк для добровільного виконання рішення суду, він був належно повідомлений про це, та те, що ОСОБА_1 ухиляється від виконання даного рішення суду, державному виконавцю необхідно було зазначити докази на підтвердження таких покликань. Крім цього, державним виконавцем не надано копій документів, необхідних для всіх осіб, які братимуть участь у розгляді даного подання.
За таких обставин подання головного державного виконавця Залізничного відділу ДВС ЛМУЮ Заразка Є.І. слід вважати неподаним та повернути заявнику.
Керуючись ст. 121 ЦПК України, -
вважати неподаним і повернути заявнику подання державного виконавця Залізничного відділу ДВС ЛМУЮ про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України ОСОБА_1.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя /підпис/ Ліуш А.І.
Копія вірна.
Суддя: Ліуш А.І.