16.06.14р. Справа № 904/2578/14
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Полєв Д.М.
без участі представників сторін:
розглянувши заяву Приватного підприємства "УНІВЕРСАЛ-Л", м. Дніпропетровськ
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОБУДІНВЕСТ", м. Дніпропетровськ, Індустріальний район, вул. Б.Хмельницького, 10/323, код ЄДРПОУ 24229997
про визнання грошових вимог на суму 1075914,00 грн., -
визнав подані матеріали достатніми для прийняття до розгляду
Справа про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОБУДІНВЕСТ", м. Дніпропетровськ, Індустріальний район, вул. Б.Хмельницького, 10/323, код ЄДРПОУ 24229997 перебуває на стадії ліквідації.
Згідно ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до повноважень ліквідатора входить заявлення в установленому порядку заперечення щодо заявлених до боржника вимог поточних кредиторів.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне зобов'язати голову ліквідаційної комісіі Морозова Ігоря Анатолійовича (АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1), розглянути заяву кредитора та повідомити суд про включення заявлених вимог до реєстру або їх відхилення.
Керуючись п.4 ст.65, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -
1. Прийняти заяву Приватного підприємства "УНІВЕРСАЛ-Л", м. Дніпропетровськ до розгляду.
2. Зобов'язати ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОБУДІНВЕСТ", м. Дніпропетровськ - голову ліквідаційної комісії Морозова Ігоря Анатолійовича (АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) в строк до 17.02.14р. розглянути вимоги кредитора Приватного підприємства "УНІВЕРСАЛ-Л", м. Дніпропетровськ і про результати повідомити у письмовій формі господарський суд.
3. Копію цієї ухвали направити кредитору, ліквідатору.
Суддя Д.М. Полєв