Справа № 752/5682/14-п
Провадження по справі № 3/752/2296/14
Іменем України
30.04.2014 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Хоменко О.Л., розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Вірменії, громадянин Вірменії, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1
- за ст. 124 КУпАП, -
17.04.2014 року о 16 годині 35 хвилин водій ОСОБА_1 керуючи автомобілем «Maple»д. н. з. НОМЕР_3 при заїзді на А/с «Видубичі» не впевнився в безпеці не вибрав безпечну швидкість руху, не врахував дорожню обстановку, не впорався з керуванням, в наслідок чого здійснив зіткнення з припаркованим автомобілем «Ланд ровер» д.н.з. НОМЕР_2, що призвело до пошкодження обох т/з, чим порушив вимоги п.п. 12.1 Правил дорожнього руху.
ОСОБА_1 у судове засідання не з»явився, однак справа може бути розглянута у його відсутність на підставі доказів, які містяться в матеріалах справи.
Дослідивши матеріали справи та враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, обставини, що обтяжують та пом'якшують відповідальність, вважаю за необхідне притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст.ст. 283 - 285 КУпАП, -
Визнати ОСОБА_1 винним у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, та застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 20 (двадцяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 (триста сорок) грн.
Стягнути з ОСОБА_1 дохід держави 36 (тридцять шість)грн.54 коп.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївськийрайонний суд м. Києвапротягом десяти днів з моменту винесення.
Суддя: