вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40
10.06.2014 р. справа № 904/259/14
Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого:Шевкової Т.А.
суддівБойченка К.І., Стойка О.В.
за участю представників сторін:
від позивача: Не з'явився
від відповідача: від третьої особи: Лучша А.Ю. дов. № 01-8/2д від 07.02.2014 року Не з'явився
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Нікопольський завод трубопровідної арматури", м. Нікополь, Дніпропетровська область
на рішення господарського суду Донецької області
від07.04.2014 року
у справі№ 905/259/14 (суддя Гриник М.М.)
за позовомПублічного акціонерного товариства "Нікопольський завод трубопровідної арматури", м. Нікополь, Дніпропетровська область
до третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача:Донецького державного науково-дослідного та проектного інституту кольорових металів, м.Донецьк Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного Управління юстиції у Дніпропетровській області
про зобов'язання вчинити певні дії
Публічне акціонерне товариство "Нікопольський завод трубопровідної арматури", м. Нікополь звернулось до Донецького апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою на рішення господарського суду Донецької області від 07.04.2014 року у справі № 904/259/14 за позовом Публічного акціонерного товариства "Нікопольський завод трубопровідної арматури", м. Нікополь до Донецького державного науково-дослідного та проектного інституту кольорових металів, м.Донецьк, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного Управління юстиції у Дніпропетровській області про зобов'язання вчинити певні дії.
З метою з'ясування фактичних обставин справи, колегія суддів Донецького апеляційного господарського суду визнала за необхідне розгляд апеляційної скарги перенести на іншу дату.
Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, судова колегія, -
Розгляд апеляційної скарги перенести на 15.07.2014 року о 09год. 30хв., зал судових засідань № 10.
Зобов'язати Відділ примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного Управління юстиції у Дніпропетровській області надати письмові пояснення щодо виконання ухвали господарського суду Донецької області щодо погашення боргу ПАТ "Нікопольський завод трубопровідної арматури" перед Донецьким державним науково-дослідним та проектним інститутом кольорових металів, та прийнятих заходах щодо виконаних дій по виконавчому провадженню по стягненню боргу в рамках виконавчого провадження.
Головуючий Т.А. Шевкова
судді К.І. Бойченко
О.В. Стойка
Надруковано 5 прим.:
1 - позивачу;
2 - відповідачу;
3 - третій особі;
4 - до справи;
5 - ДАГС.
.