Ухвала від 15.05.2014 по справі 204/828/14-а

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

15 травня 2014 р. справа № 204/828/14-а (6а-204/24/14)

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Проценко О.А. перевіривши відповідність апеляційної скарги Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у м.Дніпропетровську ради

на ухвалу Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська від 24 лютого 2014 року за поданням Старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області Понікарової А.О. у справі №204/828/14-а (6а-204/24/14)

за позовом ОСОБА_2

до Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у м.Дніпропетровську ради

про зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення в порядку ст.263 КАС України, -

встановив:

Ухвалою Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська від 24 лютого 2014 року у задоволені подання Старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Дніпропетровській області Понікарової А.О. відмовлено. Не погодившись з висновками суду першої інстанції, відповідач оскаржив в апеляційному порядку постанову суду. Разом з тим, апеляційна скарга Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у м.Дніпропетровську ради не може бути призначена до розгляду, виходячи з наступного.

Кодексом адміністративного судочинства України (далі - КАС України) передбачено порядок перегляду судових рішень в адміністративних справах.

Відповідно до вимог п.3 ч.2 ст.187 КАС України в апеляційній скарзі зазначаються вимоги особи, яка подає апеляційну скаргу, до суду апеляційної інстанції.

Як свідчать отримані судом матеріали справи, в апеляційній скарзі відповідач оскаржує постанову Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська від 11 лютого 2014 року, але така постанова відсутня в матеріалах справи.

За вимогами ч.6 ст.187 КАС України до апеляційної скарги додаються її копії, а також копії доданих до неї письмових матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

В матеріалах справи відсутні копії апеляційної скарги та копії доданих до неї письмових матеріалів в належній кількості.

Відповідно до ч.3 статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 Кодексу, застосовуються правила статті 108 Кодексу.

З огляду на вищевикладене, суд дає можливість у строк до 01.07.2014р. привести у відповідність до ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційну скаргу, а саме: направити до суду апеляційну скаргу з вимогами та її копії з доданими до неї письмовими матеріалами відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Керуючись ст.ст. 108, 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Залишити апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Красногвардійської районної у м.Дніпропетровську ради на ухвалу Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська від 24 лютого 2014 року по справі №204/828/14-а (6а-204/24/14) - без руху.

Зобов'язати заявника апеляційної скарги у строк до 01.07.2014року направити до суду апеляційну скаргу з вимогами та її копії з доданими до неї письмовими матеріалами відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Копію даної ухвали направити апелянту.

Ухвала набирає законної сили у відповідності до ст.254 КАС України.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя: О.А.Проценко