Ухвала від 12.05.2014 по справі 2а-175/5178/13-а

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

12 травня 2014 р.справа № 2а-175/5178/13-а

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Бишевська Н.А.

перевіривши на відповідність вимогам КАС України апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської районної державної адміністрації

на постанову Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 17 січня 2014 року у справі №2а-175/5178/13-а

за позовом: ОСОБА_1

до: Управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської районної державної адміністрації

про: визнання протиправними дій, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області від 17 січня 2014 року частково задоволено позов ОСОБА_1.

Відповідач оскаржив постанову суду першої інстанції від 17.01.2014 р. та звернувся до суду апеляційної інстанції.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 05.02.2014р. апеляційна скарга відповідача по справі № 2а-175/5178/13-а залишена без руху та позивачу надано строк протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху усунути недоліки зазначені в ухвалі, а саме надати належним чином оформлений документ про сплату судового збору в належному розмірі.

Вищезазначена ухвала суду надіслана на адресу відповідача для виконання 14.03.2014 р. Таким чином перебіг місячного строку на усунення недоліків зазначених в ухвалі від 05.02.2014 слід відраховувати з моменту отримання відповідачем копії ухвали про залишення апеляційної скарги без руху, а саме з 14.03.2014 року.

У встановлений судом строк відповідач недоліки апеляційної скарги, зазначені в ухвалі від 05.02.2014 року не усунув.

Будь-яких заяв про продовження встановленого судом строку на усунення недоліків апеляційної скарги від відповідача на адресу суду не надходило.

Відповідно до ч. 5 ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 2 ст. 108 КАС України якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду.

Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Враховуючи вищезазначене та приймаючи до уваги те, що відповідач - Управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської районної державної адміністрації у строки встановлені ухвалою суду від 05.02.2014р. недоліки апеляційної скарги не усунув, не надав до суду належним чином оформлений документ про сплату судового збору в належному розмірі, вважаю необхідним апеляційну скаргу відповідача по справі № 2а-175/5178/13-а - повернути заявнику.

На підставі викладеного, керуючись п. 1 ч. 3 ст. 108 , ч. 5 ст. 189 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської районної державної адміністрації по справі №2а-175/5178/13-а - повернути заявнику.

Повернення апеляційної скарги не позбавляє права повторного звернення до апеляційного адміністративного суду з апеляційною скаргою в порядку, встановленому законом.

Ухвала може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня її отримання шляхом подання касаційної скарги до Вищого адміністративного суду України.

Суддя: Н.А.Бишевська