79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
04.01.07 Справа № 4/306-4190
Суддя-доповідач Львівського апеляційного господарського суду Скрутовський П. Д.
розглянув апеляційну скаргу Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів від 20.12.2006 р. № 04-466/2134
на рішення Господарського суду Тернопільської області від 30.11.2006 р.
у справі № 4/306-4190
за позовом Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів
до відповідача ВАТ Чортківський завод «Агромаш», м. Чортків
про стягнення штрафних санкцій в сумі 16 071, 38 грн.
Апеляційна скарга Тернопільського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів подана на рішення господарського суду Тернопільської області від 30.11.2006 р., яким було відмовлено у задоволенні позову до ВАТ Чортківський завод «Агромаш», м. Чортків про стягнення 16 071, 38 грн. штрафних санкцій, в тому числі 256, 82 грн. пені, за невиконання нормативу по створенню робочих місць для працевлаштування інвалідів у 2005 році в кількості 3 чоловік.
02.01.2007 року відкрито апеляційне провадження у даній справі.
Склад учасників адміністративного процесу: позивач -Тернопільське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, відповідач -ВАТ Чортківський завод «Агромаш», м. Чортків.
Сторони у справі користуються рівними правами та обов'язками, передбаченими КАС України.
Обставини на які посилаються особи, що беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень, які обставини визнаються та які заперечуються: позивач у справі, звертаючись до положень ч. 5 ст. 18 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»та п. 3 Положення про робоче місце інваліда і про порядок працевлаштування інвалідів, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 03.05.1995 р. № 314, зазначає, що з поданого відповідачем звіту вбачається, що підприємство не працевлаштувало необхідної кількості інвалідів, у зв'язку з чим робоче місце не може вважатися створеним, а відповідач таким, що виконав норматив по створенню робочих місць для працевлаштування інвалідів.
Враховуючи наведене та керуючись, ст.ст. 165, 185, 190, п. 6 Розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень КАС України, -
суддя У Х В А Л И В :
1. Надіслати копії ухвали про відкриття апеляційного провадження і копії даної ухвали особам, які беруть участь у справі.
2. Направити відповідачу копію апеляційної скарги.
3. Відповідачу -подати відзив на апеляційну скаргу.
4. Сторонам у справі до 20.01.2007 р. вирішити питання про подання даткових доказів з дотриманням вимог ст. 195 КАС України та щодо розгляду справи в порядку письмового провадження у відповідності до ст. 197 КАС України.
5. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Скрутовський П. Д.