15.06.09 Справа № П15/9849 (Б15/36-09)
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Петренко Н.Е.
без участі представників сторін
розглянувши заяву Нікопольської об'єднаної державної податкової інспекції
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Нікопольський завод тонкостінних труб", м.Нікополь, пр.Трубників, 56
про визнання грошових вимог
Суть справи викладена в ухвалі суду від 13.02.09р.
Оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство боржника опубліковано в газеті "Голос України" № 44 (4544) від 12.03.09 р.
Згідно п. 1 ст. 14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, протягом 30 днів від дня опублікування в офіційному друкованому органі оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують.
Вимоги конкурсних кредиторів, що заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, не розглядаються і вважаються погашеними.
Строк подачі заяви з вимогами до Товариства з обмеженою відповідальністю "Нікопольський завод тонкостінних труб", м.Нікополь закінчився 10.04.09, а доповнення до заяви Нікопольської об'єднаної державної податкової інспекції подано до господарського суду 02.06.09р., відповідно до відмітки господарського суду Дніпропетровської області про отримання вхідної кореспонденції, тобто після закінчення строку, встановленого для її подання.
Враховуючи викладене, заява кредитора підлягає поверненню без розгляду.
Керуючись ст. 86 ГПК України, ст. 14 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суддя
Заяву і додані до неї матеріали на 12 арк. повернути без розгляду.
Суддя
Н.Е. Петренко
Вик.Шевцова В.В.