Рішення від 15.05.2014 по справі 913/1081/14

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 91016, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел./факс 55-17-32, inbox@lg.arbitr.gov.ua _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ

15 травня 2014 року Справа № 913/1081/14

Провадження № 15пд/913/1081/14

За позовом прокурора міста Лисичанська, м.Лисичанськ Луганської області

в інтересах держави в особі:

позивача - Лисичанської міської ради, м.Лисичанськ Луганської області

до відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "АТБ-торгстрой", смт.Ювілейне Дніпропетровської області

про внесення змін до договору оренди землі від 26.01.2007, державна реєстрація від 05.02.2007 за № 040740600047

Суддя Смола С.В.

Секретар судового засідання Данилкіна Н.В.

У засіданні брали участь:

від заявника - Голоденко К.О. - прокурор відділу прокуратури м.Луганська, службове посвідчення № 020155 від 03.09.2013;

від позивача - Торбенко Є.В. - завідуючий сектором зі спірних питань землекористування управління власності, довіреність №68-01/16 від 11.01.2014;

від відповідача - не прибув.

СУТЬ СПОРУ:

Прокурором міста Лисичанська в інтересах держави в особі Лисичанської міської ради заявлено вимоги про внесення змін до договору оренди землі від 26.01.2007, державна реєстрація від 05.02.2007 за № 040740600047, який укладений між Лисичанською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю "АТБ-торгстрой", відносно земельної ділянки площею 0,0859 га для розміщення та експлуатації прибудованого приміщення магазину, яка знаходиться за адресою: Луганська область м.Лисичанськ, кв.40 років Перемоги, 4, а саме: викласти п.5 розділу "Об'єкт оренди" договору у новій редакції: "5.Нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає: на період експлуатації - 483676 грн 69 коп. (чотириста вісімдесят три тисячі шістсот сімдесят шість грн, 69 коп.)"; викласти п.9 розділу "Орендна плата" договору у наступній редакції: "9.Орендна плата вноситься орендарем в грошовій формі у розмірі: - на період експлуатації - 30709 грн 84 коп. (тридцять тисяч сімсот дев'ять грн, 84 коп.) за рік на р/р 33214812700051 в УДКСУ у м.Лисичанську Луганської області, ГУДКСУ Луганської області, МФО 804013, код платежу 13050200"; викласти п.11 розділу "Орендна плата" договору у наступній редакції: "11.Орендна плата вноситься орендарем щомісячно в розмірі: - на період експлуатації - 2559 грн 15 коп. (дві тисячі п'ятсот п'ятдесят дев'ять грн 15 коп.) не пізніше 30 числа наступного за звітним місяцем".

Ухвалою господарського суду Луганської області від 22.04.2014 було порушено провадження у справі та її розгляд призначений на 15.05.2014.

Відповідач не скористався своїм правом, передбаченим ст.22 Господарського процесуального кодексу України, не забезпечив участі повноважного представника у судовому засіданні, хоча про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.

Згідно до пп. 3.9.1, 3.9.2 п.3 постанови пленуму Вищого господарського суду України № 18 від 26.12.2011 "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" особи, які беруть участь у справі, вважаються повідомленими про час і місце розгляду судом справи у разі виконання останнім вимог частини першої статті 64 та статті 87 ГПК. За змістом цієї норми, зокрема, в разі якщо ухвалу про порушення провадження у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), і не повернуто підприємством зв'язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом. У випадку нез'явлення в засідання господарського суду представників обох сторін або однієї з них справа може бути розглянута без їх участі, якщо неявка таких представників не перешкоджає вирішенню спору.

Згідно інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отриманої на сайті www.irс.gov.ua місцезнаходженням відповідача є: вул.Теплична, б.27-С, смт.Ювілейне Дніпропетровської області. На вказану адресу господарський суд і надсилав поштову кореспонденцію.

Відповідно до п.3.1 постанови пленуму Вищого господарського суду України №18 від 26.12.2011 "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи-підприємця визначається на підставі відомостей, внесених до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ст.17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців").

Згідно з ст.18 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" від 15.05.2003 №755-IV якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін.

Також відповідач не надав суду відзив на позовну заяву, не забезпечив явку представника у судове засідання, не надання відзиву на позовну заяву та не прибуття у судове засідання не перешкоджає розгляду спору по суті.

Згідно положень ст.75 Господарського процесуального кодексу України справа розглядається за наявними в ній матеріалами.

У судовому засіданні 15.05.2014 оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників заявника та позивача, господарський суд

ВСТАНОВИВ:

Згідно зі ст.13 Конституції України земля є об'єктом права власності українського народу. Від імені українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

Відповідно до ст.ст.142-145 Конституції України до матеріальної основи органів місцевого самоврядування, крім інших об'єктів, належить земля, управління якою здійснюють територіальні громади через органи самоврядування в межах повноважень шляхом прийняття рішень. Права органів самоврядування захищаються у судовому порядку.

Статтею 121 Конституції України передбачено, що на органи прокуратури України покладається представництво інтересів громадян або держави в судах у випадках, визначених законом.

Відповідно до ст.20 Закону України "Про прокуратуру" при виявленні порушень закону прокурор у межах своєї компетенції має право звертатися до суду в передбачених законом випадках.

Статтею 361 Закону України "Про прокуратуру" визначено, що підставою представництва прокурором в суді інтересів держави є наявність порушень або загрози порушень інтересів держави.

Підставою звернення прокурора міста Лисичанська з даною позовною заявою до суду в інтересах держави в особі Лисичанської міської ради є порушення відповідачем встановленого державою порядку користування земельною ділянкою, оскільки невнесення змін до договору оренди землі тягне за собою недоотримання коштів до міського бюджету та є порушенням вимог діючого законодавства.

До відання Лисичанської міської ради, на підставі ст.33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", належить справляння плати за землю, яка в повному обсязі надходить до місцевого бюджету. Несвоєчасне надходження таких платежів призводить до невиконання доходної частини бюджету і , внаслідок цього - неналежного фінансування закладів освіти, охорони здоров'я та інших соціальних програм міста, чим завдається істотна шкода державним інтересам.

Відповідно до абзацу 2 пп.1.3 п.1 постанови пленуму Вищого господарського суду України № 6 від 17.05.2011 "Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин" системний аналіз норм законодавства України дає підстави для висновку про те, що орендна плата за земельну ділянку, яка перебуває в державній або в комунальній власності, має подвійну правову природу, оскільки, з одного боку, є передбаченим договором оренди землі платежем, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою (частина перша статті 21 Закону України "Про оренду землі", підпункт 14.1.136 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, з іншого - є однією з форм плати за землю як загальнодержавного податку нарівні із земельним податком (підпункт 14.1.147 пункту 14.1 статті 14 ПК України). Разом з тим підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є саме договір оренди такої земельної ділянки (частина друга статті 21 Закону України "Про оренду землі", пункт 288.1 статті 288 ПК України). У зв'язку з цим та оскільки орендну плату за землю орендар вносить орендодавцеві (стаття 21 Закону України "Про оренду землі", стаття 288 ПК України), то право на стягнення заборгованості з орендної плати має орендодавець шляхом звернення до відповідного господарського суду в установленому ГПК порядку.

Відповідно до п.4 рішення Конституційного Суду України від 08.04.1999 № 3рп/99 справа № 1-1/99 інтереси держави можуть збігатися повністю, частково або не збігатися зовсім з інтересами державних органів, державних підприємств та організацій чи з інтересами господарських товариств з часткою державної власності у статутному фонді. Проте держава може вбачати свої інтереси не тільки в їх діяльності, але й в діяльності приватних підприємств, товариств.

Оскільки "інтереси держави" є оціночним поняттям, прокурор у кожному конкретному випадку самостійно визначає з посиланням на законодавство, на підставі якого подається позов, в чому саме відбулося чи може відбутися порушення матеріальних або інших інтересів держави, обґрунтовує у позовній заяві необхідність їх захисту та зазначає орган, уповноважений державою здійснювати відповідні функції у спірних відносинах.

Враховуючи викладене, суд вважає, що прокурор міста Лисичанська правомірно звернувся з даним позовом до суду.

Рішенням Лисичанської міської ради від 27.12.2006 № 178 вирішено передати в оренду терміном на 10 років земельну ділянку площею 0,0859 га для розміщення та експлуатації прибудованого приміщення магазину, яка знаходиться за адресою: Луганська область м.Лисичанськ, кв.40 років Перемоги, 4.

На виконання вказаного рішення між Лисичанською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю "АТБ-торгстрой" було укладено договір оренди землі від 26.01.2007, державна реєстрація від 05.02.2007 за № 040740600047.

В п.1 договору сторони визначили його предмет - земельна ділянка для розміщення та експлуатації прибудованого приміщення магазину, яка знаходиться за адресою: Луганська область м.Лисичанськ, кв.40 років Перемоги, 4.

Відповідно до п.5 договору нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить: - на період експлуатації складає - 385673 грн 82 коп. (триста вісімдесят п'ять тисяч шістсот сімдесят три грн 82 коп.).

Пунктом 9 договору сторони передбачили, що орендна плата вноситься орендарем в грошовій формі у розмірі: - на період експлуатації - 12167 грн 90 коп. (дванадцять тисяч сто шістдесят сім грн 90 коп.) за рік на р/р 33214812700051 в УДК м.Лисичанську, місцевий бюджет м.Лисичанська, МФО 804013, код платежу 13050200.

Згідно п.11 договору орендна плата вноситься орендарем щомісячно в розмірі: - на період експлуатації - 1013 грн 99 коп. (одна тисяча тринадцять грн 99 коп.) не пізніше 30 числа наступного за звітним місяцем.

В п.33 договору сторони передбачили, що зміна умов договору здійснюється у письмовій формі за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору спір розв'язується у судовому порядку.

29.04.2009 між сторонами була укладена додаткова угода до договору оренди землі, якою сторони виклали п.п.5, 9, 11 договору в наступній редакції: "5.Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить: - на період експлуатації складає - 456735 грн 37 коп. (чотириста п'ятдесят шість тисяч сімсот тридцять п'ять грн 37 коп."; "9. Орендна плата вноситься орендарем в грошовій формі у розмірі: - на період експлуатації з 01.01.2009 - 16493 грн 64 коп. (шістнадцять тисяч чотириста дев'яносто три грн 64 коп.) за рік на р/р 33214812700051 в УДК м.Лисичанську, ГУДКУ у Луганській області, МФО 804013, код платежу 13050200, ідентифікаційний код 24180679"; "11.Орендна плата вноситься орендарем щомісячно в розмірі: - на період експлуатації з 01.01.2009 - 1374 грн 47 коп. (одна тисяча триста сімдесят чотири грн 47 коп.) ".

З набранням з 01.01.2011 чинності Податковим кодексом України було змінено розмір орендної плати та встановлений її мінімальний та максимальний розміри.

Відповідно до ст.2 Закону України "Про оренду землі" відносини, пов'язані з орендою землі, регулюються Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, цим Законом, законами України, іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цих Законів, а також договором оренди землі.

Стаття 30 Закону України "Про оренду землі" передбачає, що зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується в судовому порядку.

Стаття 651 Цивільного кодексу України визначає, що підставами для зміни або розірвання договору є згода сторін, якщо інше не встановлено договором або законом; за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

Обґрунтованими суд вважає вимоги прокурора про викладення п.5 розділу "Об'єкт оренди" договору у наступній редакції: "5.Нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає: на період експлуатації - 483676 грн 69 коп. (чотириста вісімдесят три тисячі шістсот сімдесят шість грн, 69 коп.)" та викладення п.9 розділу "Орендна плата" договору у наступній редакції: "9.Орендна плата вноситься орендарем в грошовій формі у розмірі: - на період експлуатації - 30709 грн 84 коп. (тридцять тисяч сімсот дев'ять грн, 84 коп.) за рік на р/р 33214812700051 в УДКСУ у м.Лисичанську Луганської області, ГУДКСУ Луганської області, МФО 804013, код платежу 13050200", враховуючи наступне.

Податковим кодексом України, який набув чинності 01.01.2011, зокрема, встановлено, що плата за землю - загальнодержавний податок, який справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності (п.п.14.1.147 п.14.1 ст.14), а орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності - обов'язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою (п.п.14.1.136 п.14.1 ст.14).

Згідно ст.288 Податкового кодексу України підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які укладають договори оренди землі, повинні до 1 лютого подавати контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки переліки орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік, та інформувати відповідний контролюючий орган про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни. Платником орендної плати є орендар земельної ділянки. Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу: не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки; не може перевищувати: для земельних ділянок, наданих для розміщення, будівництва, обслуговування та експлуатації об'єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з відновлюваних джерел енергії, включаючи технологічну інфраструктуру таких об'єктів (виробничі приміщення, бази, розподільчі пункти (пристрої), електричні підстанції, електричні мережі), - 3 відсотки нормативної грошової оцінки; для земельних ділянок, які перебувають у державній або комунальній власності та надані для будівництва та/або експлуатації аеродромів - чотирикратний розмір земельного податку, що встановлюється цим розділом; для інших земельних ділянок, наданих в оренду, - 12 відсотків нормативної грошової оцінки; може бути більшою граничного розміру орендної плати, ніж зазначений у підпункті 288.5.2, у разі визначення орендаря на конкурентних засадах. Податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог статей 285-287 цього розділу.

Відповідно до ст.290 Податкового кодексу України плата за землю зараховується до відповідних місцевих бюджетів у порядку, визначеному Бюджетним кодексом України для плати за землю.

Пунктом 34 ч.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування" передбачено, що виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються питання регулювання земельних відносин.

Рішенням Лисичанської міської ради № 1425 від 12.05.2010 "Про порядок розрахунку орендної плати за землю на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля" з 01.07.2010 був введений новий Порядок розрахунку орендної плати за землю на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, згідно з яким затверджена нова ставка орендної плати за землю по цільовому використанню: "експлуатація будівлі магазину", а саме: для площі орендованої землі 75 м2 - 10% від нормативної грошової оцінки землі, для площі більше 75 м2 - 6% від нормативної грошової оцінки землі.

Згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 524 від 02.12.2013, наданого управлінням Держкомземагентства у м.Лисичанську Луганської області, нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 0,0859 га, яка знаходиться за адресою: кв.40 років Перемоги,4, м.Лисичанськ Луганської області, з урахуванням коефіцієнту індексації складає 483676 грн 69 коп. (а.с.17 на звороті).

Статтею 144 Конституції України та ст.73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" передбачено, що рішення, прийняті органами місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, є обов'язковими до виконання на відповідній території.

Згідно із ст.632 Цивільного кодексу України ціна в договорі встановлюється за домовленістю сторін. У випадках, установлених законом, застосовуються ціни (тарифи, ставки тощо), які встановлюються або регулюються уповноваженими органами державної влади або органами місцевого самоврядування.

Також обґрунтованою є вимога прокурора міста Лисичанська про викладення п.11 розділу "Орендна плата" договору у наступній редакції: "11.Орендна плата вноситься орендарем щомісячно в розмірі: - на період експлуатації - 2559 грн 15 коп. (дві тисячі п'ятсот п'ятдесят дев'ять грн 15 коп.) не пізніше 30 числа наступного за звітним місяцем"., оскільки згідно з п.287.3 ст.287 Податкового кодексу України податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісячно протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Пунктом 288.7 ст.288 Податкового кодексу України передбачено, що податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог статей 285-287 цього розділу

Розмір нової орендної плати наведений у відповідному розрахунку (а.с.17).

Можливість внесення змін до договору оренди земельної ділянки передбачена чинним земельним законодавством та умовами договору оренди (п.33 договору).

Відповідно до ч.3 ст.653 Цивільного кодексу України якщо договір змінюється або розривається у судовому порядку, зобов'язання змінюється або припиняється з моменту набрання рішенням суду про зміну або розірвання договору законної сили.

Відповідач позов не оспорив.

Враховуючи викладене, позов підлягає задоволенню повністю.

Судовий збір покладається на позивача та відповідача порівну, враховуючи приписи ч.2 ст.49 Господарського процесуального кодексу України, враховуючи наступне.

Відповідно до ч.1 ст.33 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

Згідно ч.2 ст.34 Господарського процесуального кодексу України обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Як зазначив прокурор, позивач 11.06.2010 звертався до відповідача з пропозицією внести зміни до договору оренди землі (а.с.16, 18).

27.02.2014 позивач звернувся до відповідача з листом (а.с.22), в якому пропонував укласти додаткову угоду до договору та надав її підписаною у 2-х примірниках. Лист та проект додаткової угоди були отримані відповідачем , що підтверджується фіскальним чеком № 7077 від 27.02.2014 та повідомленням про вручення від 05.03.2014.

Відповідно до ст.654 Цивільного кодексу України зміна або розірвання договору вчиняється в такій самій формі, що й договір, що змінюється або розривається, якщо інше не встановлено договором або законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту.

Водночас судом приймається до уваги те, що договір оренди землі від 26.01.2007, державна реєстрація від 05.02.2007 за № 040740600047, був нотаріально посвідчений приватним нотаріусом Лисичанського міського нотаріального округу Луганської області ОСОБА_3, а додаткова угода, яка направлена відповідачу - ні, що не можна вважати належним доказом звернення до відповідача з пропозицією укласти додаткову угоду до договору оренди землі.

В подальшому позивач не повідомляв відповідача про дату, час та місце укладення додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі та її нотаріальне посвідчення.

Відповідач в свою чергу не звертався до позивача щодо укладення додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі.

Таким чином, жодна із сторін не вжила належних заходів для внесення змін у договір оренди землі від 26.01.2007, державна реєстрація від 05.02.2007 за № 040740600047, в добровільному порядку.

Керуючись ст.ст.44, 49, 75, 82, 84, 85 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

ВИРІШИВ:

1. Позов прокурора міста Лисичанська в інтересах держави в особі Лисичанської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю "АТБ-торгстрой" задовольнити повністю.

2. Внести зміни до договору оренди землі від 26.01.2007, державна реєстрація від 05.02.2007 за № 040740600047, який укладений між Лисичанською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю "АТБ-торгстрой", відносно земельної ділянки площею 0,0859 га для розміщення та експлуатації прибудованого приміщення магазину, яка знаходиться за адресою: Луганська область м.Лисичанськ, кв.40 років Перемоги, 4, а саме: виклавши п.5 розділу "Об'єкт оренди" договору у наступній редакції: "5.Нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає: на період експлуатації - 483676 грн 69 коп. (чотириста вісімдесят три тисячі шістсот сімдесят шість грн, 69 коп.)"; виклавши п.9 розділу "Орендна плата" договору у наступній редакції: "9.Орендна плата вноситься орендарем в грошовій формі у розмірі: - на період експлуатації - 30709 грн 84 коп. (тридцять тисяч сімсот дев'ять грн, 84 коп.) за рік на р/р 33214812700051 в УДКСУ у м.Лисичанську Луганської області, ГУДКСУ Луганської області, МФО 804013, код платежу 13050200"; виклавши п.11 розділу "Орендна плата" договору у наступній редакції: "11.Орендна плата вноситься орендарем щомісячно в розмірі: - на період експлуатації - 2559 грн 15 коп. (дві тисячі п'ятсот п'ятдесят дев'ять грн 15 коп.) не пізніше 30 числа наступного за звітним місяцем".

3. Стягнути з Лисичанської міської ради, вул.Комсомольська, б.7, м.Лисичанськ Луганської області, ідентифікаційний код 26522196, в доход державного бюджету України на поточний рахунок 31214206783006, банк отримувача: ГУ ДКСУ в Луганській області, одержувач - УДКСУ у м.Луганську, МФО 804013, код за ЄДРПОУ 37991503, код класифікації доходів (ККД): 22030001, назва "Судовий збір" (Державна судова адміністрація України, 050); символ звітності банку: 206, судовий збір у сумі 609 грн. 00 коп., видати наказ після набрання рішенням законної сили Державній податковій інспекції у м.Лисичанську Головного управління Міндоходів у Луганській області.

4. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "АТБ-торгстрой", вул.Теплична, б.27-С, смт.Ювілейне Дніпропетровської області, ідентифікаційний код 32010549, в доход державного бюджету України на поточний рахунок 31214206783006, банк отримувача: ГУ ДКСУ в Луганській області, одержувач - УДКСУ у м.Луганську, МФО 804013, код за ЄДРПОУ 37991503, код класифікації доходів (ККД): 22030001, назва "Судовий збір" (Державна судова адміністрація України, 050); символ звітності банку: 206, судовий збір у сумі 609 грн 00 коп., видати наказ після набрання рішенням законної сили Дніпропетровській об'єднаній Державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області.

Відповідно до статті 85 Господарського процесуального кодексу України рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.

Повне рішення складено 20.05.2014.

Суддя С.В. Смола