Постанова від 13.05.2014 по справі 822/1228/14

Копія

Справа № 822/1228/14

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 травня 2014 року м. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд в особі судді Фелонюк Д.Л. розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом прокурора м. Кам'янець-Подільського до виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради, третя особа на стороні відповідача ОСОБА_1 про скасування рішень, -

ВСТАНОВИВ :

Прокурор м.Кам'янець-Подільського звернувся в суд з позовом до Кам'янець-Подільської міської ради, третя особа на стороні відповідача - ОСОБА_1 про скасування рішень виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради: №1270 від 24.10.2013 "Про визнання нежитлового приміщення за адресою АДРЕСА_1, службовим виконавчого комітету міської ради та надання його ОСОБА_1"; №1540 від 19.12.2013 "Про надання адреси квартирі після проведеної реконструкції по АДРЕСА_1"; №1543 від 19.12.2013 "Про видачу службового ордеру на квартиру АДРЕСА_1 ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3"; №1565 від 26.12.2013 "Про зняття з житлового приміщення статусу службового".

В обгрунтування позовних вимог зазначає, що 24.10.2013 виконавчим комітетом Кам'янець-Подільської міської ради прийнято рішення №1270 "Про визнання нежитлового приміщення за адресою АДРЕСА_1, службовим виконавчого комітету міської ради та надання його ОСОБА_1" згідно якого даному нежитловому приміщенню надано статус службового, передано на баланс КП "Житловик" з КП "Житловик" передано ОСОБА_1 для переобладнання його під службове житло за власний рахунок. 19.12.2013 виконавчим комітетом Кам'янець-Подільської міської ради прийнято рішення: №1570 "Про надання адреси квартирі після проведеної реконструкції по АДРЕСА_1" згідно якого вказаному приміщенню присвоєно адресу: АДРЕСА_1; №1543 "Про видачу службового ордеру на квартиру АДРЕСА_1 ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3". 26.12.2013 рішенням виконавчого комітету №1565 "Про зняття з житлового приміщення статусу службового з АДРЕСА_1" знято статус службової та видано ОСОБА_1 з сім'єю у складі трьох осіб ордер на вказану квартиру. Вказує, що відповідно до п.п.9-10 ст.15 Житлового кодексу Української РСР (далі - ЖК УРСР), виконавчі комітети районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів у межах і в порядку, встановлених законодавством Союзу РСР, цим Кодексом та іншими актами законодавства Української РСР, на території району, міста, району в місті приймають рішення про включення жилих приміщень до числа службових; видають ордери на жилі приміщення. Згідно п.4 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 №37 (далі - Положення) - до числа службових приміщень може бути включено тільки вільне жиле приміщення. Зазначає, що можливість присвоєння нежитловим приміщенням статусу службового та передачі їх для переобладнання під службове житло чинним законодавством не передбачена. Вказує, на те, що відповідно до ч.1 ст.119 ЖК УРСР перелік категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, встановлюється законодавством Союзу РСР і Української РСР. Згідно переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 №37, не передбачено право посадових осіб місцевого самоврядування на отримання службового житла. Згідно п.6 Положення, жиле приміщення виключається з числа службових, якщо відпала потреба в такому його використанні, а також у випадках, коли в установленому порядку воно виключено з числа жилих. Зняття статусу службового житла з квартири у зв'язку з необхідністю проведення капітального ремонту є неправомірним, оскільки на момент прийняття рішення АДРЕСА_1 не потребувала капітального ремонту, про що свідчить декларація про готовність об'єкта до експлуатації, капітальний ремонт ОСОБА_1 не проводився. Зазначає, що в зв'язку з незаконністю прийнятого 24.10.2013 рішення виконавчого комітету міської ради №1270, яким надано статус службового житла нежитловому приміщенню та передано посадовій особі місцевого самоврядування під службове житло, інші рішення виконавчого комітету №1540 від 19.12.2013, №1543 від 19.12.2013, №1565 від 26.12.2013 є похідними, оскільки прийняті на його основі, а тому підлягають скасуванню.

Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 29.04.2014 замінено первинного відповідача - Кам'янець-Подільську міську раду на належного відповідача - виконавчий комітет Кам'янець-Подільської міської ради.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, належним чином повідомлений про дату, час та місце судового розгляду. 13.05.2014 подав до суду заяву (вх.№14047 від 13.05.2014), відповідно до якої позов підтримує повністю, просить задоволити та розглянути справу без участі прокурора.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, належним чином повідомлений про дату, час та місце судового розгляду. 13.05.2014 подав до суду клопотання (вх.№13989 від 13.05.2014), відповідно до якого просить розглядати справу без участі представника виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради, проти задоволення позову не заперечує. Зазначає, що розпорядженням Кам'янець-Подільського міського голови від 03.04.2014 №153-р за заявою ОСОБА_1 було визнано таким, що втратило чинність розпорядження відділу обліку, розподілу та приватизації житла від 27.12.2013 №107 про приватизацію квартири АДРЕСА_1 на ОСОБА_1. Державним реєстратором реєстраційної служби Кам'янець-Подільського міськрайонного управління юстиції за заявою ОСОБА_1 було прийнято рішення №12171058 від 04.04.2014, яким право власності ОСОБА_1 на квартиру АДРЕСА_1, було припинено. На сьогоднішній день вказана квартира перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Кам»янця-Подільського.

Третя особа на стороні відповідача - ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, належним чином повідомлений про дату, час та місце судового розгляду. 14.04.2014 до суду надійшло клопотання (вх.№11321 від 14.04.2014) відповідно до якого ОСОБА_1 проти задоволення позову не заперечує, справу просить розглядати без його участі.

Відповідно до ч.4 ст.122 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

З врахуванням викладеного, суд вважає за можливе розглянути справу в порядку письмового провадження.

Відповідно до ч.6 ст.12 та ч.1 ст.41 КАС України у зв'язку з неявкою в судове засідання осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового засідання по справі не здійснюється.

Дослідивши наявні в матеріалах справи докази в їх взаємному зв'язку і сукупності суд вважає, що позовні вимоги належать до задоволення на підставі наведеного нижче.

Суд встановив, що 24.10.2013 виконавчим комітетом Кам'янець-Подільської міської ради відповідно до підпункту 9 п. "б" ст.30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 118, 119, 121 ЖК УРСР, розглянувши клопотання заступника міського голови, керуючого справами Кам'янець-Подільської міської ради та враховуючи лист директора Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста від 22.10.2013 №1/1376/01-14 про наявність вільного нежитлового приміщення, прийнято рішення №1270 "Про визнання нежитлового приміщення за адресою АДРЕСА_1 службовим виконавчого комітету міської ради та надання його ОСОБА_1", відповідно до якого вирішено: визнати нежитлове приміщення за адресою АДРЕСА_1, загальною площею 79,20 квадратних метрів, службовим приміщенням виконавчого комітету міської ради (п.1); Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста передати службове нежитлове приміщення за адресою АДРЕСА_1 на баланс КП "Житловик" (п.2); КП "Житловик" передати нежитлове приміщення для переобладнання його під службове житло за власний рахунок першому заступнику міського голови ОСОБА_1 (п.3); Департаменту містобудування та архітектури, за зверненням ОСОБА_1, в 10-ти денний термін з дня прийняття цього рішення безоплатно виготовити містобудівні умови та обмеження на проведення реконструкції нежитлового приміщення під службове житло (п.4); ОСОБА_1: отримати в Департаменті містобудування та архітектури містобудівні умови та обмеження на проведення реконструкції нежитлового приміщення під службове житло; проектно-кошторисну документацію погодити з головним архітектором міста; умови та обмеження, проектно-кошторисну документацію подати до територіального органу інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій області для оформлення декларації про початок будівельних робіт (п.5).

19.12.2013 виконавчим комітетом Кам'янець-Подільської міської ради відповідно до ст.37 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення 23 сесії VI скликання Кам'янець-Подільської міської ради від 10.04.2012 №83 "Про затвердження "Порядку надання адрес земельним ділянкам або об'єктам нерухомого майна на території міста Кам'янця-Подільського", рішення 42 сесії VI скликання Кам'янець-Подільської міської ради від 29.04.2013 №17 "Про внесення змін до рішення 23 сесії міської ради VI скликання від 10.04.2012 №83 "Про затвердження "Порядку надання адрес земельним ділянкам або об'єктам нерухомого майна на території міста Кам'янця-Подільського", враховуючи декларацію про готовність об'єкта до експлуатації від 16.12.2013, довідку реєстраційної служби Кам'янець-Подільського міськрайонного управління юстиції Хмельницької області від 18.12.2013, розглянувши звернення ОСОБА_1 прийнято рішення №1540 "Про надання адреси квартирі після проведеної реконструкції по АДРЕСА_1", відповідно до якого вирішено надати адресу квартирі після проведеної реконструкції по АДРЕСА_1 (п.1); Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури, МБТІ, реєстраційній службі Кам»янець-Подільського міськрайонного управління юстиції Хмельницької області внести необхідні зміни у відповідні документи (п.2).

19.12.2013 виконавчим комітетом Кам'янець-Подільської міської ради відповідно до підпункту 8 п. "б" ст.30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету міської ради від 24.10.2013 №1270 "Про визнання нежитлового приміщення за адресою АДРЕСА_1 службовим виконавчого комітету міської ради та надання його ОСОБА_1", рішення виконавчого комітету міської ради від 19.12.2013 №1540 "Про надання адреси квартирі після проведеної реконструкції по АДРЕСА_1", декларації про готовність об'єкта до експлуатації, розглянувши звернення ОСОБА_1 прийнято рішення №1543 "Про видачу службового ордера на квартиру АДРЕСА_1 ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3", відповідно до якого вирішено: відділу обліку, розподілу та приватизації житла видати службовий ордер ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, сім'я у складі трьох осіб, в т.ч. дружина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 на квартиру АДРЕСА_1 (п.1).

26.12.2013 виконавчим комітетом Кам'янець-Подільської міської ради відповідно до підпункту 8 п. "б" ст.30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 118, 125 Житлового кодексу Української РСР, Положення про порядок зняття з житлових приміщень статусу службового, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 10.07.1997 року №417, рішення виконавчого комітету від 19.12.2013 №1543 "Про видачу службового ордера на квартиру АДРЕСА_1 ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3", розглянувши клопотання заступника міського голови, керуючого справами Горшунова Г.І. прийнято рішення №1565 "Про зняття з житлового приміщення статусу службового", відповідно до якого вирішено: зняти статус службової з квартири АДРЕСА_1, що складається з трьох кімнат, житловою площею 49,4 квадратних метрів, яка рішенням виконавчого комітету від 24.10.2013 №1270 надавалась ОСОБА_1 з умовою виконання ремонтно-відновлювальних робіт за власний рахунок (п.1); відділу обліку, розподілу та приватизації житла видати ордер ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, сім'я у складі трьох осіб, в т.ч. дружина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 на квартиру АДРЕСА_1 (п.2); підстава: пункт 3 Положення про порядок зняття з житлових приміщень статусу службового - необхідність проведення капітального ремонту службового житлового приміщення, який виконаний ОСОБА_1.

Досліджуючи правомірність оскаржуваних рішень виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради, суд враховує наступне.

Відповідно до п.5 ч.2 ст.17 КАС України юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори, зокрема за зверненням суб'єкта владних повноважень у випадках, встановлених Конституцією та законами України.

Прокурорський нагляд за додержанням і правильним застосуванням законів, зокрема, місцевими Радами, їх виконавчими органами здійснюється Генеральним прокурором України і підпорядкованими йому прокурорами (ст.1 Закону України "Про прокуратуру").

Відповідно до ч.3 ст.21 Закону України "Про прокуратуру" для здійснення перевірки прокурор приймає постанову, в якій зазначає підстави, що свідчать про можливі порушення законності, та обґрунтовує необхідність вчинення дій, передбачених пунктами 3, 4 та 5 частини першої статті 20 цього Закону.

Керуючись ч.3 ст.21 Закону України "Про прокуратуру" прокурором м.Кам'янця-Подільського 24.03.2014 прийнято постанову про проведення перевірки у порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів в діяльності Кам'янець-Подільської міської ради в частині дотримання вимог ст.15 Житлового кодексу Української РСР (проведення перевірки додержання вимог чинного законодавства при прийнятті вищевказаних рішень виконавчим комітетом Кам'янець-Подільської міської ради).

За наслідками проведеної перевірки в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів в діяльності Кам'янець-Подільської міської ради щодо включення приміщень до числа службових та видачі ордерів на жилі приміщення виявлено, що рішення виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради №1270 від 24.10.2013 "Про визнання нежитлового приміщення за адресою АДРЕСА_1, службовим виконавчого комітету міської ради та надання його ОСОБА_1", №1540 від 19.12.2013 "Про надання адреси квартирі після проведеної реконструкції по АДРЕСА_1", №1543 від 19.12.2013 "Про видачу службового ордеру на квартиру АДРЕСА_1 ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3", №1565 від 26.12.2013 "Про зняття з житлового приміщення статусу службового" прийнято з порушенням вимог чинного законодавства України.

Відповідно до ст.20 Закону України "Про прокуратуру", при виявленні порушень закону прокурор у межах своєї компетенції має право звертатися до суду в передбачених законом випадках.

Згідно п.9, 10 ст.15 ЖК УРСР, виконавчі комітети районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів у межах і в порядку, встановлених законодавством Союзу РСР, цим Кодексом та іншими актами законодавства Української РСР, на території району, міста, району в місті: приймають рішення про включення жилих приміщень до числа службових (стаття 118), затверджують рішення загальних зборів членів колгоспу або зборів уповноважених про включення жилих приміщень у будинках колгоспів до числа службових і перелік категорій робітників, яким можуть надаватися такі приміщення (стаття 120); видають ордери на жилі приміщення (частина перша статті 58, частина перша статті 122, частина друга статті 141).

Згідно п.4 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 №37 (далі - Положення), до числа службових може бути включено тільки вільне жиле приміщення. Під службові жилі приміщення виділяються, як правило, окремі квартири, розташовані, переважно, на першому поверсі.

З аналізу зазначених норм законодавства, суд приходить до висновку про відсутність законних підстав для присвоєння нежитловим приміщенням статусу службового та передачі їх для переобладнання під службове житло.

Відповідно до ст.119 ЖК УРСР, перелік категорій робітників, яким може бути надано службові жилі приміщення, встановлюється законодавством Союзу РСР і Української РСР.

Зі змісту переліку категорій працівників, яким може бути надано службові жилі приміщення, затвердженого постановою Ради міністрів УРСР від 04.02.1988 №37, встановлено відсутність права осіб місцевого самоврядування на отримання службового житла.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку про протиправність рішення виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради №1270 від 24.10.2013 "Про визнання нежитлового приміщення за адресою АДРЕСА_1, службовим виконавчого комітету міської ради та надання його ОСОБА_1".

Згідно п.6 Положення, жиле приміщення виключається з числа службових якщо відпала потреба в такому його використанні, а також у випадках, коли в установленому порядку воно виключено з числа жилих.

Суд вважає, що зняття статусу службового житла з квартири у зв'язку з необхідністю проведення капітального ремонту є неправомірним, оскільки на момент прийняття рішення (26.12.2013) АДРЕСА_1. не потребувала капітального ремонту, про що свідчить декларація про готовність об'єкта до експлуатації (копія якої міститься в матеріалах справи).

Відповідно до ст.30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать делеговані повноваження:

1) здійснення заходів щодо розширення та вдосконалення мережі підприємств житлово-комунального господарства, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, розвитку транспорту і зв'язку;

2) здійснення відповідно до законодавства контролю за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування, транспорту, зв'язку, за технічним станом, використанням та утриманням інших об'єктів нерухомого майна усіх форм власності, за належними, безпечними і здоровими умовами праці на цих підприємствах і об'єктах; прийняття рішень про скасування даного ними дозволу на експлуатацію об'єктів у разі порушення нормативно-правових актів з охорони праці, екологічних, санітарних правил, інших вимог законодавства;

3) здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів;

4) встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи розташованих на відповідній території підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форм власності;

5) облік відповідно до закону житлового фонду, здійснення контролю за його використанням;

6) надання відповідно до закону громадянам, які потребують соціального захисту, безоплатного житла або за доступну для них плату;

7) здійснення контролю за станом квартирного обліку та додержанням житлового законодавства на підприємствах, в установах та організаціях, розташованих на відповідній території, незалежно від форм власності;

8) видача ордерів на заселення жилої площі в будинках державних та комунальних організацій;

9) облік нежилих приміщень на відповідній території незалежно від форм власності, внесення пропозицій їх власникам щодо використання таких приміщень для задоволення потреб територіальної громади;

10) облік відповідно до закону об'єктів нерухомого майна незалежно від форм власності;

11) вирішення відповідно до законодавства питань, пов'язаних з наданням Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України службових жилих приміщень, житлової площі та інших об'єктів, житлово-комунальних послуг; здійснення контролю за їх використанням та наданням послуг;

12) здійснення заходів щодо ведення в установленому порядку єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що рішення виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради: №1540 від 19.12.2013 "Про надання адреси квартирі після проведеної реконструкції по АДРЕСА_1", №1543 від 19.12.2013 "Про видачу службового ордеру на квартиру АДРЕСА_1 ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3", №1565 від 26.12.2013 "Про зняття з житлового приміщення статусу службового", є похідними та прийнятими на основі рішення виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради №1270 від 24.10.2013 "Про визнання нежитлового приміщення за адресою АДРЕСА_1, службовим виконавчого комітету міської ради та надання його ОСОБА_1", яке, як зазначалось, є протиправним, а, відтак, підлягають скасуванню.

Згідно ч.3 ст.2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до частини першої статті 9 КАС України, суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України.

Згідно ст.19 Конституції України органи державної влади та органи ісцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч.1 ст.71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, а ч.2 ст.71 КАС України встановлено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Таким чином, особливістю адміністративного судочинства є те, що тягар доказування в спорі покладається на відповідача - орган публічної влади, який повинен надати суду всі матеріали, які свідчать про його правомірні дії.

Відповідно до ч.3 ст.136 КАС України, судове рішення у зв'язку з відмовою від адміністративного позову, визнанням адміністративного позову чи примиренням сторін ухвалюється за правилами, встановленими статтями 112, 113 цього Кодексу.

Частиною 3 ст.112 КАС України визначено, що у разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.

Згідно з ч.1 ст.69 КАС України, доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Відповідно до ст.86 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

Таким чином, враховуючи визнання відповідачем, третьою особою на стороні відповідача, позовних вимог та у зв'язку з тим, що відповідач не довів правомірність оскаржуваних рішень, суд приходить до висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими, підтверджені належними доказами, відповідають вимогам чинного законодавства, а тому підлягають до задоволення.

Керуючись ст.ст.6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 41, 71, 86, 94, 104, 122, 158-163, 167, 254 КАС України, суд -

ПОСТАНОВИВ :

Адміністративний позов задовольнити.

Скасувати рішення виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради №1270 від 24.10.2013 "Про визнання нежитлового приміщення за адресою АДРЕСА_1, службовим виконавчого комітету міської ради та надання його ОСОБА_1".

Скасувати рішення виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради №1540 від 19.12.2013 "Про надання адреси квартирі після проведеної реконструкції по АДРЕСА_1".

Скасувати рішення виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради №1543 від 19.12.2013 "Про видачу службового ордеру на квартиру АДРЕСА_1 ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3".

Скасувати рішення виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради №1565 від 26.12.2013 "Про зняття з житлового приміщення статусу службового".

Постанова суду може бути оскаржена до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Хмельницький окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня її отримання.

Постанова набирає законної сили в порядку статті 254 КАС України.

Суддя/підпис/

"Згідно з оригіналом" Суддя Д.Л. Фелонюк