19 травня 2014 року справа № 542/705/14-к
1-В/542/57/14
Новосанжарський районний суд Полтавської області в складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
при секретарі - ОСОБА_2 ,
з участю прокурора - ОСОБА_3 ,
представника КВІ - ОСОБА_4 ,
засудженого - ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Нові Санжари подання старшого інспектора Новосанжарського РП Решетилівського МВ КВІ УДПтСУ в Полтавській області старшого лейтенанта внутрішньої служби ОСОБА_4 про застосування акту амністії відносно ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та жителя АДРЕСА_1 , українця, громадянина України, з середньою освітою, не одруженого, не працюючого, засудженого 18.10.2013 року Новосанжарським районним судом Полтавської області за ст. 122 ч. 1 до 1 року обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік, -
встановив :
Старший інспектор Новосанжарського РП Решетилівського МВ КВІ УДПтСУ в Полтавській області старший лейтенант внутрішньої служби ОСОБА_4 звернулася до суду з поданням, в якому ставить питання про застосування акту амністії відносно ОСОБА_5 , засудженого 18.10.2013 року Новосанжарським районним судом Полтавської області за ст. 122 ч. 1 до 1 року обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік, оскільки він підпадає під дію п. «в» ст. 1 Закону України «Про амністію» від 08.04.2014 року.
В судовому засіданні представник КВІ ОСОБА_4 подання підтримала, мотивуючи тим, що ОСОБА_5 за період перебування на обліку в кримінально-виконавчій інспекції порушень не допускав, дотримується порядку та умов відбування покарання. По місцю проживання характеризується з позитивної сторони, засуджений за умисний злочин середньої тяжкості, має на утриманні неповнолітніх синів ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , а тому просила застосувати до нього Закон України «Про амністію в 2014 році».
Засуджений ОСОБА_5 в судовому засіданні також просив застосувати до нього Закон України «Про амністію в 2014 році».
Заслухавши учасників процесу, думку прокурора, яка не заперечувала щодо задоволення даного подання, дослідивши та оцінивши матеріали подання, суд приходить до висновку, що подання є обґрунтованим та підлягає задоволення з наступних підстав.
Так, ОСОБА_5 не позбавлений батьківських прав, має на утриманні неповнолітніх дітей - ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , засуджений 18.10.2013 року Новосанжарським районним судом Полтавської області за ст. 122 ч. 1 до 1 року обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік. Даний злочин є злочином середньої тяжкості відповідно до ст. 12 КК України.
Згідно матеріалів подання ОСОБА_5 є суб'єктом Закону України «Про амністію в 2014 році », а тому суд приходить до висновку про необхідність застосування до нього Закону України «Про амністію» та звільнити його від покарання.
На підставі викладеного, керуючись п. «в» ст. 1 Закону України «Про амністію в 2014 році» від 08.04.2014 року, ст. 357, 359 КПК України, ст. 85 КК України, -
ухвалив :
Подання задовольнити.
Звільнити ОСОБА_5 від покарання за вироком Новосанжарського районного суду Полтавської області від 18 жовтня 2013 року згідно п. «в» ст. 1 Закону України «Про амністію в 2014 році » від 08.04.2014 року.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області через Новосанжарський районний суд протягом семи днів.
Суддя (підпис)
Відповідає оригіналу
Голова Новосанжарського районного суду
Полтавської області ОСОБА_1