643/15828/13-ц
Провадження: 2-о/643/438/13
Іменем України
24.12.2013 року суддя Московський районний суд м. Харкова Довготько Т.М. розглянувши цивільну справу за заявою ОСОБА_2, зацікавлена особа: виконавчий комітет Харківської міської ради в особі опікунської ради Комінтернівського району м. Харкова про визнання фізичної особи недієздатною,
ОСОБА_2 у жовтня 2013року звернувся до суду з заявою про визнання фізичної особи недієздатною.
Ухвалою суду від 23 жовтня 2013 р. по справі була призначена стаціонарна судово-психіатрична експертиза і провадження у справі зупинено на час проведення експертизи.
12.12.2013р. до суду надійшли матеріали цивільної справи без виконання ухвали суду від 23.10.2013року.
Відповідно до ч. 1 ст. 204 ЦПК України, провадження у справі відновлюється за заявою особи, яка бере участь у справі, або з ініціативи суду, після усунення обставин, що викликали його зупинення.
Керуючись ст.ст. 130, 204 ЦПК України, суд
Відновити провадження у справі за заявою ОСОБА_2, зацікавлена особа: виконавчий комітет Харківської міської ради в особі опікунської ради Комінтернівського району м. Харкова про визнання фізичної особи недієздатною.
Призначити розгляд справи в приміщенні суду на 15 січня 2014 року о 09 год. 30 хв.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Т.М.Довготько