Ухвала від 12.05.2014 по справі 260/3346/13-ц

Провадження по справі № 4-с/260/23/2014

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про відкриття провадження по справі

12 травня 2014р. суддя Ленінського районного суду м. Донецька Бескровна О.Л., розглянувши заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2, заінтересована особа : державний виконавець відділу Державної виконавчої служби Ленінського районного управління юстиції у м.Донецьку Рябчикова Н.В. про визнання неправомірними дій, -

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернулася до суду із заявою про визнання неправомірними дій державного виконавця Рябчикової Н.В.

Приймаючи до уваги, що заява підсудна місцевому суду, відповідає вимогам ст. 119-120 ЦПК, необхідно відкрити провадження у справі та призначити її до судового розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст. 122 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2, заінтересована особа : державний виконавець відділу Державної виконавчої служби Ленінського районного управління юстиції у м.Донецьку Рябчикова Н.В. про визнання неправомірними дій.

Призначити по справі судове засідання на 26 травня 2014 року о 15.00 год. в приміщенні суду.

Пропонувати заінтересованій особі в строк до 26 травня 2014 року подати до суду письмові заперечення проти заявлених вимог та посилання на докази, якими вони обгрунтовуються.

Надіслати:

позивачеві - копію цієї ухвали,

відповідачеві - копію цієї ухвали, копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Ухвала щодо недотримання правил підсудності може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через суд першої інстанції протягом п»яти днів з дня її проголошення. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
38636257
Наступний документ
38636259
Інформація про рішення:
№ рішення: 38636258
№ справи: 260/3346/13-ц
Дата рішення: 12.05.2014
Дата публікації: 15.05.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Ленінський районний суд м. Донецька
Категорія справи: