Рішення від 06.05.2014 по справі 707/769/14-ц

707/769/14-ц

2-о/707/22/14

РІШЕННЯ

Іменем України

06 травня 2014 року Черкаський районний суд Черкаської області у складі:

головуючого судді Морозова В.В.

при секретарі Швидкій І.О.

за участю заявника ОСОБА_1,

зацікавлених осіб ОСОБА_2,

ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Черкаси справу за заявою ОСОБА_1, ОСОБА_4 заінтересовані особи ОСОБА_2, ОСОБА_3, відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Черкаського РУЮ про встановлення факту, що має юридичне значення, -

ВСТАНОВИВ

ОСОБА_1 та ОСОБА_4 звернулась до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин, мотивуючи її тим, що ІНФОРМАЦІЯ_7 помер їх рідний батько ОСОБА_5, проте відомості про нього як про батька до їх свідоцтв не були включені, оскільки батько проживав з їх матерями без реєстрації шлюбу.

В судовому засіданні заявник ОСОБА_1 підтримала вимоги заяви, просила їх задовольнити.

Заявник ОСОБА_4 у судове засідання не прибула, проте на адресу суду надала заяву в якій зазначила, що вимоги заяви підтримує в повному обсязі і просить розглядати справу за її відсутності.

Заінтересовані особи ОСОБА_6 та ОСОБА_3 у судовому засіданні не заперечували проти задоволення вимог заяви і пояснили, що дійсно ОСОБА_1 та ОСОБА_4 є рідними доньками ОСОБА_7 , про що їм було відомо від самого ОСОБА_7 який у той час проживав разом з матерями заявників без реєстрації шлюбу.

Заінтересована особа відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Черкаського РУЮ в судове засідання не з'явилась, хоча належним повідомлялась про дату, час та місце розгляду справи.

В судовому засіданні допитані свідки ОСОБА_8, який показав, що з ОСОБА_7 він проживав в одному дворі та є ріднею, ОСОБА_7 розповідав, що він має ще двох дочок, а потім через деякий час вони до нього приїжджали. Проте що він має ще двох дітей також розповідала і мати свідка.

Допитаний у судовому засіданні свідок ОСОБА_9 показав, що він є братом покійного ОСОБА_7 і всім сестрам він є двоюрідним дядьком. Брат розповідав йому, що крім ОСОБА_2 у нього є ще дві доньки від цивільних шлюбів. На той час він з племінницями не спілкувався, а зараз підтримує родинні стосунки. Також про те що брат має ще доньок йому також розповідала і його мати.

Судом в засіданні досліджено свідоцтво про народження ОСОБА_2, яким встановлено, що її батьком є ОСОБА_7.

Згідно свідоцтва про народження НОМЕР_1 від 28.10.1963 року ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 в графі відомості про батька відсутні, зазначені відомості про матір - ОСОБА_3.

Довідкою Дубіївської сільської ради Черкаського району від 03.03.2014 року встановлено, що станом на 1963 рік ОСОБА_12 мала такий склад сім'ї: донька ОСОБА_3, зять ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2, згідно по господарської книги за 1961-1963 роки, а згідно довідки №132 від 03.03.2014 року ОСОБА_3 станом на 1964-1966 роки такий склад сім'ї: ОСОБА_7 - чоловік, ОСОБА_1 - донька.

Згідно свідоцтва про народження НОМЕР_2 від 01.02.1973 року ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_3 в графі відомості про батька відсутні, зазначені відомості про матір - ОСОБА_14.

Згідно довідки про склад сім'ї №360 від 15.04.2014 року виданої виконавчим комітетом Леськівської сільської ради Монастирищенського району Черкаської області ОСОБА_7 та ОСОБА_14 проживали по АДРЕСА_1 з січня1958 року до листопада 1958 року і разом з донькою ОСОБА_4 вибули в м. Гомель.

Заслухавши пояснення заявника, заінтересованих осіб та свідків дослідивши наявні письмові докази, суд вважає, що заява підлягає до задоволення, оскільки є обґрунтованою та доведеною, а з наявних доказів вбачається, що ОСОБА_5 є рідним батьком ОСОБА_1 та ОСОБА_4.

Керуючись ст.ст. 213-215, п. 1 ч. 1 ст. 256, ст. 259 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Вимоги заяви задовольнити повністю.

Встановити, що ОСОБА_5, який помер ІНФОРМАЦІЯ_7 є рідним батьком ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1.

Встановити, що ОСОБА_5, який помер ІНФОРМАЦІЯ_7 є рідним батьком ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_3.

Апеляційні скарги на рішення можуть бути подані протягом 10 днів з дня його проголошення до апеляційного суду Черкаської області через районний суд.

Повний текст рішення виготовлений 12 травня 2014 року.

Суддя: В. В. Морозов

Попередній документ
38635963
Наступний документ
38635965
Інформація про рішення:
№ рішення: 38635964
№ справи: 707/769/14-ц
Дата рішення: 06.05.2014
Дата публікації: 15.05.2014
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Черкаський районний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Окреме провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення