12.05.2014
Справа № 434/3017/14-ц
Провадження № 2/434/2317/14
28 квітня 2014 року місто Луганськ
Артемівський районний суд міста Луганська в особі судді Река А.С., вирішуючи питання про можливість відкриття провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання договору купівлі-продажу, повернення коштів, відшкодування моральної шкоди, -
встановив:
У квітні 2014 року позивач звернувся до суду з дійсною заявою.
28.04.2014 року до відкриття провадження по справі на адресу Артемівського районного суду м. Луганська надійшла заява від позивача по справі про повернення його позову.
Відповідно до п.1 ч.3 ст.121 ЦПК України, позов повертається у випадках, коли позивач до відкриття провадження у справі подав заяву про повернення йому позову.
З урахуванням наведеного позовна заява ОСОБА_1 підлягає поверненню.
Відповідно до ч.5 ст.121 ЦПК України суд роз'яснює позивачу, що повернення позову не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для його повернення.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 119, 121, 210, 229 ЦПК України, суд,-
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання договору купівлі-продажу, повернення коштів, відшкодування моральної шкоди - вважати неподаною і повернути заявнику.
Ухвала набирає законної сили після закінчення п'ятиденного строку на апеляційне оскарження.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Луганської області шляхом подання через Артемівський районний суд м. Луганська апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя А.С. Река