справа № 208/2690/14-ц
№ провадження 2-с/208/12/14
08 травня 2014 р. м. Дніпродзержинськ
Заводський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, у складі:
головуючого, судді Нельга Д.В.,
при секретарі Севастьяновій Л.М.;
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку, передбаченому ч.2 ст.197 ЦПК України заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу, -
22.06.2011р. за заявою ВАТ «Енергопостачальна компанія» «Дніпробленерго» в особі Дніпродзержинського району електричних мареж судом видано судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з енергопостачання, у розмірі 11 539 грн. 07 коп., а також судовий збір у розмірі 57,69 грн. та витрати на інформаційне забезпечення справи у розмірі 30,00 грн..
09.04.2014р. із заявою про скасування судового наказу до суду звернулась боржниця ОСОБА_1, у якій, посилаючись на необґрунтованість вимог стягувача, просить зазначений судовий наказ скасувати.
В судове засідання сторони, неявка яких не перешкоджає розгляду заяви - не з'явились, хоча про час і місце її розгляду були повідомлені у встановленому законом порядку.
Вивчивши заяву про скасування судового наказу, суд дійшов висновку про необхідність задовольнити вимоги заявника, з наступних підстав.
Згідно ч.1 ст.105 ЦПК України боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування.
Враховуючи вищенаведене, та, приймаючи до уваги, що сума заборгованості, зазначена стягувачем, є спірною, суд вбачає достатньо підстав для задоволення вимог заявника та скасування вищезгаданого судового наказу.
Керуючись ст.ст. 105, 105-1 ЦПК України,
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу - задовольнити.
Виданий 22.06.2011 року Заводським районним судом м. Дніпродзержинська судовий наказ за заявою ВАТ «Енергопостачальна компанія» «Дніпробленерго» в особі Дніпродзержинського району електричних мареж про стягнення з ОСОБА_2 заборгованості за надані послуги з енергопостачання в розмірі 11 539, 07 грн., а також судовий збір у розмірі 57,69 грн. та витрати на інформаційне забезпечення справи у розмірі 30,00 грн.. - скасувати.
Роз'яснити стягувачу, що заявлені ним вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Нельга Д. В.